Omenaa Mensah, Rafał Brzoska historia miłośći
Fot. Andrzej Hulimka / Forum
Z ŻYCIA GWIAZD

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska świętują drugą rocznicę ślubu. To była niezwykła uroczystość

Poznaj historię miłości pary

Rafał Kowalski 15 marca 2021 19:56
Omenaa Mensah, Rafał Brzoska historia miłośći
Fot. Andrzej Hulimka / Forum

Ona – związana od prawie 20 lat z telewizją pogodynka i właścicielka fundacji; on – założyciel marki InPost, 7. najbogatszy Polak. Omenaa Mensah i Rafał Brzoska od kilku lat tworzą szczęśliwy związek a od dwóch zgodne małżeństwo. Wczoraj, w rocznicę ślubu, para wspominała tę romantyczną uroczystość.

Omena Mensah i Rafał Brzoska – wpisy z okazji rocznicy ślubu

W niedzielę 14 marca 2021 minęły dwa lata, odkąd prezenterka TVN i miliarder przyrzekli sobie miłość aż po grób. Z tej okazji Rafał Brzoska zamieścił w mediach społecznościowych piękny wpis. „Dokładnie dwa lata temu szalony, wspaniały dzień... Dzień naszej Przysięgi Miłości, podczas której każde z nas tworzyło i wypowiadało swoje własnoręcznie stworzone punkty przysięgi wypowiadane Ukochanej osobie... Bo nie jest ważne gdzie i jak, ale by raz dane słowo trwało...”, napisał biznesman.

Podobnie wyjątkowe słowa opublikowała na Instagramie Omenaa Mensah. „By raz dane słowo trwało i cieszyło każdego dnia, a wspomnienia tych chwil tylko wzmagały uczucia. To był cudny niezapomniany czas Kochanie. Bardzo się cieszę, ze te magiczne momenty są w każdym z nas na zawsze”, czytamy na profilu pogodynki, która zamieściła obok wpisu pamiątkowe zdjęcie z wesela.

Jak poznali się Omenaa Mensah i Rafał Brzoska? Ślub, dzieci

Przypomnijmy szczegóły początków relacji Omeny Mensah i jej ukochanego. Zarówno pogodynka, jak i biznesman mają za sobą już inne związki. Ich poznanie było stricte biznesowe – gwiazda TVN skupiała się wtedy na kolejnych celach swojej fundacji… „Z Rafałem spotkaliśmy się w pracy, szukałam środków na szkołę. […] Tworzymy rodzinę patchworkową. Mąż ma z pierwszego związku dwie superdziewczynki, ja mam Vaneskę, a łącznikiem jest wspólny synek Vincent. Ukochany, wspaniały, totalnie nie z tego świata - ma jasną skórę i blond afro. Skończył dwa lata”, opowiadała pogodynka w Twoim Stylu dwa lata temu. Dziś Vanessa ma lat 19, a Vincent 4.

Ślub pary odbył się w miejscu spotkania dwóch oceanów, gdzie – jak mówi prezenterka - dzień nigdy się nie kończy. „To było spełnienie naszych marzeń. Po pierwsze to musiało być miejsce, w którym ani ja, ani Rafał nigdy nie byliśmy. Po drugie chciałabym, by było ono związane z Afryką. No i na styku dwóch oceanów, więc nie było dużego wyboru. Padło na Przylądek Dobrej Nadziei, nadziei, że wszystko będzie dobrze”, opowiadała nam na czacie na żywo Omenaa Mensah.

„Zabraliśmy naszych przyjaciół, każdy napisał z nas przysięgę i została ona wygłoszona przed pastorem i całym zgromadzeniem. Potem rzuciliśmy przysięgi do oceanu, może ktoś je kiedyś znajdzie. Moi rodzice byli bardzo wzruszeni. Ja nie uroniłam łzy, ale byłam szczęśliwa”, dodawała w rozmowie z Vivą.pl.

Zakochanym życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Omenaa Mensah, Rafał Brzoska, JAK SIĘ POZNALI
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.