Joanna Koroniewska, Viva! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Joanna Koroniewska jest w ciąży! Wiemy, kiedy urodzi!

Olga Figaszewska 18 września 2017 11:00
Joanna Koroniewska, Viva! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska

To będzie dla nich wyjątkowy rok! Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor spodziewają się drugiego dziecka!

 

Zobacz też: Skąd wzięły się plotki o kryzysie w związku Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora? Czy są prawdziwe?

 

Ciąża Joanny Koroniewskiej


Ostatnio nie pojawiała się zbyt często na imprezach branżowych. Joanna Koroniewska w ostatnim czasie poświęciła swoją karierę dla rodziny. I nie żałuje. Kilka lat temu odeszła z kultowego „M jak miłość”, odrzucała również kolejne propozycje ról w serialach. Jak udało się dowiedzieć magazynowi „Flesz”, Joanna Koroniewska jest w piątym miesiącu ciąży i urodzi na początku przyszłego roku.

 

„Asia i Maciek są bardzo szczęśliwi i z niecierpliwością czekają na narodziny maleństwa”, zdradziła bliska osoba z otoczenia pary.

 

 

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor
Fot. Marlena Bielinska/Makata

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska w sesji VIVY!, 2010 rok

 

Od października zaczyna urlop macierzyński i prawdopodobnie wróci do pracy już w maju 2018 roku. Co prawda, nie planuje powrotu do kultowego serialu. Jednak fani aktorki będą mogli zobaczyć ją nowej produkcji TVP.

 

Od kilku lat tworzą z Ma­cie­jem Do­wbo­rem jedną z najpiękniejszych par show-biznesu i wychowują 8-letnią córeczkę, Janinę. „Od kiedy urodziłam córkę na pierwszym miejscu zawsze wymieniam macierzyństwo”, mówiła aktorka dwa lata temu w wywiadzie dla gazeta.pl.  Drugie dziecko jest spełnieniem ich marzeń. Poznali się na planie serialu, na którym dziennikarz prze­pro­wa­dzał wy­wia­dy. Oboje starają się dbać o swoją prywatność, dlatego rzadko pokazują się razem publicznie.

Polecamy też: TYLKO U NAS Joanna Koroniewska opowiada o powrocie do „M jak miłość”

 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor,
Fot. Marlena Bielińska / Move

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska w sesji VIVY!, 2010 rok

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Zobacz też: „Tyl­ko mo­ja pra­ca spra­wia, że je­stem na świecz­ni­ku”. Joanna Koroniewska kończy 39 lat!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.