Jacek Rozenek
Fot. Michal WARGIN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan odwiedził Henia!

Jacek Rozenek nie krył wzruszenia! Zdobył się na wyjątkowy gest

Olga Figaszewska 16 lipca 2020 09:51
Jacek Rozenek
Fot. Michal WARGIN/East News

Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek-Majdan mają bardzo dobre relacje. Byli małżonkowie wspólnie doczekali się dwójki wspaniałych synów: Stanisława i Tadeusza. Dbają o ich wychowanie, troszczą się o spokojną przyszłość. Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek przyjaźnią się i wielokrotnie udowadniali, że mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Tak było, kiedy aktor zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. „To jest trudny czas dla całej naszej rodziny. To jest taki czas, który bardzo weryfikuje wszystko to, co jest w życiu. Wszystko to, na co należy zwracać uwagę i był to taki moment sfokusowania się na Jacku, szczególnie ze względu na dzieci”, mówiła gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post, gdy Jacek Rozenek trafił do szpitala z podejrzeniem udaru.  Z kolei były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan cieszył się jej szczęściem, kiedy w końcu udało jej się spełnić marzenie o zajściu w kolejną ciążę. Aktor niedawno miał okazje poznać synka Małgorzaty i Radosława Majdanów! To było poruszające spotkanie! 

Jacek Rozenek odwiedził Małgorzatę Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek-Majdan spełniła swoje marzenie o powiększeniu rodziny. Najbliżsi gwiazdy nie kryją wzruszenia i cieszą się jej szczęściem. Z narodzin Henia Majdana ucieszył się także były mąż prowadzącej Projekt Lady.

„Wszyscy w rodzinie się cieszą”, powiedział aktor w rozmowie z Plejadą

Jacek Rozenek kilka dni temu odwiedził swoich synów i w końcu miał okazję poznać Henia! Aktor miał pogratulować szczęśliwym rodzicom i zdobył się na poruszający gest! To było niezwykłe spotkanie!

„Aktor pogratulował rodzicom, ze wzruszeniem wziął na ręce Henia, dał mu prezent, a także podziwiał jego pokoik. Rozmawiał również ze swoimi synami o wakacjach, na które wkrótce wyruszą we trzech. Był bardzo poruszony i to na pewno nie była jego ostatnia wizyta”,informuje Rewia. 

Henryk Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan dzieci
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.