Fot. Iza Grzybowska/MOVE/Mateusz Stankiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Jan Bieniuk ma już 11 lat! Syn Anny Przybylskiej to prawdziwa kopia mamy? 

Chłopiec zmienił się nie do poznania

Olga Figaszewska 29 września 2022 14:05
Fot. Iza Grzybowska/MOVE/Mateusz Stankiewicz

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk wspólnie doczekali się trójki wspaniałych dzieci. Ich syn, Jan Bieniuk, w tym roku skończył 11 lat! Chłopiec rośnie jak na drożdżach, a z każdym kolejnym rokiem jest coraz bardziej podobny do sławnej mamy... Zobaczcie, jak zmieniła się najmłodsza pociecha aktorki.

Anna Przybylska o macierzyństwie

Nie kariera, sukces czy popularność, ale rodzina i miłość były dla niej najważniejsze.  To im Anna Przybylska poświęcała się bez reszty i cieszyła się każdym wspólnym dniem.

Zawsze wiedziałam, że będę mieć dzieci, i to więcej niż jedno. Ale czasami się zastanawiam, skąd mam w sobie takie pokłady energii. Pamiętasz, jest taka fantastyczna scena w filmie „Poszukiwany poszukiwana” z Wojciechem Pokorą. On dostaje superfuchę w domu absolutnie zautomatyzowanym – sokowirówka, pralka, jeździ na krześle w kuchni, odbijając się od blatów. Ja też tak mam. Można sobie doskonale radzić, nawet mając troje dzieci, kiedy wszystko robią za nas maszyny. (...) Ale tak naprawdę troje dzieci to wcale nie jest za dużo. Jak już raz się zacznie, jak się posmakuje macierzyństwa, trudno z niego zrezygnować”, mówiła Krystynie Pytlakowskiej w 2012 roku w VIVIE!. 

ZOBACZ: Najmłodszy syn Anny Przybylskiej niemal nie pamięta mamy: „Codziennie myślę o mamie i wtedy moja twarz robi się smutna”

,,Byłam przede wszystkim matką, a aktorką tylko na pół etatu. I czerpałam z tego satysfakcję", dodawała.

Aktorka często gościła na naszych łamach z trójką swoich dzieci: Oliwią, Szymonem i Jasiem. Dziś Oliwia idzie w ślady mamy. Chłopcy także rozwijają swoje zainteresowania, poświęcają duża czasu na naukę. Anna Przybylska zawsze była z nich dumna!

Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk i Jan Bieniuk  na zdjęciu z mamą w sesji VIVY! z 2012 roku.  Drugie zdjęcie, na którym Jarosław Bieniuk pozuje z dziećmi, powstało  2017 roku.

Anna Przybylska z dziećmi i Jarosław Bieniuk z dziećmi
Fot. Iza Grzybowska/MOVE, Zuza Krajewska/LAF AM

Najmłodszy syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Jak dziś wygląda?

Najmłodszy syn Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej obchodził w zeszłym roku 10. urodziny. Na Instagramie siostra aktorki podzieliła się z obserwatorami fotografią Jasia. Chłopiec uśmiechnięty pozuje do zdjęcia, a obok niego widzimy tort z kosmicznym motywem. „I nadeszła kolejna Jasiowa wiosna… Cudowności”, napisała Agnieszka Kubera. 

Chłopiec wziął również w niedawnej sesji dla VIVY! wraz z pozostałymi członkami rodziny. Zobaczcie, jak dziś wyglada najmłodszy syn Ani Przybylskiej. Bardziej podobny do mamy czy taty?  

Sprawdź również: Szymon Bieniuk ma już 16 lat! Jest podobny do Anny Przybylskiej?

Jaś Bieniuk z mamą, Anią Przybylską w sesji VIVY! z 2011 roku: 

Anna Przybylska, VIVA! 2011
Fot. Marlena Bielińska
Oliwia, Szymon i Jan Bieniuk w sesji VIVY! z 2017 roku:

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Czerwiec 2021 r. wakacje rodziny Bieniuków w Portugalii 

Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk
Fot. Instagram @jaretpalmer

Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Viva! 18/2022

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Bieniuk, Viva! 18/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Bieniuk, Viva! 18/2022

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Bieniuk, Viva! 18/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.