Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Bieniuk, Viva! 18/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz
o tym jest głośno

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie starszego syna. Miał ku temu ważny powód!

Do kogo podobny jest Szymon Bieniuk? Ojciec nastolatka nie ma wątpliwości

Marcjanna Maryszewska 13 maja 2023 07:50
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Bieniuk, Viva! 18/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz

Ania Przybylska i Jarosław Bieniuk doczekali się trójki wspaniałych pociech: Oliwii, Szymona oraz Jasia. Ich ojciec regularnie udostępnia w sieci wspólne zdjęcia — ku uciesze wiernych fanów, którzy bardzo chętnie porównują dzieci do ich sławnych rodziców. Tym razem na tapecie znalazł się starszy syn, 17-letni Szymon. Jarosław Bieniuk postanowił raz na zawsze zakończyć trwający spór!

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie syna. Do kogo podobny jest Szymon?

Dzieci Anny Przybylskiej oraz Jarosława Bieniuka od początku wzbudzały szczególne zainteresowanie w mediach. Gdy byli jeszcze mali, aktorka mocno chroniła ich prywatności. Dziś Oliwia jest już dorosła i poszła w ślady mamy — marzy o związaniu swojego życia z aktorstwem. Szymon powoli zbliża się ku pełnoletności i również nie stroni od pokazywania wizerunku w sieci. Nieco inaczej sprawa ma się z najmłodszą pociechą. Jaś wciąż jest małym chłopcem, lecz od czasu do czasu przewija się przez Instagram swojego taty.

CZYTAJ TAKŻE: Izabela Janachowska pokazała synka z okazji jego urodzin! Uroczy kadr rozczulił internautów

Za każdym razem gdy pojawiają się publicznie, nie brakuje komentarzy porównujących ich do rodziców. Fani nie zawsze są w tej kwestii zgodni — zwłaszcza gdy chodzi o starszego syna. Osobą, która nie ma za to absolutnie żadnych wątpliwości, jest sam Jarosław Bieniuk! Najlepiej świadczy o tym zestawienie dwóch zdjęć, które opublikował właśnie na swoim Instagramie. Na sklejce widzimy jego nieżyjącą już partnerkę oraz nastoletniego Szymona.

"Chciałem rozwiać wątpliwości, kto do kogo jest podobny" — napisał, sugerując, że nastolatek jest wierną kopią Ani Przybylskiej. Spójrzcie tylko na to porównanie! Zgadzacie się z jego słowami? 

Fot. Instagram: jaretpalmer

Szymon Bieniuk — podobieństwo do Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk od zawsze podkreślał niezwykłe podobieństwo syna do nieżyjącej partnerki. Po mamie odziedziczył nie tylko wygląd zewnętrzny, ale również specyficzne zachowanie. "Kiedy patrzę na Szymona to tak, jakbym widział Anię. Jest do niej niesamowicie podobny, takie same gesty, miny, rysy twarzy" — opowiadał jego ojciec w jednym wywiadów dla VIVY! z 2017 roku.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: "Jak jest się młodym, gra się rolę ojca" — Jan Englert szczerze o byciu rodzicem. Tak wyglądają jego relacje z dziećmi

Ania Przybylska była podobnego zdania. "Powiedziała mi, że mnie kocha, bo jestem jej synem, ale ważne, że jestem jej przyjacielem. Mówiła, że jesteśmy bratnimi duszami. Jestem jak ona pedantem. I chyba mam jej poczucie humoru. Pamiętam, jak nas rozśmieszała, gdy razem nagrywaliśmy film. Była taka mega zabawna. Czasem myślę o tym, jaka byłaby teraz. Ale gdybanie nie jest tu potrzebne" — wspominał Szymon Bieniuk podczas rozmowy z Krystyną Pytlakowską.  

Anna Przybylska, Szymon Bieniuk, Viva! 25/2011

Anna Przybylska, Szymon Bieniuk, Viva! 25/2011
Fot. Marlena Bielińska

Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Viva! 18/2022

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Bieniuk, Viva! 18/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.