Joanna Krupa wyszła za mąż
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Joanna Krupa ogłosi ciążę w programie telewizyjnym?! „Mam nadzieję, że wszystko pójdzie łatwo”

Spełni swoje marzenie już za miesiąc?

Olga Figaszewska 25 października 2018 09:25
Joanna Krupa wyszła za mąż

Na taką miłość, Joanna Krupa czekała całe życie i teraz jest już pewna, że chce powiększyć rodzinę.  Od jakiegoś czasu z mężem, Douglasem Nunesem starają się regularnie o dziecko! Gwiazda ma nadzieję, że już niedługo będzie mogła pochwalić się ciążą. Ogłosi to oczywiście w wielkim stylu!

Joanna Krupa niedługo ogłosi ciążę?!

 Odkąd go poznała, inaczej patrzy na życie. Już nie praca i imprezy są dla niej najważniejsze, ale rodzina.  „Wcześniej myślałam, że mam czas na rodzinę. Ale gdy poznałam Douglasa, zrozumiałam, o czym mówiły moje przyjaciółki. Że poznały faceta, z którym strasznie chcą mieć dzieci. Ja też poczułam, że to jest ten człowiek. Z Romkiem byłam 10 lat, ale nigdy nie było tej chemii, tej pasji, którą ludzie powinni mieć do siebie. O rany, chcę mieć dzieci z Douglasem”, mówiła Joanna Krupa w wywiadzie VIVY!.

I modelka nie ukrywa, że z mężem starają się o powiększenie rodziny.  W rozmowie z Faktem wyznała, że już za chwilę spełni swoje marzenie o byciu mamą.

„Cały czas próbujemy i mam nadzieję, że już wkrótce faktycznie się uda. Wszystko zależy od czasu i fizycznej formy, bo wiadomo – nie mam już 21 lat. Ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie łatwo. Nie stresuję się. Jakby, nie daj Boże, nie udało się, to przecież mam zamrożone jajeczka!”, wyznała gwiazda.

Joanna Krupa zdradziła, że chciałaby ogłosić szczęśliwą nowinę za… miesiąc!

„Mam nadzieję, że na finale „Top Model” coś już będzie, że tak powiem, w piekarniku i będę mogła to zdradzić w programie”, dodała.

Mamy nadzieję, że gwiazda spełni swoje pragnienie i już wkrótce będzie mogła się z nami swoim szczęściem!  

Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Joanna Krupa ślub JAMNIK
Fot. instagram@nunes451

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.