Helena Englert
Fot. Instagram@helena_englert
O TYM SIĘ MÓWI

„Ostatni rok był bardzo ciężki. W pewnym momencie straciłam kontakt z emocjami”

Co wydarzyło się w życiu Heleny Englert?

Olga Figaszewska 2 sierpnia 2019 11:00
Helena Englert
Fot. Instagram@helena_englert

Helena Englert poszła w ślady znanych rodziców. Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta pragnie związać swoją przyszłość z aktorstwem. Fani mogli podziwiać ją w Diagnozie czy Barwach Szczęścia. Niedawno pisaliśmy o tym, że Helena Englert dostała się na wymarzone studia w Nowym Jorku. Co mówi o swoich planach?

Helena Englert o maturze i studiach w Nowym Jorku

„Helena właśnie została studentką szkoły teatralnej w jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie - NYU Tisch School of the Arts”, pisała na Instagramie dumna mama, Beata Ścibakówna. Ale zanim spełni swoje marzenia o prestiżowej szkole, musiała zdać maturę.

Na InstaStories Helena Englert zamieściła wpis, w którym opisuje towarzyszące jej emocje. Egzaminy kosztowały ją wiele nerwów. 

„Ostatni rok był bardzo ciężki. Prawdopodobnie najbardziej wyczerpujący i stresujący jaki kiedykolwiek przeżyłam. Składałam aplikacje na studia, musiałam zdać maturę, zmieniłam szkołę, a w międzyczasie pracowałam (...) Czasami bywałam nieszczęśliwa, czasami było mi wszystko jedno. Najstraszniejsze było to, że w pewnym momencie straciłam kontakt z emocjami”, wyznała.

Lada chwila nastolatka wyruszy do Stanów Zjednoczonych i rozpocznie nowy etap w życiu. „Chodzę ulicą i nie mogę przestać się uśmiechać. Nie śpię, dużo pracuję, wychodzę z przyjaciółmi i chłonę Polskę, zanim mi jej zabraknie”, dodała.

Życzymy sukcesów i nie mamy wątpliwości, że wkrótce jej nazwisko pozna cały świat. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ja i moja wazelinka na wakacjach:)

Post udostępniony przez Helena Englert (@helena_englert)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Helena Englert (@helena_englert)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.