Jennifer Aniston
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

49-letnia Jennifer Aniston chce zajść w ciążę?!

Słowa aktorki wywołały ogromne poruszenie wśród internautów

Konrad Szczęsny 10 grudnia 2018 10:53
Jennifer Aniston
Fot. East News

Mimo że ma 49 lat, nie przestaje wierzyć, że wciąż może zostać matką. Choć wydawało się, że temat ciąży Jennifer Aniston po tym, jak przyznała, że wiele razy bezskutecznie próbowała w nią zajść, zniknie na jakiś czas z mediów, powrócił ze zdwojoną siłą za sprawą zagadkowej wypowiedzi byłej gwiazdy Przyjaciół

Jennifer Aniston chce zostać matką. 49-letnia aktorka szczerze o zajściu w ciążę

W najnowszym wywiadzie była żona Brada Pitta nie ukrywa, że macierzyństwo to jedno z jej niespełnionych marzeń i wciąż wierzy, że istnieje szansa na jego realizację.

„Kto wie, co przyniesie przyszłość w kwestii związków i posiadania dzieci? Przy współczesnym postępie naukowym i różnych „cudach” możemy na pewne rzeczy pozwalać sobie później niż mogliśmy w przeszłości”, stwierdziła Jennifer Aniston w rozmowie z dziennikarką amerykańskiego Elle.

To o tyle ciekawe, że jeszcze niedawno zaznaczyła, że podejmowała w przeszłości próby posiadania dzieci, jednak bezskutecznie.

„Nikt nie wie, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Nikt nie rozważa tego, jak delikatny jest to temat dla mnie i dla mojego partnera. Nikt nie wie, przez co przeszłam, zarówno emocjonalnie jak i medycznie”, zaznaczyła w rozmowie z In Style.

Jennifer Aniston o swoich małżeństwach. Czy czuje się samotna?

Aktorka pod koniec zeszłego roku rozstała się z długoletnim partnerem, Justinem Theroux. Po tym pojawiły się plotki, że wróci do Brada Pitta, który jest obecnie w trakcie rozwodu z Angeliną Jolie. Póki co jednak te sensacyjne informacje nie znalazły potwierdzenia. 

Czy doskwiera jej samotność i nie boi się społecznej presji związanej z byciem w związku?

„Nie czuję pustki. Naprawdę nie. Moje małżeństwa były udane. Kiedy się kończyły, to był nasz wybór, bo chcieliśmy być szczęśliwi (...). Mamy jedno życie, a ja nie chciałam go budować na strachu. Na strachu przed samotnością. Trwać w małżeństwie tylko z powodu strachu, wiedząc, że sama siebie krzywdzę”, zwierzyła się.

Dodała także, że jej marzeniem nigdy nie był bajkowy ślub a jedynie stworzeniu azylu, w którym czułaby się bezpiecznie  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jennifer Aniston spent a decade on ‘Friends’ and has starred in more than 30 movies, but the role that sticks to her most tenaciously is America’s Suffering Sweetheart. “We live in a society that messages women: By this age, you should be married; by this age, you should have children,” Aniston told ELLE. “That’s a fairy tale. That’s the mold we’re slowly trying to break out of.” Link in bio for ELLE’s full January 2019 cover story.⁣ ⁣ ELLE January 2019 credits:⁣ Cover star: #JenniferAniston⁣ Editor-in-chief: @ninagarcia⁣ Photographer: @zoeygrossman⁣ Chief photography director: @alixbcampbell⁣ Design director: @mhoopsdesign⁣ Stylist: @edmondalison⁣ Makeup: @gucciwestman⁣ Hair: @mrchrismcmillan⁣ Nails: #MiwaKobayashi

Post udostępniony przez Elle Magazine (@elleusa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#JenniferAniston on staying off social media: “The one thing I have is maintaining this little circle of sanctity that’s my own. If I’m sitting here posting something about my dogs or I’m Boomeranging my coffee mug in the morning, that’s just giving away one more piece of something that is mine.” Link in bio for ELLE’s full January 2019 cover story. ELLE January 2019 credits:⁣ Cover star: #JenniferAniston⁣ Editor-in-chief: @ninagarcia⁣ Photographer: @zoeygrossman⁣ Chief photography director: @alixbcampbell ⁣ Design director: @mhoopsdesign ⁣ Stylist: @edmondalison⁣ Makeup: @gucciwestman⁣ Hair: @mrchrismcmillan⁣ Nails: #MiwaKobayashi⁣ Wearing: @tomford, @jacquesmariemage

Post udostępniony przez Elle Magazine (@elleusa)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?