Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Kożuchowska ma powody do dumy! Synek gwiazdy ma wielkie serce! 

Niedługo Jan Franciszek będzie obchodził swoje 6. urodziny!

Olga Figaszewska 31 lipca 2020 07:43
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Małgorzata Kożuchowska kilka lat temu spełnia swoje marznie o byciu mamą. Aktorka i jej mąż doczekali się synka, Jasia. Chłopiec jest oczkiem w głowie dumnych rodziców. Małgorzata Kożuchowska od czasu do czasu dzieli się uroczymi zdjęciami synka w mediach społecznościowych. Jakim dzieckiem jest Jaś? Aktorka stara wychować swoją pociechę na dobrego i wartościowego człowieka. 

Małgorzata Kożuchowska o synku i jego wychowaniu

Jaś był wyczekanym dzieckiem. Macierzyństwo stało się dla aktorki prawdziwą rewolucją. Przewartościowało całe życie i dało poczucie sensu.

,,W chwilach, gdy nie udaje mi się coś, na co liczyłam, coś nie wypaliło, kolejna rola przeszła mi koło nosa, wiem, że gdybym nie miała dziecka, mogłabym popaść w rozgoryczenie. A teraz patrzę na synka, jak się wspaniale rozwija, rośnie i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością! Masz komu przekazać to, co w tobie najlepsze, podzielić się z nim doświadczeniem. To jest twój sens! A swoją drogą bardzo jestem ciekawa, jak on to wszystko kiedyś wykorzysta, jaki będzie. I kim będzie”, dodała w wywiadzie VIVY! w rozmowie z Katarzyną Przybyszewską-Ortonowską.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

W październiku Jan Franciszek będzie obchodził szóste urodziny. Małgorzata Kożuchowska nie może uwierzyć, że ten czas tak szybko płynie.

„Czasami patrzę na niego i mówię: „Jasiu, jaki ty jesteś już duży”. Na razie jest jeszcze na etapie wzajemnej czułości. Szczerze mówiąc, trudno jest mi wyobrazić sobie, że kiedyś będzie mi pyskował albo pokaże rogi. Ja nie miałam w dzieciństwie spektakularnych buntów, choć pokorna też nie byłam. Chciałabym mieć z Jasiem partnerską relację, chciałabym, żeby mi ufał”, wspominała w grudniu 2019 roku w VIVIE!

Małgorzata Kożuchowska i jej mąż wkładają wiele wysiłku w wychowanie Jasia. Nie chcą, by wyrósł na rozpieszczonego jedynaka. Chłopiec jest pogodny i nastawiony optymistycznie do świata. „Uczymy go z mężem empatii wobec ludzi, miłości do zwierząt i szacunku do przyrody”, mówiła aktorka.

Z okazji Dnia Dziecka chłopiec mógł wybrać sobie w sklepie jedną zabawkę. „Powiedziałam Jasiowi: pójdziemy do sklepu całą rodziną i będziesz mógł wybrać sobie jedną rzecz, ale kupimy też prezenty dla dzieci, którym rodzice nie mogą nic podarować. Obserwowałam, czy nie będzie mu szkoda, że zabawki są dla kogoś innego, ale zachował się świetnie. Zrozumiał, wybrał z nami prezenty dla dzieci, a dla siebie skromny drobiazg. Jestem z niego dumna”, wspominała aktorka w rozmowie z Twoim Stylem.

Rodzice Małgosi Kożuchowskiej także starali się zaszczepić w córkach najważniejsze wartości, a także uczyli zaradności, ponieważ zależało im na tym, by potrafiły odnaleźć się w każdej sytuacji. Nic dziwnego, że aktorka stara się powielać ten model wychowawczy.

Niedługo po narodzinach swojego dziecka, zapytana gwiazda została zapytana przez Katarzynę Przybyszewską-Ortonowską, jak chciałaby wychować swojego synka. Wówczas odpowiedziała: ,,W spokoju. Kiedy wyprowadziłam się z rodzinnego domu i z perspektywy spojrzałam na swoje dzieciństwo, zrozumiałam, że dla dziecka najważniejszy jest przykład. Bo dziecko obserwuje, jak żyją rodzice, jak się do siebie odnoszą, jak ze sobą rozmawiają, jakie podejmują decyzje, co jest dla nich ważne i czy to, co mówią, jest spójne z tym, co robią. Trzeba się dyscyplinować, bo dziecko chłonie wszystko".  

Źródło: Rewia, Pomponik

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z Jasiem. #mama #syn #love #family #familytime #wearefamily #holiday #fewdaysago #balticsea #

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak przeżyć dni 🧘🏼‍♀🤯 kiedy od swojego szkraba słyszysz co i rusz „ale nuda..." 🙈🙉 Najlepiej rozwijając wyobraźnię i inspirując! 🤩 Dlatego naszym sprzymierzeńcem w tym wymagającym czasie jest akcja LEGO (-> http://zieloneinstrukcje.pl), która zachęca do przebudowywania konstrukcji na ich bardziej ekologiczne zamienniki. Stąd z naszego samolotu powstał... pociąg, który jest zdecydowanie bardziej korzystnym dla ziemi środkiem transportu!👌 Nie dość, że dla Jaśka to świetna rozrywka na długie godziny to nie ukrywam, że i ja czerpię z tego sporą satysfakcję... 😅 cóż, w moich czasach nie było opcji „LEGO”🤣🤪😄😄 A jakie są Wasze sposoby na nudę? 🧸 PS na @legopoland_official kończy się właśnie konkurs na stworzenie ekologicznej konstrukcji z klocków. Jest jeszcze czas by zbudować coś swojego i wygrać fajne zestawy LEGO. @legopoland_official #lego #freetime #doyourworld #zieloneinstrukcje #lego #legopolska #PrzebudujSwiat #rebuildtheworld

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.