Dominika Grosicka
Fot. Instagram @dominikagrosicka
Z ŻYCIA GWIAZD

Nieleczona, może prowadzić do śmierci… Na co choruje Dominika Grosicka?

W trudnych chwilach wspiera ją Anna Lewandowska

Gabriela Czernecka 16 czerwca 2018 18:40
Dominika Grosicka
Fot. Instagram @dominikagrosicka

Dominika Grosicka, żona Kamila Grosickiego, uważana jest za jedną z najpiękniejszych WAGs. Sama o sobie mówi, że jest przede wszystkim żoną piłkarza i matką jego dzieci, które wspólnie wychowują. Choć nie lubi być w centrum zainteresowania, ma własne pasje, które rozwija. W programie Dzień Dobry TVN miała opowiadać o tym, jak angażuje się w pomoc dzieciom, a tymczasem ujawniła, że jest ciężko chora!

Dominika Grosicka cierpi na Hashimoto

Coraz więcej gwiazd wprost przyznaje, że cierpi na Hashimoto. Jako pierwsze zaczęły o tym głośno mówić Marta Dyks i Maffashion. Czym jest Hashimoto? To schorzenie atakujące system immunologiczny. Przyczyny nie są znane. Wiadomo jednak, że choroba związana jest z gruczołami tarczycy i należy do schorzeń autoimmunologicznych, czyli takich, w których organizm zwraca się przeciw sobie i zamiast wirusów, atakuje własne komórki.

Do grona znanych osób, które chorują na Hashimoto dołączyła Dominika Grosicka. Od jakiegoś czasu żona Kamila Grosickiego skupia się na zdrowym stylu życia. Dla niej ogromną inspiracją jest Anna Lewandowska, z którą prywatnie się przyjaźni. Czy panie ze sobą konkurują? Wygląda na to, że polskie WAGs wzajemnie się wspierają i doradzają sobie w różnych sprawach. 

W rozmowie z Dzień Dobry TVN Dominika Grosicka przyznała: „Ania jest przy tym takim fajnym coachem, który gdzieś tam we mnie zasiał takie fajne ziarenko pewności siebie, bo tego mi brakowało, żeby właśnie ruszyć odważnie do przodu”. Okazuje się, ze to właśnie Ania pomogła Dominice, gdy ta dowiedziała się, że cierpi na Hashimoto. 

Żona Kamila w podzięce wspomogła Anię w temacie wychowywania dzieci: „Ostatnio okazało się, że mam Hashimoto. Pierwsze co zadzwoniłam do Ani, a ona w kilka godzin ustaliła mi całą dietę. I właśnie tak. Mogę się poradzić tu, ona się może poradzić odnośnie małej. Ja się mogę umówić z nią na trening, ona może przyjść do mnie na make up. I sobie tak żyjemy, myślę, że w fajnej paczce”, mówi.

Jak widać, plotki na temat tego, że polskie WAGs się nie lubią lub ze sobą konkurują są całkowicie bezpodstawne. A Wy wiedzieliście, że Dominika zmaga się z tą chorobą? 

Dominika Grosicka z mężem

Żona Kamila Grosickiego: Dominika Grosicka
Fot. Instagram @dominikagrosicka

I z przyjaciółką Anną Lewandowską

Anna Lewandowska i Dominika Grosicka
Fot. Instagram @dominikagrosicka

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.