Jolanta Kwaśniewska, VIVA! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF Photo
Z ŻYCIA GWIAZD

Jolanta Kwaśniewska zachwyciła na imprezie perfum. Jak dziś wygląda jej życie?

Wciąż zachwyca stylem i klasą

Rafał Kowalski 30 marca 2023 08:56
Jolanta Kwaśniewska, VIVA! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF Photo

Wielu Polaków wciąż uważa ją za najlepszą pierwszą damę w historii. Jolanta Kwaśniewska nie jest dziś blisko polityki, ale w innych dziedzinach robi wiele, by ciągle zdobywać sympatię. Działa społecznie, pomaga potrzebującym, a w wolnych chwilach stawia na siebie. Ostatnio wybrała się na jedną z imprez…

Jolanta Kwaśniewska na wydarzeniu o perfumach

Od lat jest przykładem dla Polek, jak zachowywać się zgodnie z etykietą oraz w jaki sposób ubierać się stosownie do okazji i pięknie. Dokładnie tak wyglądała pani Jolanta Kwaśniewska kilka dni temu, gdy pojawiła się w jednym z warszawskich sklepów z perfumami.

Ubrana w niebieską sukienkę przykuła uwagę fotoreporterów. Na wierzch była pierwsza dama wybrała z kolei zieloną marynarkę ze złotą nitką. Podoba się Wam w takiej stylizacji?

CZYTAJ TAKŻE: Bożena Dykiel o córkach: „Muszę pracować, żeby im było lepiej, niż mnie jako młodej dziewczynie”

Jolanta Kwaśniewska, Nina Kowalewska-Motlik, 2023

Jolanta Kwaśniewska, Nina Kowalewska-Motlik
Fot. AKPA Podlewski

Jolanta Kwaśniewska, Nina Kowalewska-Motlik
Fot. AKPA Podlewski

Życie Jolanty Kwaśniewskiej dziś

Przypomnijmy, że po zakończeniu pełnienia przez Aleksandra Kwaśniewskiego obowiązków prezydenta Polski, Jolanta Kwaśniewska zajęła się kontynuowaniem działalności charytatywnej „Porozumienie Bez Barier”, które powstało z jej inicjatywy, działa do dziś.

Jak pani Jolanta radzi sobie z tym, by mieć siłę do pracy? „Jestem zwolenniczką, żeby pracować w taki sposób, żeby mieć ciągle siły i chęć, by przyjść do pracy następnego dnia. Więc jeśli nadgodziny, to z jakiegoś względu. Jeśli do nas przychodzi wielki transport, to musimy robić dokumenty, musimy robić paczki i następnego dnia zawieść je do ośrodka”, mówiła w rozmowie z dziennikarką Plejady.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Po śmierci męża nie przestała pracować. Dba o jego dobre imię. Tak dzisiaj żyje Elżbieta Penderecka

W 2020 roku pierwsza dama skupiała się też na swoim zdrowiu. Przez kilka miesięcy mieszkała z mężem w Szwajcarii. Tam przeszła covid-19 „W gruncie rzeczy cały luty to była ciężka walka. Ja spędziłem tydzień w szpitalu, żona dwa dni, mnie przez dwa tygodnie męczyła wysoka gorączka i mocno duszący kaszel”, opowiadał Aleksander Kwaśniewski Gazecie Wyborczej. Dodał wtedy też, że ukochana musiała zmierzyć się też z zapaleniem nerek. Dziś wszystko wydaje się być w porządku.

Para dzieli swoje życie między Warszawę i Mazury, poświęca czas sobie i bliskim – w tym córce Aleksandrze. Życzymy wszystkiego dobrego. 

Jolanta Kwaśniewska, VIVA! 25/2012
Fot. Robert Wolański

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.