Jerzy Połomski
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Jak wygląda dziś życie Jerzego Połomskiego? "Żyję bez stresu, bo..."

Piosenkarz cieszy się urokami emerytury

Redakcja VIVA! 10 października 2020 08:10
Jerzy Połomski
Fot. East News

Jerzy Połomski mieszka w jednej z kamienic na warszawskim Mokotowie. Choć we wrześniu skończył 87 lat, witalności i pogody ducha pozazdrościć może mu niejeden młodszy mężczyzna. Podczas zakupów w lokalnych sklepiku oraz kiosku napotkany został przez fotoreportera Super Expressu. "Chwilę przed godz. 12 wręcz wybiegł na ulicę. Uśmiech nie schodził mu z twarzy", podaje portal. Legendarny już piosenkarz zdradził sekret swojego bezstresowego stylu życia. 

Jerzy Połomski cieszy się emeryturą. Jak wygląda dziś jego życie?

Jerzy Połomski napotkany został podczas wyjścia na zakupy. Ubrany w koszulę w kratę, beżowe spodnie oraz brązowe mokasyny prezentował się naprawdę modnie. Jak podaje Super Express, od piosenkarza biła pozytywna energia i pogoda ducha. Dziarskim krokiem wyszedł ze swojej kamienicy, a uśmiech nie schodził mu z twarzy. Zapytany o stan zdrowia, artysta zdradził sekret swojego pozbawionego stresu życia. 

"Jestem pozbawiony nerwowych stanów, może dlatego tak dobrze wyglądam. Żyję bez stresu, dlatego że nie jestem związany z kobietą", odpowiedział żartobliwie. 

Jerzy Połomski na koncercie
Fot. ONS

Jerzy Połomski: legendarny piosenkarz skończył niedawno 87 lat

Jerzy Połomski to polski piosenkarz władający barytonem, artysta estradowy, aktor. Zachwycał niebywałą energią sceniczną, nietuzinkową osobowością oraz mocnym, jedynym w swoim rodzaju głosem. W latach 60. i 70. wypromował nieśmiertelne hity, które do dzisiaj nucą kolejne pokolenia. W skład jego repertuaru wchodziły takie przeboje, jak Bo z dziewczynami, Cała sala śpiewa z nami czy Daj. Pod koniec 2018 roku zawiesił działalność artystyczną i aktualnie cieszy się urokami emerytury. Jerzy Połomski nie wyklucza jednak powrotu na scenę. "Proszę na mnie spojrzeć, jestem pełen sił i zdrowia. Tacy jak ja nigdy się nie poddają i walczą do końca", mówił w jednym z wywiadów.  

Kayah, Kora, Anna Maria Jopek i Jerzy Połomski na okładce VIVY!, grudzień 2003:

Kayah,
Fot. "Viva!"

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.