Jamala ma już za sobą taneczne doświadczenia w ukraińskim "Tańcu z gwiazdami". Co na to jury polskiego show? 
Fot. Piotr Molecki/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jamala ma już za sobą taneczne doświadczenia w ukraińskim "Tańcu z gwiazdami". Co na to jurorka polskiego show? 

"To może być niesprawiedliwe", wyznała Iwona Pavlović

Dorota Falkowska 5 września 2022 22:08
Jamala ma już za sobą taneczne doświadczenia w ukraińskim "Tańcu z gwiazdami". Co na to jury polskiego show? 
Fot. Piotr Molecki/East News

Jamala jest jedną z uczestniczek 13. edycji "Tańca z gwiazdami". O kryształową kulę walczy u boku tancerza, Jacka Jeschke. Zwyciężczyni Eurowizji 2016 dołączyła do polskiej wersji tanecznego show, aby zbierać pieniądze na rzecz Ukrainy, która wciąż walczy o wolność w konflikcie z Rosją. Okazało się, że ukraińska piosenkarka ma już za sobą udział w tanecznym show. Jesienią 2021 r. wystąpiła w ukraińskiej edycji "Tańca z gwiazdami", docierając do 9. miejsca. Jak skomentowała to Iwona Pavlović

Jamala występowała w ukraińskim "Tańcu z gwiazdami"

Do tej informacji odniosła się w jednym z najnowszych wywiadów jurorka "TzG", Iwona Pavlović.  "Rzeczywiście, dla kogoś to może być niesprawiedliwe. Ale ja pamiętam też, jak w „Tańcu z gwiazdami” brali udział sportowcy. Nawet Maja Włoszczowska, która w ogóle jest na przegranej pozycji, bo nie ma z tym światem nic wspólnego, a jednak się tu odnajduje. Więc darujmy to", skomentowała w rozmowie z redakcją Jastrząb Post. 

Jamala ma już za sobą taneczne doświadczenia w ukraińskim
Fot. Lukasz Kalinowski/East News

„Czarna Mamba” wskazała również na gwiazdy, które w swoim życiu miały już sporo do czynienia z tańcem, ale nie zaważyło to na ich udziale w show. "Już niejednokrotnie tańczyli tutaj ludzie, którzy być może nie brali udział w innych programach typu »Taniec z Gwiazdami«, ale to byli ludzie, którzy np. uczyli się tańca, tańczyli bardzo dużo. A jednak taniec towarzyski jest inną formą, to są inne nerwy, inne emocje, inny partner". 

Czytaj także: Ukraińska zwyciężczyni Eurowizji pokazała przerażające zdjęcia z Kijowa

Na koniec jurorka zaapelowała do widzów o wyrozumiałość i ciepły odbiór Jamali. "Dajmy jej spokój, bo uważam, że bardzo ładnie powiedziała, że chce być traktowana tak jak inni. Ona nie odstaje umiejętnościami od naszych polskich gwiazd, więc myślę, że naprawdę trzeba jej odpuścić. Jak ktoś ma ochotę na nią głosować, niech po prostu głosuje, a jak nie, to nie". 

Pierwszy występ Jamali w "Tańcu z gwiazdami" Polsatu wywołał duże wzruszenie. "Czasami trzeba walczyć właśnie udziałem w takim programie. Sama wiesz, że artyści jeżdżą na fronty, żeby podbudowywać morale, to wszystko się dzieje, więc rób to, co robisz z Jackiem i będzie dobrze", wyznała ze łzami w oczach Iwona Pavlović. 

Tymczasem za nami drugi, pełen emocji odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Z programem pożegnali się Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska.  

Zobacz też: Karolina Pisarek usłyszała poważną diagnozę. Modelka kwalifikuje się do operacji

Jamala ma już za sobą taneczne doświadczenia w ukraińskim
Fot. Piotr Molecki/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.