Fot. Iza Grzybowska/MOVE/Mateusz Stankiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Jan Bieniuk ma już 12 lat! Syn Anny Przybylskiej to prawdziwa kopia mamy? 

Chłopiec zmienił się nie do poznania

Olga Figaszewska 21 marca 2023 11:05
Fot. Iza Grzybowska/MOVE/Mateusz Stankiewicz

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk wspólnie doczekali się trójki wspaniałych dzieci. Ich syn, Jan Bieniuk, kończy właśnie 12 lat! Chłopiec rośnie jak na drożdżach, a z każdym kolejnym rokiem jest coraz bardziej podobny do sławnej mamy... Zobaczcie, jak zmieniła się najmłodsza pociecha aktorki.

Anna Przybylska o macierzyństwie

Nie kariera, sukces czy popularność, ale rodzina i miłość były dla niej najważniejsze.  To im Anna Przybylska poświęcała się bez reszty i cieszyła się każdym wspólnym dniem.

Zawsze wiedziałam, że będę mieć dzieci, i to więcej niż jedno. Ale czasami się zastanawiam, skąd mam w sobie takie pokłady energii. Pamiętasz, jest taka fantastyczna scena w filmie „Poszukiwany poszukiwana” z Wojciechem Pokorą. On dostaje superfuchę w domu absolutnie zautomatyzowanym – sokowirówka, pralka, jeździ na krześle w kuchni, odbijając się od blatów. Ja też tak mam. Można sobie doskonale radzić, nawet mając troje dzieci, kiedy wszystko robią za nas maszyny. [...] Ale tak naprawdę troje dzieci to wcale nie jest za dużo. Jak już raz się zacznie, jak się posmakuje macierzyństwa, trudno z niego zrezygnować”, mówiła Krystynie Pytlakowskiej w 2012 roku w VIVIE!. 

„Byłam przede wszystkim matką, a aktorką tylko na pół etatu. I czerpałam z tego satysfakcję", dodawała.

CZYTAJ TAKŻE: Bartka Królika i jego córeczkę Jagodę łączy wyjątkowa więź: „Sprawiła, że mniej martwię się o przyszłość”

Aktorka często gościła na naszych łamach z trójką swoich dzieci: Oliwią, Szymonem i Jasiem. Dziś Oliwia idzie w ślady mamy. Chłopcy także rozwijają swoje zainteresowania, poświęcają duża czasu na naukę. Anna Przybylska zawsze była z nich dumna! W dokumencie o jej życiu, zatytułowanym po prostu „Ania”, przyjaciele ujawnili jednak, że gdy zachorowała powiedziała im wprost, że najmłodszy nie będzie jej pamiętał... Gdy odeszła, miał niespełna trzy latka.

„Codziennie myślę o mamie i wtedy moja twarz robi się smutna. Staram się więc myśleć o jej uśmiechu, bo ja też robię się wtedy weselszy. Teraz zresztą jest mi łatwiej niż kiedyś. Tak bardzo za nią tęskniłem. A jak myślę o mamie, to zastanawiam się, co by powiedziała na to czy na tamto. I że pewnie by na mnie nakrzyczała, że nie włożyłem talerza do zmywarki. Pogodziłem się z tym, że jej nie ma. Staram się nad sobą nie użalać, bo przecież – jak mówi babcia Lidzia – trzeba iść dalej”, zwierzał się na łamach „VIVY!” w październiku 2022 roku w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk i Jan Bieniuk  na zdjęciu z mamą w sesji VIVY! z 2012 roku.  Drugie zdjęcie, na którym Jarosław Bieniuk pozuje z dziećmi, powstało  2017 roku.

Anna Przybylska z dziećmi i Jarosław Bieniuk z dziećmi
Fot. Iza Grzybowska/MOVE, Zuza Krajewska/LAF AM

Najmłodszy syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Jak dziś wygląda?

Najmłodszy syn Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej w 2021 roku świętował 10. urodziny. Na Instagramie siostra aktorki podzieliła się z obserwatorami fotografią Jasia. Chłopiec uśmiechnięty pozuje do zdjęcia, a obok niego widzimy tort z kosmicznym motywem. „I nadeszła kolejna Jasiowa wiosna… Cudowności”, napisała Agnieszka Kubera. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Anna Lewandowska szaleje z córką na ulicach Barcelony. Ależ Klara wyrosła!

Od tamtego dnia minęło sporo czasu... 21 marca 2023 roku Jan Bieniuk skończył dwanaście lat! Najbliżsi często pokazują w mediach kadry chłopca, który rośnie w okamgnieniu. Kilka miesięcy temu wziął również udział w wyjątkowej sesji dla VIVY! wraz z pozostałymi członkami rodziny. Na pełnych czułości ujęciach widać, że najmłodszy syn Ani Przybylskiej zmienił się nie do poznania! Bardziej podobny do mamy czy taty?  

Jaś Bieniuk z mamą, Anią Przybylską w sesji VIVY! z 2011 roku: 

Anna Przybylska, VIVA! 2011
Fot. Marlena Bielińska
Oliwia, Szymon i Jan Bieniuk w sesji VIVY! z 2017 roku:

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Czerwiec 2021 r. wakacje rodziny Bieniuków w Portugalii 

Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk
Fot. Instagram @jaretpalmer

Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Viva! 18/2022

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Bieniuk, Viva! 18/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Bieniuk, Viva! 18/2022

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Bieniuk, Viva! 18/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.