Rinke Rooynes, Joanna Przetakiewicz, ślub i wesele w Grecji, suknia ślubna Przetakiewicz
Fot. Instagram @joannaprzetakiewicz
O NICH JEST GŁOŚNO

Joanna Przetakiewicz pokazała wideo ze ślubu w Grecji. Wzruszające słowa

Projektantka ujawniła, kto prowadził ją na miejsce przysięgi

Konrad Szczęsny 6 października 2020 19:44
Rinke Rooynes, Joanna Przetakiewicz, ślub i wesele w Grecji, suknia ślubna Przetakiewicz
Fot. Instagram @joannaprzetakiewicz

To był dla nich wyjątkowy i niezwykle uroczysty dzień. Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w miniony weekend w otoczeniu przyjaciół i rodziny wyprawili w Grecji wystawne wesele. Ślub wzięli kilka dni wcześniej w warszawskim apartamencie projektantki. Teraz dyrektor kreatywna marki La Mania zamieściła na swoim profilu wideo, które uwiecznia moment prowadzenia jej przez synów do miejsca, w którym złożyła przysięgę. „Chcę się dzielić z Wami naszym szczęściem”, podpisała je.

Wesele Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa w Grecji - wideo

Znamienici goście ze świata mediów i show-biznesu, specjały kuchni greckiej, znakomita pogoda oraz pełno wzruszających momentów – tak wyglądało wesele Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa, które odbyło się w miniony weekend w luksusowym hotelu Amanzoe na Półwyspie Peloponeskim. Uroczystość miała charakter prywatny, jednak wiemy, jak wyglądała, dzięki zdjęciom zamieszczonym przez nowożeńców oraz filmiku, który właśnie na swoim profilu na Instagramie opublikowała projektantka.

Opatrzyła je niezwykle wzruszającym podpisem. Stąd wiemy, że do miejsca, w którym wraz z ukochanym złożyli przysięgę, prowadzili ją synowie: Aleksander, Filip oraz Jakub.

„– Nie wyobrażamy sobie lepszego męża dla ciebie, lepszego przyjaciela dla nas – tak powiedzieli moi synowie, odprowadzając mnie podczas ceremonii ślubu. -Jestem szczęśliwa. Tu, teraz, jestem bardzo szczęśliwa– pomyślałam”, rozpoczęła dyrektor kreatywna marki La Mania. 

Następnie podkreśliła, że związek z producentem jest dojrzały i pełen zarówno pozytywnych, jak i negatywnych doświadczeń. Stąd oboje są pewni swoich uczuć.

„Mamy razem z @rinkerooyens mnóstwo doświadczeń za sobą, dobrych i złych. Sukcesów i porażek. Bardzo trudnych i pięknych momentów. I właśnie dlatego wiem na pewno, jak warto doceniać, szanować, dziękować, kochać♥️‼️ Cieszyć się każdą chwilą. Teraz‼️ Bez odkładania na później. Chcę się dzielić z Wami naszym szczęściem. Chcę, żebyście uwierzyli, że cuda się zdarzają”, apeluje do fanów.

I dodaje, że ten dzień miał dla niej niezwykle symboliczne znaczenie.

„Że po burzy wychodzi słońce. Że życie jest piękne a miłość najważniejsza ♥️‼️#lovemyfamily #wedding#happiness #eranowychkobiet”, zakończyła Joanna Przetakiewicz.

Ślub Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa: trzy suknie i prywatny samolot

Para pobrała się w warszawskim apartamencie Joanny Przetakiewicz we wtorek 29 września 2020 roku. Do sieci zdjęcie z tego dnia przedostało się za sprawą jednego z gości, prawdopodobnie syna producenta, Rocha. 

O weselu w Grecji zrobiło się głośno kilka tygodni wcześniej. Wiadomo było, że odbędzie się na przełomie września i października, zaś wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. dyrektor programowy TVN Edward Miszczak oraz była żona Rinke Rooyensa, Kayah.

Zabawa trwała podobno trzy dni, zaś na miejsce goście dotarli prywatnym samolotem. Joanna Przetakiewicz z okazji ślubu miała przygotowane aż trzy kreacje (w tym od stworzonej przez siebie marki La Mania - to właśnie w niej składała przysięgę przed urzędniczką w swoim mieszkaniu w Warszawie), od domu mody Valentino (najbardziej znana ze zdjęć opublikowanych na Instagramie) oraz od Magdy Butrym (jeszcze nieznana).  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. Słowami, które dla mnie składasz z czułością. Codzienną troską albo ćwiczeniem na głos na ulicach Londynu I will never love again – słyszałam z okna ten śpiew – nie wiedziałam, że to ty…a ty ćwiczyłeś, żeby stanąć potem na scenie teatru, zaśpiewać to przy akompaniamencie orkiestry dla jedynego widza, wzruszonego do łez widza – dla mnie. Dziękuję ci za MIŁOŚĆ ♥️ Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę. Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. Dziękuję, że pomagasz mi się spełniać. Dziękuję, jesteś wspaniałym przyjacielem dla moich trzech synów ♥️♥️♥️ Dziekuje za to, że uwielbiają cię wszyscy moi bliscy, tak łatwo cię uwielbiać. Tak łatwo Cię kochać... ♥️Ślubuję być z tobą w słoneczne i pochmurne dni. Cieszyć się zdrowiem, wspierać w chorobie. ♥️Ślubuję cię kochać nieprzerwanie… ♥️Ślubuję być twoją żoną Być z tobą, przy tobie, dla ciebie, RAZEM. NA ZAWSZE #vows #wedding #lovetoloveyou #justmarried

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.