Joanna Krupa i Marta Krupa, premiera filmu "You can't have it", 15.03.2017, Los Angeles
Fot. MediaPunch/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Z ŻYCIA GWIAZD

Siostra Joanny Krupy wraca do show-biznesu. Marta Krupa zamierza rozpocząć karierę jako wokalistka

Po bolesnym rozstaniu z mężem nie ma już ani śladu!

Damian Brillowski 3 listopada 2022 08:00
Joanna Krupa i Marta Krupa, premiera filmu "You can't have it", 15.03.2017, Los Angeles
Fot. MediaPunch/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Joanna Krupa od kilku dobrych lat wiedzie szczęśliwe życie u boku męża Douglasa, z którym doczekała się córeczki Ashy. Tymczasem jej siostra Marta ma za sobą niezwykle trudny czas. Pod koniec zeszłego roku po 4. latach małżeństwa rozstała się z mężem. Dzisiaj 36-latka planuje rozwinąć swoją karierę wokalną. Nagrała piosenki z producentem, który pracował między innymi z Dua Lipą czy The Wekeend. Jak zmieniło się jej życie i co zamierza zrobić w przyszłości?

Marta Krupa nagle zrezygnowała z kariery w mediach

Joanna Krupa od wielu lat wiedzie szczęśliwe życie w Stanach Zjednoczonych. W 2018 roku poślubiła amerykańskiego biznesmena Douglasa Nunesa, zaś rok później na świecie powitała upragnioną córkę Ashę Leigh. Dziewczynka jest niezwykle urocza, a każde jej zdjęcie wzbudza ogromny zachwyt internautów. Joanna jest też blisko związana ze swoją mamą Jolantą oraz siostrą Martą, u której sporo ostatnio się dzieje. 

Marta Krupa zaistniała w świadomości Polaków, gdy przyjęła propozycję udziału w 13. edycji polskiego wersji „Tańca z gwiazdami”. Następnie pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego. Wspólnie z siostrą wystąpiły również w amerykańskim reality show „The Real Housewives of Miami”, w którym Joanna była jedną z głównych gwiazd. Po kilku medialnych epizodach kariera Marty nagle przyhamowała a celebrytka usunęła się w cień. 

Joanna Krupa w rozmowie z portalem Jastrząbpost.pl wyznała kiedyś, że jej siostra nie już zainteresowana karierą w show-biznesie. „Moja siostra już dawno zdecydowała, że nie chce być w show-biznesie. Już po tym programie, co robiliśmy razem w Miami”, zdradziła modelka.

Przypomnijmy, że znaczący wpływ na decyzję Marty Krupy o porzuceniu medialnej kariery miał jej mąż Marco Andretti. Zakochani wzięli ślub w 2017 roku i nie w głowie było im życie na świeczniku. Woleli żyć według własnych zasad z dala od blasku fleszy. „To jest jej życie, to jest jej przyszłość. Poznała swojego męża, on za bardzo nie chciał, żeby ona w tej branży była i tak sobie żyją, są szczęśliwi i tyle. W ogóle nie tęskni za tą branżą, nie tęskni za show-biznesem. Ją to nie kręci”, stwierdziła wówczas Joanna Krupa.

Czytaj także: Tomasz Szczepanik z grupy Pectus uciekł sprzed ołtarza. Potem przy żonie walczył o życie

Joanna Krupa i Marta Krupa, premiera filmu
Fot. MediaPunch/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Joanna Krupa i Marta Krupa, premiera filmu "You can't have it", Los Angeles, 15.03.2017 rok

Marta Krupa rozstała się z mężem 

Niestety, małżeństwo Marty Krupy nie przetrwało próby czasu. Po 4. latach małżonkowie zdecydowali się na rozstanie. O swojej decyzji siostra Joanny poinformowała fanów i media 11 grudnia 2021 roku. „Dostawałam bardzo dużo wiadomości, dlatego poczułam, że nadszedł czas na oficjalne oświadczenie, abyśmy oboje mogli pójść dalej. Marco i ja rozstaliśmy się. To była nasza wspólna decyzja. Uznaliśmy, że to nie działa i wspólnie postanowiliśmy zakończyć to w sposób cywilizowany i z szacunkiem. Marco życzę jak najlepiej. Dziękuję za zrozumienie”, pisała na Instagramie Marta Krupa.

Przez minione miesiące Marta regenerowała siły na łonie natury, wybierając się na wycieczkę w góry czy do stadniny koni. Nie zapomniała także o spotkaniach z najbliższymi, m.in. swoją chrześnicą Ashą. Jakiś czas temu Joanna Krupa opublikowała w internecie zdjęcie z siostrą. Widać było, że czas leczy rany, bo Marta wyglądała kwitnąco. Mimo miłosnego zawodu wciąż zachwyca formą i urodą.

Marta Krupa wraca do show-bizensu

Dzisiaj wszystko się zmieniło, ponieważ Marta zamierza rozpocząć swoją karierę jako wokalistka. Nie kryje, że chce wrócić do show-biznesu. „Tęsknie za mediami i dlatego zaczynam robić wszystko od nowa. Muzyka jest moją pasją, piszę teksty i to jest dla mnie najlepsza terapia. Wszystko wychodzi z serca. Żałowałam, ale nigdy nie jest za późno. Ludzie mówią, że już jest za późno, straciłaś życie, żyłaś jego życiem, ale to nie jest prawda", mówiła w najnowszym wywiadzie dla portalu JastrząbPost.pl. Dodała również, że planuje zaprezentować swój talent poza granicą Polski. „Teraz nagrałam piosenki ze sławnym producentem w Kalifornii, który pracował np. z The Weeknd czy Duą Lipą. Jak wrócę do Stanów to będziemy dalej nagrywać i on będzie moim menadżerem. W Polsce też chciałaby spróbować swoich sił, chciałabym być taką międzynarodową artystką", słyszymy w tej samej rozmowie. 

Siostra popularnej modelki dodała, że ma w niej wsparcie. „Może mnie polecić. Ale jesteśmy dwiema innymi osobami. Jej pasją jest bardziej modeling, moją jest muzyka. Asia mnie wspiera. Widziała, jaka byłam skromna i wrażliwa, miałam bardzo ciężki czas. Ale powiedziałam sobie, że już nie będę smutna, nie będę miała depresji i wierzę, że tylko dobre rzeczy będą do mnie przychodzić", zapewniała. 

Marcie Krupie życzymy wielkiego sukcesu. Trzymamy kciuki, żeby wszystkie plany zostały zrealizowane. 

Czytaj także: Dziennikarz TVP zdradził żonę. Owocem romansu jest dziecko. Wyszedł z kryzysu „z pomocą Boga” 

Marta Krupa, 27.10.2022 Warszawa Gala Kobieta Roku Glamour 

Marta Krupa
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

27.10.2022 Warszawa Gala Kobieta Roku Glamour 

Marta Krupa
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.