Książę Karol, księżna Camilla, Karol i Camilla, 2019 rok
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tabloid dotarł do zaginionej córki księcia Karola?! Opublikowano jej pierwsze zdjęcie

Czy aby na pewno? Sprawdzamy, kim tak naprawdę jest India Hicks

Gabriela Czernecka 23 lipca 2020 13:43
Książę Karol, księżna Camilla, Karol i Camilla, 2019 rok
Fot. East News

Co jakiś czas w brytyjskich mediach pojawiają się plotki o tajemniczej córce księcia Karola. Najstarsza pociecha Diany i Karola miała nazywać się Sarah i mieszkać w Stanach Zjednoczonych. Urodziła się przed 1982 rokiem, czyli jest starsza od księcia Williama. Dorosłą już kobietę wychował lekarz, a stało się tak, bo Diana i Karol brali udział w badaniach płodności, które nakazała im zrobić królowa Elżbieta II. Jeden z lekarzy miał zatrzymać dla siebie jedno z zapłodnionych jajeczek. Sarah przyszła na świat dzięki metodzie in vitro, jednak nigdy nie dane jej było poznać rodziców. Taką historię jakiś czas temu opublikował na swoich łamach magazyn The Globe. Teraz New Ideaprezentuje nieco odmienną wersję zdarzeń. Magazyn opublikował nawet pierwsze zdjęcie domniemanej córki księcia Karola. I choć taką teorię prezentuje na początku artykułu, chwilę później córkę nazywa „chrześnicą”... Kim tak naprawdę jest kobieta ze zdjęcia?

Domniemana córka księcia Karola - kim jest India Hicks?

„Królewski owoc miłości znaleziony na Bahamach!”, głosi nagłówek najnowszego wydania magazynu New Idea. Okładka insynuuje, że rodzina Windsorów zmaga się z kolejnym kryzysem, tym razem dotyczy on księcia Karola i jego domniemanej córki. Artykuł opowiada historię Indii Hicks, która prowadzi ciche, aczkolwiek luksusowe życie na Bahamach. Początkowo autor sugeruje, że India jest dzieckiem księcia Karola, ale w rzeczywistości jest jego chrześniaczką. Była jedną z druhen na ślubie księcia z Dianą Spencer,  od lat wiedzie życie na Karaibach, ale gdy tylko przylatuje do Wielkiej Brytanii, zawsze znajduje czas dla księcia Karola. India Hicks jest brytyjską pisarką, projektantką wnętrz i byłą modelka. Pochodzi z rodziny Mountbattenów i zajmuje 678 miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu.

„Karol zawsze miał do niej słabość. Choć India od lat mieszka na Bahamach, utrzymuje stały kontakt z Karolem i często z nim rozmawia. Łączy ich to samo poczucie humoru, a on kocha jej „wolnego ducha”. Karol zawsze będzie blisko Indii”, mówi informator New Idea

Jak widać, łączy ich szczególna więź, ale India nie jest córką Karola. Skąd więc takie przypuszczenia magazynu? New Idea twierdzi, że bliskie relacje Karola z Indią Hicks oraz jej faktycznie niemałe podobieństwo do Williama miały sprawić, że wielu często bierze ją za córkę księcia. A skoro podobieństwo między Williamem a Indią jest naprawdę uderzające to... może w plotkach, że India jest córką Karola jest ziarnko prawdy?  Brytyjska rodzina królewska cieszy się ogromną popularnością, nic więc dziwnego, że na ich temat co rusz pojawiają się jakieś plotki. Niektóre jednak warto sprawdzić, a budzące wątpliwości informacje brać z przymróżeniem oka... 

New Idea Karol ma nieślubną córkę

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez India Hicks (@indiahicksstyle)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez India Hicks (@indiahicksstyle)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.