Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel pokazali wyjątkowo romantyczne zdjęcie. Fani są zachwyceni!

Fotografia skrywa jednak pewną tajemnicę...

Gabriela Czernecka 2 lutego 2020 11:01
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska

Choć niewielu wróżyło im sukces, twierdząc, że ich związek to tani chwyt marketingowy, dziś są jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zakochali się w sobie podczas programu Taniec z gwiazdami. Oboje starali się być profesjonalni, ale uczucie okazało się być silniejsze. Program zwyciężyli, będąc już parą. Zdobywając w 2005 roku Kryształową Kulę nie kryli swoich uczuć. Rok później tancerz oświadczył się ukochanej. Są parą od 14 lat i jak każde małżeństwo, mają za sobą dobre i złe chwile. Mimo to zgodnie twierdzą, że żyją według prostej zasady: „Jesteśmy z tego gatunku ludzi, którzy kiedy coś się zepsuje, wolą naprawić, a nie wymienić”, mówili Katarzynie Sielickiej w wywiadzie dla magazynu VIVA!. Na Instagramie para chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami.  Najnowsze wywołało wśród fanów ogromne poruszenie! Sprawdź, o co chodzi. 

Instagram Kasi Cichopek - zdjęcie z mężem

„Nad romantyzmem musimy pracować, bo czasem łapiemy się na tym, że funkcjonujemy jak domowe roboty”, mówiła Kasia Cichopek Katarzynie Sielickiej w wywiadzie dla magazynu VIVA!. Para stara się spędzać ze sobą każdą chwilę. Co jakiś czas w swoich social mediach dzielą się z fanami pięknymi zdjęciami z romantycznych wypadów. Niedawno aktorka dodała zdjęcie, na którym wraz z mężem pozują przytuleni do siebie. Za nimi rozciąga się polskie morze. 

Kasia Cichopek zwróciła jednak uwagę, że zdjęcie przypomina jej.... główne postaci z filmu Dirty Dancing!  „Niczym Baby i Johnny z Dirty Dancing #tbt #loveisintheair #love #couplegoals #happy #nice #together#togetherisbetter #razemnajlepiej #see#morze”, podpisała zdjęcie. 

Wpis zachwycił internautów, którzy w komentarzach nie kryli komplementów pod adresem pary. Szybko okazało się, że fotografię wykonał syn Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, Adam! Patrząc na tę fotografię trudno się dziwić, że przez wielu stawiani są za wzór. W końcu sama historia ich miłości to gotowy scenariusz na film.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! 18/2019, Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek, VIVA! wrzesień 2019
Fot. Olga Majrowska
 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.