Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, VIVA! 2010
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
VIVA! Tylko u nas

Joanna Koroniewska już urodziła drugie dziecko? Tym jednym zdjęciem aktorka wywołała falę spekulacji…

Konrad Szczęsny 5 stycznia 2018 17:30
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, VIVA! 2010
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

 

To jedno zdjęcie wywołało nie lada sensację. Czyżby Joanna Koroniewska z dala od medialnego zgiełku urodziła drugie dziecko? Fotografia Macieja Dowbora zamieszczona przez aktorkę na Instagramie może na to wskazywać!

 

Zobacz też: Joanna Koroniewska zaprezentowała ciążowe krągłości! To zdjęcie aktorki poruszyło jej fanów

Joanna Koroniewska jest w ciąży! Wiemy, kiedy urodzi!

 

Joanna Koroniewska urodziła?

Joanna Koroniewska jest w drugiej ciąży: ta sensacyjna wiadomość obiegła media jesienią zeszłego roku. Aktorka, która od wielu lat jest partnerką (a od 26 grudnia 2014 roku żoną) Macieja Dowbora, zniknęła z życia publicznego i do momentu porodu postanowiła zaszyć się w domowym zaciszu. Mówiło się jednak, że gwiazda urodzi drugie dziecko na początku 2018 roku. Czyżby spekulacje stały się faktem?

 

Wczoraj na swoim Instagramie Joanna Koroniewska zamieściła zdjęcia, na którym Maciej Dowbor pozuje z wózkiem. Aktorka podpisała je:

 

Pierwsze oglądanie wózków po latach. Taty wybór oczywisty: biegowy ze znaczkiem Ironmana. Co z tego, że nadaje się dopiero dla półrocznego dziecka”.

 

Czy gwiazda faktycznie chciała dać w ten sposób do zrozumienia, że wraz z Maciejem Dowborem powitała na świecie drugie dziecko? A może to jedynie zdjęcie dokumentujące kompletowanie wyprawki dla malucha, który dopiero pojawi się na świecie?

 

Joanna Koroniewska urodziła drugie dziecko? Maciej Dowbor został znowu ojcem?
Fot. Instagram @joannakoroniewska

Zobacz też: Porzucenie przez ojca, przedwczesna śmierć matki... Jak Joanna Koroniewska poradziła sobie z traumą z młodości i stworzyła szczęśliwą rodzinę?

 

Płeć drugiego dziecka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

We wrześniu tego roku magazyn „Flesz” poinformował, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor spodziewają się drugiego dziecka. Termin porodu aktorki wyznaczono na początek 2018 roku. Gdy wiadomość ta ujrzała światło dzienne, gwiazda przestała pokazywać się na salonach. Mówiło się, że planuje całą ciążę unikać jak ognia publicznych wyjść. 

 

Szybko okazało się, że para powita na świecie drugą córkę. 

 

Związek Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Od kilku lat Joanna Koroniewska tworzy z Ma­cie­jem Do­wbo­rem jedną z najciekawszych par polskiego show-biznesu. Co prawda, nie brakowało doniesień o ich burzliwych rozstaniach, jednak koniec końców zawsze dawali sobie drugą szansę. Wychowują wspólnie ośmioletnią córeczkę, Janinę. „Od kiedy urodziłam córkę na pierwszym miejscu zawsze wymieniam macierzyństwo”, mówiła aktorka dwa lata temu w wywiadzie dla gazeta.pl.  Drugie dziecko jest spełnieniem ich marzeń. 

 

Joanna Koroniewska na zakupach

 

Zobacz też: „Kłócimy się jak włoska rodzina”. TYLKO U NAS! Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w pierwszym wspólnym wywiadzie

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.