Jolanta Fraszyńska ma problemy finansowe przez nietrafioną inwestycję
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Jolanta Fraszyńska całkowicie zmieniła swoje życie. Czym się dziś zajmuje?

Aktorka uciekła od zgiełku miasta

Aleksandra Andrzejak 19 lutego 2021 18:57
Jolanta Fraszyńska ma problemy finansowe przez nietrafioną inwestycję
Fot. East News

Jolanta Fraszyńska po latach w blasku fleszy podjęła decyzję o przeprowadzce za miasto. Co dziś robi? Czy jest szczęśliwa?

Jolanta Fraszyńska - kariera

Jolanta Fraszyńska jest doskonale znaną widzom aktorką. Urodziła się w 1968 roku w Mysłowicach. Zasłynęła z wielu ról filmowych, serialowych i teatralnych. Mieliśmy okazję podziwiać jej talent m.in. w Kilerów 2-óch, Na dobre i na złe czy M jak miłość

Jolanta Fraszyńska - życie prywatne

Jolanta Fraszyńska w życiu prywatnym doświadczyła wiele wzlotów i upadków. W 1990 roku, studiując jeszcze w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej poznała Roberta Gonerę. Pobrali się. Ich małżeństwo trwało cztery lata. Owocem ich miłości jest córka - Nastka. W 1996 roku wyszła za Grzegorza Kuczeriszkę. Byli małżeństwem przez 14 lat. Po rozwodzie, w 2013 roku Jolanta Fraszyńska wybrała się na warsztaty rozwoju duchowego. To tam poznała Tomasza Zielińskiego, w którym zakochała się z wzajemnością. Zmęczona zgiełkiem miasta para wyprowadziła się z Warszawy, aby wieźć spokojne, sielskie życie.

Jolanta Fraszyńska - co dziś robi?

Jolanta Fraszyńska i Tomasz Zieliński podjęli decyzję o przeprowadzce pod Warszawę między innymi ze względu na pandemię koronawirusa. We własnej szklarni para hoduje warzywa i kwiaty. Nie unikają też aktywności na świeżym powietrzu. Biegają, medytują, organizują wycieczki pod namiot. Fraszyńska dzieli się kadrami z sielskiego życia na swoim profilu na Instagramie. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?