Izabella Scorupco
Fot. Instagram @izabellascorupco
O TYM SIĘ MÓWI!

Izabella Scorupco przez dwa lata skrywała tę tajemnicę. Na jaw wyciągnął ją szwedzki tabloid. O co chodzi?

Gabriela Czernecka 14 grudnia 2017 16:00
Izabella Scorupco
Fot. Instagram @izabellascorupco

 

Sekret Izabelli Scorupco wyszedł na jaw. Jedyna polska dziewczyna Bonda od dwóch lat jest rozwódką! Jak donoszą zagraniczne media, Izabella Scorupco rozwiodła się dwa lata temu i od jakiegoś czasu spotyka się z nowym partnerem. Jej związek już wzbudza sporo emocji. Dlaczego? 

 

Polecamy: „Dzieci to strzała, którą wysyłamy w przyszłość”. Najsłodsze dzieciaki gwiazd na okładkach VIVY!

 

Życie prywatne Izabelli Scorupco

Choć Izabella Scorupco w Polsce pojawia się wyjątkowo rzadko, krajowe media nie dają internautom o niej zapomnieć. Modelka i aktorka ma tu wciąż wielu fanów, którzy pamiętają ją z wielkiego ekranu z filmu „Ogniem i mieczem”. Co jakiś czas Scorupco przypomina o sobie polskim fanom. Patrząc na jej zdjęcia na Instagramie nikt nie ma wątpliwości, że jest szczęśliwa i w pełni spełnia się w roli matki. Od kiedy do mediów podano, że w 2019 roku światło dzienne ujrzy kolejny film o przygodach Jamesa Bonda, oczy wszystkich kinomanów wypatrują dziewczyny Bonda również przyglądając się tym poprzednim. Tak jest teraz w przypadku Izabelli Scorupco, o której postanowiły nieco więcej napisać szwedzkie media. Jak się okazuje, aktorka w swoim życiu prywatnym przeszła rewolucję! 

 

Polecamy: Pamiętacie polską dziewczynę Bonda? Przypominamy niezwykłą sesję Izabelli Scorupco dla VIVY!

 

Rozwód Izabelli Scorupco

Według szwedzkich tabloidów, Izabella Scorupco od dwóch lat jest rozwódką! Przypomnijmy, że wcześniej Scorupco związana była z Mariuszem Czerkawskim, z którym ma córkę Julię. Chwilę po ich rozstaniu aktorka ułożyła sobie życie u boku właściciela agencji PR, Jeffreya Raymonda. W 2003 roku urodziła mu syna Jacoba, a kilka miesięcy później stanęła z nim na ślubnym kobiercu. Podobno to on przekonał ją, by ze Szwecji przeprowadziła się z nim do Los Angeles.  

 

Od jakiegoś czasu, jak donoszą szwedzkie media Izabella Scorupco przebywa we Szwecji. Mówiono, że powodem powrotu ze Stanów była propozycja poprowadzenia szwedzkiej edycji „Top Model”, ale dziś okazuje się, że nie tylko. Jak podaje szwedzki magazyn Aftonbladet, Izabella Scorupco i Jeffrey Raymond są już po rozwodzie. To jednak nie wzbudza tak wielkich emocji, jak nowa miłość aktorki!

 

Nowy partner Izabelli Scorupco

Według Aftonbladet Izabella Scorupco straciła głowę dla nowego ukochanego. „W moim życiu pojawiła się wyjątkowa osoba. To świeża sprawa, więc pozwolę sobie nie mówić na razie nic więcej”, mówi w wywiadzie i dodaje: „Czasami czujesz, że to jest właśnie to. Staram się żyć teraźniejszością. To, co się teraz dzieje w moim życiu, jest wspaniałe. Nie myślę o tym, co będzie dalej”. 

 

Niestety nowy związek Izabelli Scorupco nie najlepiej prezentuje się według opisu portalu expressen.se. Jak podaje serwis, nowy partner Scorupco był żonaty i to właśnie dla polskiej modelki postanowił zostawić żonę. Jak na razie nie wiadomo, czy te doniesienia są prawdziwe. Aktorka do tej pory nie pochwaliła się zdjęciem z nowym ukochanym, ale zdjęć z poprzednim mężem również nie publikowała na swoim Instagramie. Możliwe więc, że trzeba będzie poczekać aż para zdecyduje się wspólnie pojawić na czerwonym dywanie. 

Izabella Scorupco

Polecamy: Tak wygląda córka Izabelli Scorupco! Czy Julia jest podobna do sławnej mamy?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.