Joanna Koroniewska, Viva! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Joanna Koroniewska jest w ciąży! Wiemy, kiedy urodzi!

Olga Figaszewska 18 września 2017 11:00
Joanna Koroniewska, Viva! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska

To będzie dla nich wyjątkowy rok! Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor spodziewają się drugiego dziecka!

 

Zobacz też: Skąd wzięły się plotki o kryzysie w związku Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora? Czy są prawdziwe?

 

Ciąża Joanny Koroniewskiej


Ostatnio nie pojawiała się zbyt często na imprezach branżowych. Joanna Koroniewska w ostatnim czasie poświęciła swoją karierę dla rodziny. I nie żałuje. Kilka lat temu odeszła z kultowego „M jak miłość”, odrzucała również kolejne propozycje ról w serialach. Jak udało się dowiedzieć magazynowi „Flesz”, Joanna Koroniewska jest w piątym miesiącu ciąży i urodzi na początku przyszłego roku.

 

„Asia i Maciek są bardzo szczęśliwi i z niecierpliwością czekają na narodziny maleństwa”, zdradziła bliska osoba z otoczenia pary.

 

 

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor
Fot. Marlena Bielinska/Makata

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska w sesji VIVY!, 2010 rok

 

Od października zaczyna urlop macierzyński i prawdopodobnie wróci do pracy już w maju 2018 roku. Co prawda, nie planuje powrotu do kultowego serialu. Jednak fani aktorki będą mogli zobaczyć ją nowej produkcji TVP.

 

Od kilku lat tworzą z Ma­cie­jem Do­wbo­rem jedną z najpiękniejszych par show-biznesu i wychowują 8-letnią córeczkę, Janinę. „Od kiedy urodziłam córkę na pierwszym miejscu zawsze wymieniam macierzyństwo”, mówiła aktorka dwa lata temu w wywiadzie dla gazeta.pl.  Drugie dziecko jest spełnieniem ich marzeń. Poznali się na planie serialu, na którym dziennikarz prze­pro­wa­dzał wy­wia­dy. Oboje starają się dbać o swoją prywatność, dlatego rzadko pokazują się razem publicznie.

Polecamy też: TYLKO U NAS Joanna Koroniewska opowiada o powrocie do „M jak miłość”

 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor,
Fot. Marlena Bielińska / Move

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska w sesji VIVY!, 2010 rok

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Zobacz też: „Tyl­ko mo­ja pra­ca spra­wia, że je­stem na świecz­ni­ku”. Joanna Koroniewska kończy 39 lat!

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.