Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Bieniuk, Viva! 18/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Szymon Bieniuk ma już 17 lat. Tak zmienił się starszy syn Anny Przybylskiej

Jak wygląda jego życie?

Olga Figaszewska 5 maja 2023 15:05
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Bieniuk, Viva! 18/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk doczekali się wspólnie trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jana. Córka pary poszła w ślady mamy i spełnia artystyczne marzenia. Starszy syn pary ma już 17 lat. Trudno uwierzyć, że ten czas tak szybko płynie. Czym zajmuje się Szymon? Skupia się na nauce i pasjonuje się piłką nożną. Z czym chce związać swoją przyszłość?

Szymon Bieniuk. Syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wydoroślał. Ma już 17 lat

Dla Anny Przybylskiej rodzina była najważniejsza. Aktorka wspólnie z ukochanym, Jarosławem Bieniukiem tworzyła dom pełen czułości i miłości. Miała plany, marzenia, cieszyła się wspólnymi chwilami z dziećmi. Los zbyt szybko ich rozdzielił…„Uważam, że wiele w życiu osiągnęłam. I mam tu na myśli moją rodzinę, moją najpiękniejszą rolę, jaką do tej pory zagrałam. Nigdy to, co stworzyłam zawodowo, nie dorówna temu, że jestem dumną matką trójki dzieci i że to są takie kochane dzieciaki”, opowiadała Anna Przybylska w jednym z wywiadów Krystynie Pytlakowskiej.

Szymon najbardziej przypomina mamę, na co zwracał uwagę Jarosław Bieniuk w jednym z wywiadów w 2017 roku. „Kiedy patrzę na Szymona to tak, jakbym widział Anię. Jest do niej niesamowicie podobny, takie same gesty, miny, rysy twarzy", opowiadał.

Zobacz też: Szymon Bieniuk jest zakochany! Opublikował nowe zdjęcia ze swoją dziewczyną

Anna Przybylska, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Anna Przybylska, Viva! 17/2012
Fot. IZA GRZYBOWSKA

Szymon Bieniuk, Viva! 25/2011, Szymon Bieniuk Viva! 18/2022

Szymon Bieniuk, Viva! 25/2011, Szymon Bieniuk Viva! 18/2022
Fot. Marlena Bielińska, Mateusz Stankiewicz

O czym marzy Szymon Bieniuk?

Czasami Szymon zastanawia się, jaka  teraz  by była mama. Kiedyś nie potrafił zrozumieć, jak można pogodzić się z jej odejściem. To jej powierzał sekrety, była jego przyjaciółką. Szymon odziedziczył po Ani Przybylskiej wiele jej cech. „Powiedziała mi, że mnie kocha, bo jestem jej synem, ale ważne, że jestem jej przyjacielem. Mówiła, że jesteśmy bratnimi duszami. Jestem jak ona pedantem. I chyba mam jej poczucie humoru. Pamiętam, jak nas rozśmieszała, gdy razem nagrywaliśmy film. Była taka mega zabawna. Czasem myślę o tym, jaka byłaby teraz. Ale gdybanie nie jest tu potrzebne”, wspominał w 2022 roku Krystynie Pytlakowskiej.

W przeciwieństwo do starszej siostry, nastolatek na razie nie myśli o tym, by związać swoją przyszłość z branżą artystyczną i pójść w ślady mamy. To sport znalazł się w kręgu jego zainteresowań. Na co dzień skupia się na nauce i myśli o studiach prawniczych.

„Stawiam na naukę przedmiotów humanistycznych. Chciałbym iść w kierunku studiów prawniczych. Lecz gdyby pojawiła się jakaś wielka okazja w show-biznesie, to nie wiem, czy bym odmówił", tłumaczył w rozmowie z Jastrząb Post.

Sprawdź też: Anita Werner pokazała zdjęcie ze swojej matury. Nic się nie zmieniła!

Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk w sesji VIVY!, 2022 

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Bieniuk, Viva! 18/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz

Starszy syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wziął udział w filmie dokumentalnym o życiu aktorki. Nie każdy pamięta, że jako mały chłopiec pojawił się u boku mamy na ekranie. Miał kilka lat, gdy wystąpił w filmie „Bilet na księżyc”. „Pamiętam jak kręciłem z mamą film „Bilet na księżyc”. To była wspaniała przygoda dla mnie, coś nowego. Ale przede wszystkim spędziłem wtedy dużo czasu z mamą sam na sam. To mi się zagnieździło w głowie”, opowiadał w rozmowie z Telemagazyn.pl.

W rozmowie z mediami siedemnastolatek przyznał, że współpraca z Jackiem Bromskim, reżyserem produkcji, była dla niego cudowną przygodą. Czy chciałby znów pojawić się na ekranie? Tego nie wyklucza! „Nie wiedziałem tak naprawdę, dlaczego jestem w filmie i co się wydarzyło (śmiech). Ale byłem bardzo szczęśliwy, gdyż nie chodziłem do szkoły (śmiech). To była super praca i super przygoda. Gdyby była jakaś okazja pracy znowu w filmie, to oczywiście bym ją przyjął. Zobaczymy”, zwierzał się w rozmowie z Telemagazynem.

W ostatnim czasie Szymon Bieniuk dzieli się z obserwatorami kadrami z ukochaną, Mią. Widać, że są bardzo zakochani, a  my życzymy im dużo szczęścia!  

Sprawdź też: Anna i Robert Lewandowscy świętowali urodziny Klary podczas bajkowego przyjęcia pod gołym niebem

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?