Lenka i Jan Klimentowie, Jan Kliment, VIVA! marzec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Lenka Kliment pokazała zdjęcia sprzed dziesięciu lat. Już wiadomo, jak poznała Janka! 

„Czekał na mnie z białą różą na dworcu”

Gabriela Czernecka 27 sierpnia 2019 14:08
Lenka i Jan Klimentowie, Jan Kliment, VIVA! marzec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Lenka Klimentowa podzieliła się z fanami poruszającymi fotografiami. Tancerka znana głównie z Tańca z Gwiazdami po raz pierwszy przyjechała do Polski dziesięć lat temu. Na wyjazd z rodzinnego domu zdecydowała się, by być z Jankiem Klimentem. Jak sama przyznała, wówczas jeszcze nie przypuszczała, że kilka lat później on zostanie jej mężem i okaże się miłością jej życia. Poznajcie ich historię! 

Jak Lenka Kliment poznała Janka

„Trenowałam taniec w Ostrawie, mój trener zaprosił Janka, żeby poprowadził dla nas warsztat. Janek był wtedy mistrzem Czech”, wyjawiła nam Lenka w wywiadzie w 2018 roku. „Szkoliłem dzieciaki razem z moją partnerką. Miałem 25 lat i przez myśl mi nie przeszło, że…”, dopowiada Janek. „Ani mi. Gdyby ktoś powiedział wtedy, że to będzie mój mąż, popukałabym się w głowę. Potem zmienił partnerkę i przyjeżdżał z żoną. Byłam starsza, miałam 17–18 lat”, wyjawia. 

„Połączyła nas Polska. I „Taniec z Gwiazdami”. Po czeskiej edycji tanecznego show rozwodziłem się, chciałem wyjechać. Uczyłem w Sosnowcu, nie myślałem o miłości. Zobaczyłem w telewizji finał Tańca z Gwiazdami, akurat wygrała Dorota Gardias. Pomyślałem: Wow, jaki show, super! Ja też tak chcę. Okazało się, że casting jest w czerwcu, a był maj. Nie miałem partnerki. Kogo wziąć? Poprosiłem Lenkę. Wzięliśmy udział w castingu, dostałem się”, opowiadał nam tancerz. Teraz Lenka ujawnia, jak dokładnie wyglądało spotkanie, które zmieniło ich relację z zawodowej na partnerską. 

Gdy Lenka zdecydowała się na pierwszą podróż do Polski, miała wówczas 20 lat. Na swoim Instagramie wspomina, że ostatnie 10 lat wiele wniosło do jej życia: „Równo 10 lat temu przyjechałam za - wtedy jeszcze nie wiedziałam, że tak będzie - miłością mojego życia pierwszy raz DO POLSKI. Już tyle lat, tyle czasu minęło. Tyle przeżyliśmy, tyle poznałam cudownych i tych mniej cudownych ludzi, którzy zawsze czegoś mnie nauczyli, poznałam nowy, wtedy dla mnie zupełnie obcy język, inną kulturę. Wtedy jako 20-latka pojechałam do o 15 lat starszego (wtedy byłego trenera tańca) do innego kraju, gdzie kompletnie nic i nikogo nie znałam”, opowiada.

Jan Kliment, Lenka Kliment, Jan i Lenka Klimentowie, VIVA! marzec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Dziś Lenka Kliment, jak sama mówi, czuje się w Polsce, jak w domu, dzięki programowi Taniec z Gwiazdami ma okazję wciąż rozwijać swój talent. Jej związek z Jankiem kwitnie! „Nasz związek jest coraz silniejszy, codziennie siebie lepiej poznajemy, uczymy się jedno od drugiego, kochamy się, a dziś wspominamy razem ten dzień, kiedy czekał na mnie z białą różą na Dworcu Centralnym, a ja przyjechałam z torbą na 3 dni i zostałam już 10lat!”, pisze. 

Internauci są poruszeni jej wyznaniem. Pod zdjęciami sprzed lat pojawiła się masa miłych słów. „Jesteście przecudowni, cieszę się z faktu, że Wasza miłość jest prawdziwa”, pisze jeden z nich. „Jesteście tacy autentyczni, pozytywni, zawsze uśmiechnięci i potraficie zarażać tą radością wszystkich ludzi wkoło! Życzę Wam dużo szczęścia!”, dodaje drugi. 

Przypomnijmy, że teraz Janka i Lenkę będziemy mogli po raz kolejny oglądać w nowej edycji Tańca z Gwiazdami. Jan Kliment będzie partnerem Moniki Miller, a Lenka Kliment będzie uczyła tańczyć Rafała Szatana. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lenka Klimentová (@lenkakliment)

Jan Kliment, Lenka Kliment, Jan i Lenka Klimentowie, VIVA! marzec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.