Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Tak wygląda córka Joanny Koroniewskiej. Przypadkowo zrobione zdjęcie podbija internet

Podobna do sławnej mamy?

Aleksandra Andrzejak 20 kwietnia 2021 14:57
Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska

Joanna Koroniewska poprosiła starszą córkę - Janinę o zrobienie zdjęcia. Dziewczynka zamiast sfotografować mamę, zrobiła sobie selfie. Przypadkowe zdjęcie zachwyciło fanów. Pierwszy raz widzimy jej twarz. Czy Janina jest podobna do mamy?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: rodzina

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor aktywnie działają w social mediach. Na ich kanałach codziennie pojawiają się nowe treści. Fani chętnie śledzą ich życie. Tym bardziej, że od początku pandemii przygotowują różne atrakcje i niespodzianki dla swoich followersów. Największym powodzeniem cieszy się akcja Domówka u Dowborów, podczas której przeprowadzają rozmowy z innymi gwiazdami. Jakiś czas temu wystartował ich kanał w serwisie YouTube, o przewrotnej nazwie Dowbory Be Happy.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wychowują dwie córki: Janinę i Helenę. W trosce o prywatność dziewczynek nie pokazują ich twarzy. Chociaż czasami na profilu aktorki fani mogą wyśledzić fragment buzi starszej córki. Teraz po raz pierwszy widzimy twarz Janiny. Zdjęcie zostało wykonane przez przypadek.

Zobacz także: Joanna Koroniewska nie mogła pożegnać się z umierającą mamą...

Joanna Koroniewska, Viva! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska

Tak Joanna Koroniewska pozowała dla Vivy! w 2013 roku

Córka Joanny Koroniewskiej: jak wygląda?

Joanna Koroniewska na swoim profilu na Instagramie dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat problemów, z jakimi na co dzień borykają się kobiety. Przyłączyła się także do Strajku Kobiet. Zabrała na protest swoją starszą córkę. Aktorka zdobyła się także na bolesne wyznanie, że osiem razy była w ciąży.

Mimo że dba o prywatność swoich córek, tym razem zrobiła wyjątek. Joanna poprosiła straszą córkę o zrobienie zdjęcia, ta jednak wykonała sobie selfie. Aktorka postanowiła zrobić fanom niespodziankę i po raz pierwszy pokazać twarz córki w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni! Od razu zauważyli podobieństwo Janiny do sławnej mamy. 

Zobacz także: Poznaj historię miłości Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.