Anna Lewandowska, VIVA! 14/2022
Fot. Dorota Szulc
O NICH JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska szaleje z córką na ulicach Barcelony. Ależ Klara wyrosła!

Istne sportowe szaleństwo

Konrad Szczęsny 19 marca 2023 17:09
Anna Lewandowska, VIVA! 14/2022
Fot. Dorota Szulc

W niedzielny poranek nie próżnowała! Anna Lewandowska przeprowadziła na ulicach słonecznej Barcelony trening, w którym wzięło udział wiele osób. W gronie tym znalazła się jej córka Klara. Dziewczynka dawała z siebie wszystko i w pocie czoła wykonywały kolejne ćwiczenia. Zobacz, jak się zmieniła!

Anna Lewandowska o córkach. Zanim urodziła Klarę i Laurę, straciła ciążę

Po raz pierwszy została mamą czwartego maja 2017 roku. Po raz drugi trzy lata później. Droga Anny Lewandowskiej do macierzyństwa była jednak długa, czego nigdy nie ukrywała.

Bycie mamą było moim największym marzeniem. Zanim się spełniło niestety, podobnie jak inne kobiety, doświadczyłam także poronienia. Według statystyk co piąta para w Polsce bezskutecznie stara się o dziecko. Stres, problemy ze zdrowiem czy z hormonami powodują, że nie tylko zajście w ciąże jest problemem, ale również jej utrzymanie”, zwierzyła się w listopadzie 2022 roku.

W późniejszym wywiadzie wyjaśniła, że był to najtrudniejszy moment w jej życiu. Uciekała w treningi, nie potrafiła poradzić sobie do końca z emocjami, które nią targały. Pomogła jej modlitwa oraz uporządkowanie spraw z przeszłości, w tym wybaczenie ojcu, który w 2000 roku opuścił rodzinę.

„Nagle stało się coś, co trudno mi zrozumieć. Trzy dni po tym, jak straciłam ciążę, w niedzielę poszłam na mszę. Modliłam się o dziecko. Taka chwila wycisza, układa w głowie. Wyszłam z kościoła oczyszczona ze złych emocji i uświadomiłam sobie, że chcę coś uporządkować: wybaczyć ojcu. Dwa miesiące później byłam w ciąży”, opowiadała na łamach „Twojego Stylu”.

Dziś trenerka fitness jest szczęśliwą mamą dwóch córek, żoną oraz aktywną zawodowo bizneswoman: właścicielką marki kosmetyków pielęgnacyjnych, suplementów diety i zdrowego cateringu. Ale jej żywiołem są treningi, które regularnie organizuje. W niedzielę jeden z nich miał miejsce... na ulicach Barcelony!

Czytaj także: Anna Lewandowska szczerze o macierzyństwie. „Miewam chwilę zwątpienia i wyrzuty sumienia”

Anna Lewandowska trenowała z córką na ulicy. Zdjęcia Klary

Jak zdradzała w wywiadach Anna Lewandowska, jej starsza córka, która w tym roku skończy sześć lat, chętnie dołącza do mamy, gdy ta ćwiczy. „Chciałam, żeby to było naturalnie i tak chyba też jest. Udało mi się zaszczepić w Klarci sport, tego sportowego ducha. Jak zapytam: „Klara, idziemy na plac zabaw czy na siłownię?”, wybierze siłownię. Natomiast chciałabym, żeby przede wszystkim dziewczynki miały pewne najważniejsze wartości, o których zawsze z moim mężem mówimy, żeby to był sport, na pewno też pokaże tę drogę, jak jest ważny, jak może je ułożyć. Natomiast ważne, żeby miały w sobie tę miłość, żeby kochały ludzi, żeby siebie kochały, żeby były dobrymi ludźmi, żeby były pomocne dla innych, zdecydowanie takie wartości, które są w nas też”, zaznaczała żona Roberta Lewandowskiego w rozmowie z z Marzeną Rogalską i Aleksandrą Kwaśniewską w „Mieście kobiet” na antenie TVN Style w kwietniu 2022 roku.

Tym razem żona najlepszego polskiego piłkarza trenowała fitness wraz z całą grupą ochotników na ulicach hiszpańskiego miasta i 5-letnia Klara również dołączyła do grupy! Dziewczynka dawała z siebie wszystko i w pocie czoła wykonywała kolejne ćwiczenia – zobaczyć to można na zdjęciach i nagraniu dostępnych poniżej. Wiadomo, że Klara odziedziczyła po rodzicach sportowe umiejętności: ostatnio zaczęła trenować taniec. 

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy córki państwa Lewandowskich!  

Czytaj także: Anna Lewandowska o córkach: „Mąż chciałby, żeby wiedziały, że pieniądze nie biorą się z bankomatu"

Klara Lewandowska, Anna Lewandowska, trening na ulicach Barcelony, marzec 2023
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Klara Lewandowska, Anna Lewandowska, trening na ulicach Barcelony, marzec 2023
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Klara Lewandowska, Anna Lewandowska, trening na ulicach Barcelony, marzec 2023
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.