Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, VIVA! 2010
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
VIVA! Tylko u nas

Z OSTATNIEJ CHWILI: Joanna Koroniewska urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 12 lutego 2018 21:45
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, VIVA! 2010
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

 

Joanna Koroniewska urodziła! Maciej Dowbor po raz drugi został ojcem. Aktorka wraz z mężem dobrą nowiną podzielili się w social mediach. Jeszcze do wczoraj para nie potwierdzała plotek o tym, że spodziewa się dziecka. Właśnie na Instagramie Joanny Koroniewskiej pojawiła się dobra wiadomość. Gwiazda po raz drugi została mamą!

 

Polecamy: Joanna Koroniewska zaprezentowała ciążowe krągłości! To zdjęcie aktorki poruszyło jej fanów

Joanna Koroniewska urodziła. Chłopiec czy dziewczynka?

 

Joanna Koroniewska urodziła! Aktorka po raz drugi została mamą. Jeszcze do wczoraj para nie potwierdzała plotek o tym, że spodziewa się dziecka. Właśnie na Instagramie Joanny Koroniewskiej pojawiła się wiadomość, którą skierowała do fanów. Joanna Koroniewska po raz drugi została mamą! Chłopca czy dziewczynki? Joanna Koroniewska urodziła córeczkę. Jak na razie imię dziecka aktorki nie jest znane.„Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki”, pisze na Instagramie. Mąż Joanny Koroniewskiej, Maciej Dowbor, również zamieścił na Instagramie post o narodzinach córeczki: „Skok na kasę udany. W końcu mamy upragnione 500+. Spełniłem też obywatelski obowiązek i już nikt nie może mi zarzucić, że jestem winny ujemnym wskaźnikom demograficznym”. 

 

Mówiono, że ostatnie zdjęcia aktorki na Instagramie, na których pozuje wraz ze znanymi koleżankami: Karoliną Malinowską, Kamilą Szczawińską czy Beatą Ścibakówną, to fotografie zrobione podczas baby shower. Jak widać, te przypuszczenia się potwierdziły. Drugie dziecko Joanny Koroniewskiej jest już na świecie. Przypomnijmy, że Joanna Koroniewska i Ma­cie­j Do­wbo­r od kilku lat tworzą jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Wspólnie wychowują 8-letnią córeczkę, Janinę. „Od kiedy urodziłam córkę na pierwszym miejscu zawsze wymieniam macierzyństwo”, mówiła aktorka dwa lata temu w wywiadzie dla gazeta.pl.  Drugie dziecko jest spełnieniem ich marzeń.

 

Serdecznie gratulujemy młodym rodzicom!

 

 

Zobacz: Porzucenie przez ojca, przedwczesna śmierć matki... Jak Joanna Koroniewska poradziła sobie z traumą z młodości i stworzyła szczęśliwą rodzinę?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.