Edyta Pazura, Cezary Pazura, VIVA! 2009
Fot. Marek Straszewski
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Edyta Pazura ujawniła ile waży kilka miesięcy po porodzie i po... świętach!

Jak udało jej się to osiągnąć?

Weronika Kostyra 2 stycznia 2019 15:52
Edyta Pazura, Cezary Pazura, VIVA! 2009
Fot. Marek Straszewski

Choć po okresie świątecznym wielu z nas nie przyznałoby się publicznie do swojej wagi, są osoby, które są dumne ze swojego wyniku. Edyta Pazura stwierdziła wręcz już teraz osiągnęła swoją wymarzoną wagę na ten rok i dlatego pozostałe 364 dni ma… wolne. Ile waży żona Cezarego Pazury przy swoich 173 centymetrach wzrostu i jak udało jej się to osiągnąć? Przypominamy, że kilka miesięcy temu została po raz trzeci mamą!

Ile waży Edyta Pazura?

Malutka Rita przyszła na świat 1 czerwca 2018 roku. Edyta i Cezary Pazurowie wychowują także 9-letnią Amelię i 6-letniego Antoniego Józefa. Ich mama nie tylko w pełni poświęca się opiece nad całą trojką, ale także prowadzi własny biznes oraz dba o swoje zdrowie i zgrabną sylwetkę! Mimo że wciąż karmi Ritę piersią, często publikuje zdjęcia z treningów na siłowni. Jej sekretem jest także odpowiednia dieta, którą stworzył dla niej jej brat, lekarz.

Jak dokładnie wygląda dieta Edyty Pazury? „Dzień „nietreningowy” 1300 cal, dzień treningowy 1500 cal, karmie piersią (dziecko wazy ponad 10 kg) i moja waga stoi (stąd żart, że na początku roku już osiągnęłam swój cel) to oznacza, że dla mnie to co jem i jak jem jest dokładnie w punkt...”, wytłumaczyła Edyta Pazura w jednym z komentarzy. Czy jest jej trudno utrzymać dietę? „Nie jest to wyczyn. Wystarczy zrezygnować z tłustych i kalorycznych potraw, które nie wnoszą nic do naszego jadłospisu. W dzień który się ćwiczy należy uzupełnić posiłki do 1500-1600 cal. (W moim przypadku) Ani się nie chudnie, ani nie przybiera na wadze”, napisała. Zastrzega jednak, że być może sytuacja ulegnie zmianie, kiedy przestanie karmić Ritę piersią.

Obecnie jej waga wskazuje 53,4 kg. Fani gratulują jej osiągniętego wyniku. Wielu komentujących przyznaje, że zazdrości jej samozaparcia i konsekwencji, a także… dobrych genów:

„Brawo Pani Edyto. mozna tylko pozazdroscic. każdy w nowym roku robi postanowienie zeby zrzucic zbędne kg. ja tez wciąż dążę do wyznaczonego wagowego celu..i jak widac na pani zdjeciu....wystarczy chciec...”

„No co ty w kapciach sie ważysz? W zyciu nie weszlam na wage w czymkolwiek. Za duze ryzyko”

„Chyba mi się nie chce wierzyć ;) przecież pani jest wysoka. Szczupła tak, ale to jest bardzo niska waga... wiec może to w funtach? ;)”, czytamy w komentarzach. My także dołączamy się do gratulacji! 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.