Helena Englert
Fot. Instagram@helena_englert
O TYM SIĘ MÓWI

„Ostatni rok był bardzo ciężki. W pewnym momencie straciłam kontakt z emocjami”

Co wydarzyło się w życiu Heleny Englert?

Olga Figaszewska 2 sierpnia 2019 11:00
Helena Englert
Fot. Instagram@helena_englert

Helena Englert poszła w ślady znanych rodziców. Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta pragnie związać swoją przyszłość z aktorstwem. Fani mogli podziwiać ją w Diagnozie czy Barwach Szczęścia. Niedawno pisaliśmy o tym, że Helena Englert dostała się na wymarzone studia w Nowym Jorku. Co mówi o swoich planach?

Helena Englert o maturze i studiach w Nowym Jorku

„Helena właśnie została studentką szkoły teatralnej w jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie - NYU Tisch School of the Arts”, pisała na Instagramie dumna mama, Beata Ścibakówna. Ale zanim spełni swoje marzenia o prestiżowej szkole, musiała zdać maturę.

Na InstaStories Helena Englert zamieściła wpis, w którym opisuje towarzyszące jej emocje. Egzaminy kosztowały ją wiele nerwów. 

„Ostatni rok był bardzo ciężki. Prawdopodobnie najbardziej wyczerpujący i stresujący jaki kiedykolwiek przeżyłam. Składałam aplikacje na studia, musiałam zdać maturę, zmieniłam szkołę, a w międzyczasie pracowałam (...) Czasami bywałam nieszczęśliwa, czasami było mi wszystko jedno. Najstraszniejsze było to, że w pewnym momencie straciłam kontakt z emocjami”, wyznała.

Lada chwila nastolatka wyruszy do Stanów Zjednoczonych i rozpocznie nowy etap w życiu. „Chodzę ulicą i nie mogę przestać się uśmiechać. Nie śpię, dużo pracuję, wychodzę z przyjaciółmi i chłonę Polskę, zanim mi jej zabraknie”, dodała.

Życzymy sukcesów i nie mamy wątpliwości, że wkrótce jej nazwisko pozna cały świat. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ja i moja wazelinka na wakacjach:)

Post udostępniony przez Helena Englert (@helena_englert)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Helena Englert (@helena_englert)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.