Jennifer Aniston
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

49-letnia Jennifer Aniston chce zajść w ciążę?!

Słowa aktorki wywołały ogromne poruszenie wśród internautów

Konrad Szczęsny 10 grudnia 2018 10:53
Jennifer Aniston
Fot. East News

Mimo że ma 49 lat, nie przestaje wierzyć, że wciąż może zostać matką. Choć wydawało się, że temat ciąży Jennifer Aniston po tym, jak przyznała, że wiele razy bezskutecznie próbowała w nią zajść, zniknie na jakiś czas z mediów, powrócił ze zdwojoną siłą za sprawą zagadkowej wypowiedzi byłej gwiazdy Przyjaciół

Jennifer Aniston chce zostać matką. 49-letnia aktorka szczerze o zajściu w ciążę

W najnowszym wywiadzie była żona Brada Pitta nie ukrywa, że macierzyństwo to jedno z jej niespełnionych marzeń i wciąż wierzy, że istnieje szansa na jego realizację.

„Kto wie, co przyniesie przyszłość w kwestii związków i posiadania dzieci? Przy współczesnym postępie naukowym i różnych „cudach” możemy na pewne rzeczy pozwalać sobie później niż mogliśmy w przeszłości”, stwierdziła Jennifer Aniston w rozmowie z dziennikarką amerykańskiego Elle.

To o tyle ciekawe, że jeszcze niedawno zaznaczyła, że podejmowała w przeszłości próby posiadania dzieci, jednak bezskutecznie.

„Nikt nie wie, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Nikt nie rozważa tego, jak delikatny jest to temat dla mnie i dla mojego partnera. Nikt nie wie, przez co przeszłam, zarówno emocjonalnie jak i medycznie”, zaznaczyła w rozmowie z In Style.

Jennifer Aniston o swoich małżeństwach. Czy czuje się samotna?

Aktorka pod koniec zeszłego roku rozstała się z długoletnim partnerem, Justinem Theroux. Po tym pojawiły się plotki, że wróci do Brada Pitta, który jest obecnie w trakcie rozwodu z Angeliną Jolie. Póki co jednak te sensacyjne informacje nie znalazły potwierdzenia. 

Czy doskwiera jej samotność i nie boi się społecznej presji związanej z byciem w związku?

„Nie czuję pustki. Naprawdę nie. Moje małżeństwa były udane. Kiedy się kończyły, to był nasz wybór, bo chcieliśmy być szczęśliwi (...). Mamy jedno życie, a ja nie chciałam go budować na strachu. Na strachu przed samotnością. Trwać w małżeństwie tylko z powodu strachu, wiedząc, że sama siebie krzywdzę”, zwierzyła się.

Dodała także, że jej marzeniem nigdy nie był bajkowy ślub a jedynie stworzeniu azylu, w którym czułaby się bezpiecznie  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jennifer Aniston spent a decade on ‘Friends’ and has starred in more than 30 movies, but the role that sticks to her most tenaciously is America’s Suffering Sweetheart. “We live in a society that messages women: By this age, you should be married; by this age, you should have children,” Aniston told ELLE. “That’s a fairy tale. That’s the mold we’re slowly trying to break out of.” Link in bio for ELLE’s full January 2019 cover story.⁣ ⁣ ELLE January 2019 credits:⁣ Cover star: #JenniferAniston⁣ Editor-in-chief: @ninagarcia⁣ Photographer: @zoeygrossman⁣ Chief photography director: @alixbcampbell⁣ Design director: @mhoopsdesign⁣ Stylist: @edmondalison⁣ Makeup: @gucciwestman⁣ Hair: @mrchrismcmillan⁣ Nails: #MiwaKobayashi

Post udostępniony przez Elle Magazine (@elleusa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#JenniferAniston on staying off social media: “The one thing I have is maintaining this little circle of sanctity that’s my own. If I’m sitting here posting something about my dogs or I’m Boomeranging my coffee mug in the morning, that’s just giving away one more piece of something that is mine.” Link in bio for ELLE’s full January 2019 cover story. ELLE January 2019 credits:⁣ Cover star: #JenniferAniston⁣ Editor-in-chief: @ninagarcia⁣ Photographer: @zoeygrossman⁣ Chief photography director: @alixbcampbell ⁣ Design director: @mhoopsdesign ⁣ Stylist: @edmondalison⁣ Makeup: @gucciwestman⁣ Hair: @mrchrismcmillan⁣ Nails: #MiwaKobayashi⁣ Wearing: @tomford, @jacquesmariemage

Post udostępniony przez Elle Magazine (@elleusa)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?