Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel pokazali wyjątkowo romantyczne zdjęcie. Fani są zachwyceni!

Fotografia skrywa jednak pewną tajemnicę...

Gabriela Czernecka 2 lutego 2020 11:01
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Choć niewielu wróżyło im sukces, twierdząc, że ich związek to tani chwyt marketingowy, dziś są jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zakochali się w sobie podczas programu Taniec z gwiazdami. Oboje starali się być profesjonalni, ale uczucie okazało się być silniejsze. Program zwyciężyli, będąc już parą. Zdobywając w 2005 roku Kryształową Kulę nie kryli swoich uczuć. Rok później tancerz oświadczył się ukochanej. Są parą od 14 lat i jak każde małżeństwo, mają za sobą dobre i złe chwile. Mimo to zgodnie twierdzą, że żyją według prostej zasady: „Jesteśmy z tego gatunku ludzi, którzy kiedy coś się zepsuje, wolą naprawić, a nie wymienić”, mówili Katarzynie Sielickiej w wywiadzie dla magazynu VIVA!. Na Instagramie para chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami.  Najnowsze wywołało wśród fanów ogromne poruszenie! Sprawdź, o co chodzi. 

Instagram Kasi Cichopek - zdjęcie z mężem

„Nad romantyzmem musimy pracować, bo czasem łapiemy się na tym, że funkcjonujemy jak domowe roboty”, mówiła Kasia Cichopek Katarzynie Sielickiej w wywiadzie dla magazynu VIVA!. Para stara się spędzać ze sobą każdą chwilę. Co jakiś czas w swoich social mediach dzielą się z fanami pięknymi zdjęciami z romantycznych wypadów. Niedawno aktorka dodała zdjęcie, na którym wraz z mężem pozują przytuleni do siebie. Za nimi rozciąga się polskie morze. 

Kasia Cichopek zwróciła jednak uwagę, że zdjęcie przypomina jej.... główne postaci z filmu Dirty Dancing!  „Niczym Baby i Johnny z Dirty Dancing #tbt #loveisintheair #love #couplegoals #happy #nice #together#togetherisbetter #razemnajlepiej #see#morze”, podpisała zdjęcie. 

Wpis zachwycił internautów, którzy w komentarzach nie kryli komplementów pod adresem pary. Szybko okazało się, że fotografię wykonał syn Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, Adam! Patrząc na tę fotografię trudno się dziwić, że przez wielu stawiani są za wzór. W końcu sama historia ich miłości to gotowy scenariusz na film.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.