Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011, VIVA! 25/2011
Fot. Marlena Bielińska/move
O TYM SIĘ MÓWI

Jan Bieniuk obchodzi 10. urodziny! Syn Anny Przybylskiej to kopia mamy? 

Ostanie zdjęcie chłopca poruszyło fanów aktorki

Olga Figaszewska 22 marca 2021 11:15
Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011, VIVA! 25/2011
Fot. Marlena Bielińska/move

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk wspólnie doczekali się trójki wspaniałych dzieci. Ich najmłodsza pociecha niedawno obchodziła urodziny. Jan Bieniuk skończył już 10 lat! Chłopiec rośnie jak na drożdżach. Do kogo jest podobny?  

Anna Przybylska o macierzyństwie

Nie kariera, sukces czy popularność, ale rodzina i miłość były dla niej najważniejsze.  To im Anna Przybylska poświęcała się bez reszty i cieszyła się każdym wspólnym dniem.

ZOBACZ TEŻ: Szymon Bieniuk skończył 15 lat! Jest podobny do Anny Przybylskiej?

Zawsze wiedziałam, że będę mieć dzieci, i to więcej niż jedno. Ale czasami się zastanawiam, skąd mam w sobie takie pokłady energii. Pamiętasz, jest taka fantastyczna scena w filmie „Poszukiwany poszukiwana” z Wojciechem Pokorą. On dostaje superfuchę w domu absolutnie zautomatyzowanym – sokowirówka, pralka, jeździ na krześle w kuchni, odbijając się od blatów. Ja też tak mam. Można sobie doskonale radzić, nawet mając troje dzieci, kiedy wszystko robią za nas maszyny. (...) Ale tak naprawdę troje dzieci to wcale nie jest za dużo. Jak już raz się zacznie, jak się posmakuje macierzyństwa, trudno z niego zrezygnować”, mówiła Krystynie Pytlakowskiej w 2012 roku w VIVIE!. 

,,Byłam przede wszystkim matką, a aktorką tylko na pół etatu. I czerpałam z tego satysfakcję", dodawała.

Aktorka często gościła na naszych łamach z trójką swoich dzieci: Oliwią, Szymonem i Jasiem. Dziś Oliwia idzie w ślady mamy. Chłopcy także rozwijają swoje zainteresowania, poświęcają duża czasu na naukę. Anna Przybylska zawsze była z nich dumna!

Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk i Jan Bieniuk  na zdjęciu z mamą w sesji VIVY! z 2012 roku.  Drugie zdjęcie, na którym Jarosław Bieniuk pozuje z dziećmi, powstało  2017 roku.

Anna Przybylska z dziećmi i Jarosław Bieniuk z dziećmi
Fot. Iza Grzybowska/MOVE, Zuza Krajewska/LAF AM

Urodziny Jana Bieniuka. Syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka skończył 10 lat

Najmłodszy syn Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej obchodził niedawno 10 urodziny. Na Instagramie siostra aktorki podzieliła się z obserwatorami fotografią Jasia. Chłopiec uśmiechnięty pozuje do zdjęcia, a obok niego widzimy tort z kosmicznym motywem.

I nadeszła kolejna Jasiowa wiosna… Cudowności”, napisała Agnieszka Kubera. W komentarzach zaroiło się od życzeń. Niektórzy internauci skupiają swoją uwagę na podobieństwie Jasia do mamy. 

„Samych wspaniałości dla Jasia! Ale on jest podobny do mamy, czysta kopia”, „Zdrowia przede wszystkim dla Jasia. Jasiu czysta mama... ❤️ ”, „Bądź szczęśliwy!”, czytamy.

Życzymy wszystkiego najlepszego!   

Jaś Bieniuk z mamą, Anią Przybylską w sesji VIVY! z 2011 roku: 

Anna Przybylska, VIVA! 2011
Fot. Marlena Bielińska
Oliwia, Szymon i Jan Bieniuk w sesji VIVY! z 2017 roku:

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.