Lenka i Jan Klimentowie, Jan Kliment, VIVA! marzec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Lenka Kliment pokazała zdjęcia sprzed dziesięciu lat. Już wiadomo, jak poznała Janka! 

„Czekał na mnie z białą różą na dworcu”

Gabriela Czernecka 27 sierpnia 2019 14:08
Lenka i Jan Klimentowie, Jan Kliment, VIVA! marzec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Lenka Klimentowa podzieliła się z fanami poruszającymi fotografiami. Tancerka znana głównie z Tańca z Gwiazdami po raz pierwszy przyjechała do Polski dziesięć lat temu. Na wyjazd z rodzinnego domu zdecydowała się, by być z Jankiem Klimentem. Jak sama przyznała, wówczas jeszcze nie przypuszczała, że kilka lat później on zostanie jej mężem i okaże się miłością jej życia. Poznajcie ich historię! 

Jak Lenka Kliment poznała Janka

„Trenowałam taniec w Ostrawie, mój trener zaprosił Janka, żeby poprowadził dla nas warsztat. Janek był wtedy mistrzem Czech”, wyjawiła nam Lenka w wywiadzie w 2018 roku. „Szkoliłem dzieciaki razem z moją partnerką. Miałem 25 lat i przez myśl mi nie przeszło, że…”, dopowiada Janek. „Ani mi. Gdyby ktoś powiedział wtedy, że to będzie mój mąż, popukałabym się w głowę. Potem zmienił partnerkę i przyjeżdżał z żoną. Byłam starsza, miałam 17–18 lat”, wyjawia. 

„Połączyła nas Polska. I „Taniec z Gwiazdami”. Po czeskiej edycji tanecznego show rozwodziłem się, chciałem wyjechać. Uczyłem w Sosnowcu, nie myślałem o miłości. Zobaczyłem w telewizji finał Tańca z Gwiazdami, akurat wygrała Dorota Gardias. Pomyślałem: Wow, jaki show, super! Ja też tak chcę. Okazało się, że casting jest w czerwcu, a był maj. Nie miałem partnerki. Kogo wziąć? Poprosiłem Lenkę. Wzięliśmy udział w castingu, dostałem się”, opowiadał nam tancerz. Teraz Lenka ujawnia, jak dokładnie wyglądało spotkanie, które zmieniło ich relację z zawodowej na partnerską. 

Gdy Lenka zdecydowała się na pierwszą podróż do Polski, miała wówczas 20 lat. Na swoim Instagramie wspomina, że ostatnie 10 lat wiele wniosło do jej życia: „Równo 10 lat temu przyjechałam za - wtedy jeszcze nie wiedziałam, że tak będzie - miłością mojego życia pierwszy raz DO POLSKI. Już tyle lat, tyle czasu minęło. Tyle przeżyliśmy, tyle poznałam cudownych i tych mniej cudownych ludzi, którzy zawsze czegoś mnie nauczyli, poznałam nowy, wtedy dla mnie zupełnie obcy język, inną kulturę. Wtedy jako 20-latka pojechałam do o 15 lat starszego (wtedy byłego trenera tańca) do innego kraju, gdzie kompletnie nic i nikogo nie znałam”, opowiada.

Jan Kliment, Lenka Kliment, Jan i Lenka Klimentowie, VIVA! marzec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Dziś Lenka Kliment, jak sama mówi, czuje się w Polsce, jak w domu, dzięki programowi Taniec z Gwiazdami ma okazję wciąż rozwijać swój talent. Jej związek z Jankiem kwitnie! „Nasz związek jest coraz silniejszy, codziennie siebie lepiej poznajemy, uczymy się jedno od drugiego, kochamy się, a dziś wspominamy razem ten dzień, kiedy czekał na mnie z białą różą na Dworcu Centralnym, a ja przyjechałam z torbą na 3 dni i zostałam już 10lat!”, pisze. 

Internauci są poruszeni jej wyznaniem. Pod zdjęciami sprzed lat pojawiła się masa miłych słów. „Jesteście przecudowni, cieszę się z faktu, że Wasza miłość jest prawdziwa”, pisze jeden z nich. „Jesteście tacy autentyczni, pozytywni, zawsze uśmiechnięci i potraficie zarażać tą radością wszystkich ludzi wkoło! Życzę Wam dużo szczęścia!”, dodaje drugi. 

Przypomnijmy, że teraz Janka i Lenkę będziemy mogli po raz kolejny oglądać w nowej edycji Tańca z Gwiazdami. Jan Kliment będzie partnerem Moniki Miller, a Lenka Kliment będzie uczyła tańczyć Rafała Szatana. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lenka Klimentová (@lenkakliment)

Jan Kliment, Lenka Kliment, Jan i Lenka Klimentowie, VIVA! marzec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.