Księżna Kate, książę William, George, Charlotte, Louis
Fot. The Duke and Duchess of Cambridge/Kensington Palace/PA/WPA Pool/Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Taką matką jest księżna Kate! Prawda o jej życiu prywatnym wyszła na jaw

„Jest raczej surowa. Jeśli dzieci są kapryśne...”

Ksenia Krasko 17 grudnia 2020 14:57
Księżna Kate, książę William, George, Charlotte, Louis
Fot. The Duke and Duchess of Cambridge/Kensington Palace/PA/WPA Pool/Rex Features/East News

Uważa się, że księżna Kate to idealna wybranka księcia Williama. Sumiennie wykonuje obowiązki królewskie, w każdej sytuacji jest ogromnym wsparciem dla męża, a także wydaje się być wspaniałą matką dla trójki ich dzieci – George’a, Charlotte i Louisa. Publicznie 38-letnia księżna Cambridge zawsze reprezentuje wysoki status, jest doskonale ubrana i ma nienaganne maniery. Zdarzają się jednak słowa krytyki, że jest zbyt sztywna, i być może dlatego fani royalsów zastanawiają się, czy prywatnie zachowuje się tak samo... Osoby z otoczenia Kate opowiedziały o jej życiu nieco więcej, a to co zdradziły, może Was zaskoczyć.

Jaką matką jest księżna Kate? Ujawnia jej przyjaciółka

Znajomi małżeństwa Cambridge rzadko wypowiadają się o sprawach tak prywatnych, dlatego wyznanie dla magazynu People zaciekawiło internautów. Osoby z bliskiego kręgu Kate i Williama ujawniły, jak wygląda codzienność pary. Okazuje się, że księżna w niczym nie różni się od wielu innych matek kilku dzieci.

„W domu Kate jest zupełnie inna. Ich dom to rodzinne gniazdko, nie ma miejsca na przepych. Kiedy widzisz Kate bez kamer, wydaje się być bardziej pewna siebie”, podzieliła się spostrzeżeniami przyjaciółka żony księcia Williama. Jak dodała, księżna potrafi skarcić, czy nawet podnieść głos na dzieci, gdy zaczynają przesadnie rozrabiać. „Jest raczej surową mamą. Jeśli dzieci nagle zaczynają być kapryśne, beszta je”.

Informatorka People ujawniła też, że na co dzień księżna Cambridge się nie maluje i wybiera bardzo proste, a jednocześnie wygodne ubrania. W takim wydaniu najczęściej zabiera dzieci do szkoły. „Rzadko układa fryzurę, bo ściąga włosy w kucyk. Na szkolnym parkingu pojawia się w dresie, albo w sukience z trampkami, i nie ma makijażu. Jeśli się spóźnia, zawsze przeprasza nauczycieli, zanim zajmie się swoimi sprawami. Jej życie nie różni się od życia każdej innej pracującej mamy z trójką dzieci”, przekonuje przyjaciółka Kate.

Księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis, 2019 rok

Księżna Kate, George, Charlotte, Louis
Fot. Samir Hussein/WireImage

Codzienne życie księżnej Kate i księcia Williama

Inna osoba w wywiadzie dla People powiedziała, że ​​Kate i William często spędzają weekendy z dziećmi w ich wiejskiej rezydencji w Norfolk. Księżna dba, aby George, Charlotte i Louis rozwijali się w różnych kierunkach, dlatego często zabiera je do pobliskich ośrodków kultury. A wieczorem, gdy pociechy są już w łózkach, małżeństwo spędza wieczory w lokalnych pubach, odpoczywając i rozmawiając z mieszkańcami.

„Opowiadają przede wszystkim o swoich dzieciach, tak jak wszyscy inni rodzice. To niesamowite, jak bardzo normalna i kochająca się jest ta para”, wyznało anonimowe źródło w rozmowie z People.

Oczywiście, są osoby, które pomagają Kate nadążyć za domem i dziećmi. To między innymi niania Maria Teresa Turrion Borrallo (zatrudniono ją, gdy książę George miał osiem miesięcy), oraz Natasha Archer, osobista asystentka księżnej. „Ludzie wokół Kate stanowią bardzo zgrany zespół. Zginęłaby bez Marii, Natashy i innych asystentów. Wykonują swoją pracę sumiennie, ale to Kate dowodzi”, dodała informatorka.

Wygląda na to, że księżna Kate żyje jak większość z nas. Spodziewaliście się, że tak jest? 

Księżna Kate i książę William z dziećmi, 2020 rok

Księżna Kate, książę William, George, Charlotte, Louis
Fot. Aaron Chown - WPA Pool/Getty Images

Księżna Kate i książę William odprowadzają George’a i Charlotte do szkoły, 2019 rok

Księżna Kate, książę William, George, Charlotte
Fot. Aaron Chown - WPA Pool/Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.