Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na okładce Vanity Fair
Fot. Mario Testino/Vanity Fair
Z ŻYCIA GWIAZD

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są już po ślubie?! Magazyn ujawnia szczegóły ceremonii

Para miała powiedzieć sobie tak już na początku roku!

Gabriela Czernecka 25 marca 2020 13:47
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na okładce Vanity Fair
Fot. Mario Testino/Vanity Fair

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez już po ślubie? Według Life&Style para postanowiła powiedzieć sobie sakramentalne tak już na początku tego roku. Magazyn ujawnia szczegóły ceremonii. 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wzięli ślub

Ich związek od samego początku wzbudzał duże emocje. Oboje sławni, piękni, bogaci i... szaleńczo w sobie zakochani! Mówi się o nich jako o jednej z najpiękniejszych par Hollywood. Zakochani zdecydowali się pójść o krok dalej w swoim związku. Rok temu zaręczyli się i rozpoczęli intensywne planowanie ceremonii. 

Przypomnijmy, że piosenkarkę i sportowca łączy to, że oboje mają dwójkę dzieci w podobnym wieku. Dziś tworzą zgodną i szczęśliwą parę: „Ja go rozumiem jak nikt przedtem, i on rozumie mnie jak nikt przedtem. Kiedy miał dwadzieścia lat podpisał największy kontrakt sportowy w tamtych czasach. Moja płyta była na pierwszych miejscach, podobnie jak mój film i stworzyły historię. Oboje mieliśmy dużo wyzwań, gór i dołów kiedy mieliśmy 30 lat, i mając 40 lat bardzo dużo już przeżyliśmy. A co najważniejsze – oboje ciężko nad sobą pracowaliśmy.”, mówi Jennifer Lopez, po czym dodaje:  „Najbardziej imponującą rzeczą było dla mnie to jak był w stanie się pozbierać i stać jeszcze lepszym człowiekiem. Trudne czasy pokazują kim jesteś. To właśnie to kocham i podziwiam w nim najbardziej. Nikomu i niczemu nie pozwala się pokonać, tylko staje się silniejszy”. 

Para od dłuższego czasu planowała swój ślub. Jeśli wierzyć doniesieniom magazynu Life&Style 2020 rok rozpoczęli już jako małżeństwo. Podobno małżonkowie postawili w pełni wykorzystać klimat tej pory roku i cała ich ceremonia miała motyw przewodni, jakim była zimowa kraina cudów. Suknię ślubną Jennifer Lopez miała wykonać marka Versace. Według Life&Style para miała tort zdobiony kremowymi i śnieżnobiałymi kwiatami, a cała ceremonia odbyła się w Aspen, gdzie małżeństwo wraz z dziećmi często udaje się na wypoczynek. Jak podaje tabloid wśród gości byli m.in. Drake, Lady Gaga czy były mąż Jennifer Lopez, Marc Anthony. 

Dokładna data ślubu Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza nie została jednak ujawniona, można więc gdybać czy para powiedziała sobie tak w ostatni dzień roku 2019, a może już w Nowy Rok. Zarówno JLo, jak i jej partner nie skomentowali jak na razie tych doniesień. Pozostaje nam więc czekać na potwierdzenie tych informacji i piękne fotografie z ceremonii!  

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair

pary, Złote Globy 2020, Alex Rodriguez, Jennifer Lopez
Fot. Getty Images

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!