Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011, VIVA! 25/2011
Fot. Marlena Bielińska/move
O TYM SIĘ MÓWI

Jan Bieniuk ma już 10 lat! Syn Anny Przybylskiej to kopia mamy? 

Ostanie zdjęcie chłopca poruszyło fanów aktorki

Olga Figaszewska 10 lipca 2021 18:01
Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011, VIVA! 25/2011
Fot. Marlena Bielińska/move

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk wspólnie doczekali się trójki wspaniałych dzieci. Ich syn, Jan Bieniuk, w tym roku skończył 10 lat! Chłopiec rośnie jak na drożdżach. Do kogo jest podobny?  

Anna Przybylska o macierzyństwie

Nie kariera, sukces czy popularność, ale rodzina i miłość były dla niej najważniejsze.  To im Anna Przybylska poświęcała się bez reszty i cieszyła się każdym wspólnym dniem.

ZOBACZ TEŻ: Szymon Bieniuk skończył 15 lat! Jest podobny do Anny Przybylskiej?

Zawsze wiedziałam, że będę mieć dzieci, i to więcej niż jedno. Ale czasami się zastanawiam, skąd mam w sobie takie pokłady energii. Pamiętasz, jest taka fantastyczna scena w filmie „Poszukiwany poszukiwana” z Wojciechem Pokorą. On dostaje superfuchę w domu absolutnie zautomatyzowanym – sokowirówka, pralka, jeździ na krześle w kuchni, odbijając się od blatów. Ja też tak mam. Można sobie doskonale radzić, nawet mając troje dzieci, kiedy wszystko robią za nas maszyny. (...) Ale tak naprawdę troje dzieci to wcale nie jest za dużo. Jak już raz się zacznie, jak się posmakuje macierzyństwa, trudno z niego zrezygnować”, mówiła Krystynie Pytlakowskiej w 2012 roku w VIVIE!. 

,,Byłam przede wszystkim matką, a aktorką tylko na pół etatu. I czerpałam z tego satysfakcję", dodawała.

Aktorka często gościła na naszych łamach z trójką swoich dzieci: Oliwią, Szymonem i Jasiem. Dziś Oliwia idzie w ślady mamy. Chłopcy także rozwijają swoje zainteresowania, poświęcają duża czasu na naukę. Anna Przybylska zawsze była z nich dumna!

Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk i Jan Bieniuk  na zdjęciu z mamą w sesji VIVY! z 2012 roku.  Drugie zdjęcie, na którym Jarosław Bieniuk pozuje z dziećmi, powstało  2017 roku.

Anna Przybylska z dziećmi i Jarosław Bieniuk z dziećmi
Fot. Iza Grzybowska/MOVE, Zuza Krajewska/LAF AM

Urodziny Jana Bieniuka. Syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka skończył 10 lat

Najmłodszy syn Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej obchodził niedawno 10. urodziny. Na Instagramie siostra aktorki podzieliła się z obserwatorami fotografią Jasia. Chłopiec uśmiechnięty pozuje do zdjęcia, a obok niego widzimy tort z kosmicznym motywem.

I nadeszła kolejna Jasiowa wiosna… Cudowności”, napisała Agnieszka Kubera. W komentarzach zaroiło się od życzeń. Niektórzy internauci skupiają swoją uwagę na podobieństwie Jasia do mamy. 

„Samych wspaniałości dla Jasia! Ale on jest podobny do mamy, czysta kopia”, „Zdrowia przede wszystkim dla Jasia. Jasiu czysta mama... ❤️ ”, „Bądź szczęśliwy!”, czytamy.

Życzymy wszystkiego najlepszego!   

Jaś Bieniuk z mamą, Anią Przybylską w sesji VIVY! z 2011 roku: 

Anna Przybylska, VIVA! 2011
Fot. Marlena Bielińska
Oliwia, Szymon i Jan Bieniuk w sesji VIVY! z 2017 roku:

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Czerwiec 2021 r. wakacje rodziny Bieniuków w Portugalii 

Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk
Fot. Instagram @jaretpalmer

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.