Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooynes na weselu w Grecji, październik 2020
Fot. Instagram @rinkerooyens
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Przetakiewicz zmieniła nazwisko po ślubie z Rinke Rooyensem!

Inicjały niczym Jennifer Lopez

Konrad Szczęsny 12 października 2020 09:44
Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooynes na weselu w Grecji, październik 2020
Fot. Instagram @rinkerooyens

Ach, cóż to był za ślub! Pod koniec września Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens sformalizowani swój związek w obecności urzędniczki w warszawskim apartamencie projektantki. Wesele wyprawili natomiast na początku października w słonecznej Grecji, na które zaprosili znamienitych gości ze świata mediów i biznesu. Okazuje się, że po uroczystości dyrektor kreatywna La Manii zmieniła nazwisko i będzie posługiwała się od teraz inicjałami niczym... Jennifer Lopez!

Joanna Przetakiewicz jako „J.Ro” - zmieniła nazwisko po ślubie

Na najnowszym nagraniu zamieszczonym na Instagramie Joanna Przetakiewicz zaprezentowała trzecią suknię ślubną. To biały, dopasowany kombinezon z bardzo obszernym, długim trenem i napisem „just married” (w wolnym tłumaczeniu: świeżo poślubiona). Dobrała do niego srebrne szpilki na wysokim obcasie. Na filmiku poza projektantką widzimy jej ukochanego psiaka, Manię. Pupilka weszła na kawałek materiału, mocuje się ze stylizacją i jest swoistym „pasażerem na gapę”, co wywołało bardzo entuzjastyczne reakcje wśród internautów. 

Przyćmił on zdecydowanie bajkowe dekoracje widoczne na nagraniu: świece oraz intrygujące kompozycje kwiatowe. Przy okazji publikacji filmiku wyszło na jaw, że projektantka po ślubie zmieniła nazwisko i od tej pory będzie posługiwała się inicjałami łudząco podobnymi do... Jennifer Lopez! 

„29.09.20 - od tego dnia Joanna Przetakiewicz-Rooijens, J.Ro. 1. PASAŻER NA GAPĘ czy 3. MANIA ♥️ LA MANIA?”, napisała na swoim profilu na Instagramie dyrektor kreatywna marki La Mania.

 Internauci o trzeciej ślubnej stylizacji Joanny Przetakiewicz

Nagranie już stało się hitem sieci. W komentarzach zaroiło się od gratulacji i komplementów, związanych ze ślubną stylizacją projektantki. Internauci w błyskotliwy sposób odnieśli się również do zachowania pieska projektantki oraz zmiany nazwiska.

„Tam gdzie mamcia tam córeczka. Gratulacje Pani Joasiu. Cudowna biel... <3”, „Ktoś tu jest zazdrosny... Gratuluje Asiu ❤️❤️❤️”, „Ktoś tu próbuje ciebie zatrzymać”, „J.Ro brzmi idealnie. Mania”, piszą rozbawieni.

Mają rację?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you @maisonvalentino for the dream dress ♥️ #wedding #weddingdress #lovebrand #love

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.