Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na okładce Vanity Fair
Fot. Mario Testino/Vanity Fair
Z ŻYCIA GWIAZD

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są już po ślubie?! Magazyn ujawnia szczegóły ceremonii

Para miała powiedzieć sobie tak już na początku roku!

Gabriela Czernecka 25 marca 2020 13:47
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na okładce Vanity Fair
Fot. Mario Testino/Vanity Fair

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez już po ślubie? Według Life&Style para postanowiła powiedzieć sobie sakramentalne tak już na początku tego roku. Magazyn ujawnia szczegóły ceremonii. 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wzięli ślub

Ich związek od samego początku wzbudzał duże emocje. Oboje sławni, piękni, bogaci i... szaleńczo w sobie zakochani! Mówi się o nich jako o jednej z najpiękniejszych par Hollywood. Zakochani zdecydowali się pójść o krok dalej w swoim związku. Rok temu zaręczyli się i rozpoczęli intensywne planowanie ceremonii. 

Przypomnijmy, że piosenkarkę i sportowca łączy to, że oboje mają dwójkę dzieci w podobnym wieku. Dziś tworzą zgodną i szczęśliwą parę: „Ja go rozumiem jak nikt przedtem, i on rozumie mnie jak nikt przedtem. Kiedy miał dwadzieścia lat podpisał największy kontrakt sportowy w tamtych czasach. Moja płyta była na pierwszych miejscach, podobnie jak mój film i stworzyły historię. Oboje mieliśmy dużo wyzwań, gór i dołów kiedy mieliśmy 30 lat, i mając 40 lat bardzo dużo już przeżyliśmy. A co najważniejsze – oboje ciężko nad sobą pracowaliśmy.”, mówi Jennifer Lopez, po czym dodaje:  „Najbardziej imponującą rzeczą było dla mnie to jak był w stanie się pozbierać i stać jeszcze lepszym człowiekiem. Trudne czasy pokazują kim jesteś. To właśnie to kocham i podziwiam w nim najbardziej. Nikomu i niczemu nie pozwala się pokonać, tylko staje się silniejszy”. 

Para od dłuższego czasu planowała swój ślub. Jeśli wierzyć doniesieniom magazynu Life&Style 2020 rok rozpoczęli już jako małżeństwo. Podobno małżonkowie postawili w pełni wykorzystać klimat tej pory roku i cała ich ceremonia miała motyw przewodni, jakim była zimowa kraina cudów. Suknię ślubną Jennifer Lopez miała wykonać marka Versace. Według Life&Style para miała tort zdobiony kremowymi i śnieżnobiałymi kwiatami, a cała ceremonia odbyła się w Aspen, gdzie małżeństwo wraz z dziećmi często udaje się na wypoczynek. Jak podaje tabloid wśród gości byli m.in. Drake, Lady Gaga czy były mąż Jennifer Lopez, Marc Anthony. 

Dokładna data ślubu Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza nie została jednak ujawniona, można więc gdybać czy para powiedziała sobie tak w ostatni dzień roku 2019, a może już w Nowy Rok. Zarówno JLo, jak i jej partner nie skomentowali jak na razie tych doniesień. Pozostaje nam więc czekać na potwierdzenie tych informacji i piękne fotografie z ceremonii!  

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair

pary, Złote Globy 2020, Alex Rodriguez, Jennifer Lopez
Fot. Getty Images

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.