Julia Wieniawa i Baron
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Stawki Barona znacznie wzrosły, odkąd spotyka się z Julią Wieniawą! 

Sprawdź, ile zarabia nowa polska power couple. Znamy konkretne kwoty

Konrad Szczęsny 10 czerwca 2019 12:03
Julia Wieniawa i Baron
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Są ze sobą niespełna pół roku a już zyskali miano power couple w polskim show-biznesie! A to niesie ze sobą wymierne korzyści, także te finansowe. Nie dość, że liczba obserwatorów na Instagramie Barona w krótkim czasie znacznie wzrosła, to jeszcze może liczyć na intratne stawki, związane z pojawianiem się na branżowych imprezach! 

Ile zarabia Baron? Stawki za wyjścia na imprezy

Gdy tylko zaczął spotykać się z Julią Wieniawą, w krótkim czasie liczba obserwujących go osób wzrosła na Instagramie o 30 tysięcy. Teraz zwiększyła się ona o dodatkowe 20 tysięcy. Ale to nie wszystko! Wartość Barona wzrosła także w oczach organizatorów imprez.

„Do tej pory inkasował za odcinek The Voice około 7-8 tys. złotych. Teraz około 10-15 tysięcy złotych zarabia za samo jedno wyjście”, zdradziła w rozmowie z dziennikarzem dwutygodnika Flesz osoba zajmująca się marketingiem influencerskim.

Co więcej, sprawa wygląda jeszcze inaczej, gdy zakochani decydują się pojawić na danej imprezie we dwoje. Wówczas to negocjują stawkę, która ma im zostać wypłacona.

„Julia jest jedną z najbardziej pożądanych gwiazd na każdej imprezie. Za takie wyjście organizatorzy płacą jej 30-50 tysięcy złotych. Jeśli pojawia się z partnerem, stawka jest wyższa, ale każde z nich negocjuje swoją osobno”, dodaje jeden z organizatorów eventów.

Zarobki Julii Wieniawy

Jej wizerunek jest wart fortunę a ona potrafi umiejętnie to wykorzystać. Julia Wieniawa zarabia nie tylko na gaży związanej z rolą w serialu Rodzinka.pl, lecz także na publicznych wyjściach, kontraktach reklamowych oraz postach na Instagramie.

Więc o jej zarobkach pisaliśmy TUTAJ oraz TUTAJ  

Julia Wieniawa i Baron
Fot. AKPA

Julia Wieniawa i Baron na wakacjach
Fot. Instagram @juliawieniawa

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.