jak-joanna-oopzda-przygptowuje-sie-do-randki-z-krolikowskim
Fot. Instagram@asiaopozda
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Mama Joanny Opozdy wygląda jak jej siostra! Aktorka pokazała zdjęcie

Niedaleko pada jabłko od jabłoni

Redakcja VIVA! 28 września 2020 16:00
jak-joanna-oopzda-przygptowuje-sie-do-randki-z-krolikowskim
Fot. Instagram@asiaopozda

Joanna Opozda jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Rozgłos zawdzięcza roli Jowity w serialu Pierwsza miłość. Od tamtej pory jej popularność zarówno w przemyśle filmowym, jak i w mediach tylko rośnie. Aktorka zajmuje się również modelingiem, a jej zdjęcia były publikowane m.in. we włoskim wydaniu magazynu Vogue! Już wiemy po kim odziedziczyła nadprzeciętną urodę. Joanna Opozda opublikowała zdjęcie swojej mamy, na które fani zareagowali ze zdumieniem. 

Joanna Opozda - wiek, chłopak, kariera, Instagram

32-letnia aktorka sławę zyskała dzięki roli Jowity w serialu Pierwsza miłość. Jej postać z czasem stała się jedną z najbardziej kluczowych dla fabuły tej produkcji. Joanna Opozda zagrała również w serialach, takich jak M jak miłość, Barwy szczęścia czy Prawo Agaty. Na dużym ekranie widzowie mogli podziwiać ją chociażby w komedii 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. W 2016 roku była jedną z uczestniczek piątej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, emitowanej przez stację Polsat. 

Joanna Opozda ostatnio tym bardziej znalazła się na językach, jako że związała się z Antkiem Królikowskim. Wraz z kolegą po fachu stanowią aktualnie jedną z najgłośniejszych par polskiego show-biznesu. O tym, że łączy ich romantyczna relacja poinformowali oficjalnie w połowie lipca. Choć dużo się o nich mówi i często stają się obiektem krytyki internautów, zakochani zdają się tym absolutnie nie przejmować. Wyglądają razem na naprawdę szczęśliwych. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Joanna Opozda pokazała zdjęcie mamy. Wygląda jak jej siostra!

Aktorka uchodzi za jedną z najpiękniejszych w polskim show-biznesie. Nie można zaprzeczyć, że faktycznie Joanna Opozda dysponuje nadprzeciętną urodą. Docenił ją m.in. włoski Vogue, który na swoich łamach opublikował zdjęcia z sesji zdjęciowej aktorki. Kiedy partnerka Królikowskiego opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej mamy, fani nie mieli wątpliwości, że to po niej odziedziczyła urodę. Genów się nie oszuka. Mama Joanny Opozdy wygląda, jakby była jej siostrą! Fani w mediach społecznościowych nie mogli powstrzymać się od zachwytu.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.