Izabella Krzan, Marzena Rogalska
Fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Izabella Krzan zareagowała na porównania do Marzeny Rogalskiej: „Nigdy bym nie próbowała...”

Jak miss trafiła do „Pytania na śniadanie”? Znamy kulisy

Rafał Kowalski 28 lutego 2021 13:58
Izabella Krzan, Marzena Rogalska
Fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News

Kolejne duże zmiany czekają widzów Pytania na śniadanie. Jak zauważyli najwierniejsi widzowie porannego magazynu Marzenę Rogalską, która odeszła z TVP, zastąpiła w roli gospodyni Izabella Krzan. 26-letnia Miss Polonia nie ukrywa, że propozycja spadła na nią jak grom z jasnego nieba. I choć odczuwa dużą radość to pojawienie się w programie kosztowało ją też wiele stresu. Dlaczego?

Iza Krzan o debiucie w Pytaniu na śniadanie

Niedawno piękna prezenterka zorganizowała na swoim Instagramie zabawę dla fanów. Obserwujące ją osoby mogły zadać dowolne pytanie. Iza Krzan odpowiedziała na kilka z nich. Na przykład to, czy odczuwała dużą dawkę stresu przed debiutem w Pytaniu na śniadanie u boku Tomasza Kammela. „Bardzo dużą. Nie przespałam nocy poprzedzającej debiut w "Pytaniu na śniadanie". Zawsze o tym marzyłam, ale tydzień temu byłam bardziej zlękniona niż uradowana”, wyznała szczerze Izabella Krzan.

Dodała też kilka powodów, dla których pozytywne emocje mieszały się z negatywnymi. „Trzygodzinne wejście na żywo, bez przygotowania, w zastępstwie za osobę tak podziwianą i szanowaną również przeze mnie... Czasami jesteśmy wrzucani przez los na głęboką wodę, ale może i tak lepiej. Mam nadzieję, że jakoś sprostałam wyzwaniu. Przede mną z pewnością jeszcze dużo nauki", powiedziała pełna pokory była miss.

Izabella Krzan o Marzenie Rogalskiej

W innym wywiadzie Iza Krzan odniosła się do porównań z Marzeną Rogalską, która zakończyła swoją przygodę z Telewizją Polską. „Nigdy bym nie próbowała Marzenki zastąpić, bo nie mam takiego doświadczenia i takiej wiedzy. To jest ikona dziennikarstwa, która ma przeogromną wiedzę, a ja jako 26-latka jeszcze wiele lat mi zajmie, aby choć trochę być tak elokwentna, jak jest Marzenka", mówiła w Fakcie prezenterka zachowując dużą klasę.

W tej samej rozmowie gwiazda TVP jeszcze raz wróciła też do dnia, w którym dowiedziała się, że może poprowadzić Pytanie na śniadanie. „Zadzwoniłam do mamy, powiedziałam, że nie wiem, co mam robić, bo jestem po prostu przerażona i pamiętam, że serce chciało mi wyskoczyć z klatki piersiowej. To nie była łatwa sytuacja, pierwsze dziesięć minut moje stanowisko brzmiało: nie wiem”, opowiadała Faktowi 26-latka, która nie przespała nocy, ale rano pojawiła się w studiu przy Woronicza.

Wszystko wskazuje na to, że Izabella przeszła wszystkie testy i na stałe dołączy do grona gospodarzy programu. Poza tym Miss Polonię można oglądać w Kole Fortuny i show To był rok.

Trzymamy kciuki za same udane wystąpienia przed kamerą. Kibicujecie Izie? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…