KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Walentynki spędzili osobno... Mimo to książę Harry zdobył się na romantyczny gest!  

To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Gabriela Czernecka 15 lutego 2019 11:53

Książę Harry i księżna Meghan niestety nie mieli okazji spędzić razem tegorocznych walentynek. To pierwsze święto, które mieliby okazję świętować razem, ale niestety na kilka dni przed świętem miłości na oficjalnych profilach rodziny królewskiej w social mediach poinformowano, że książę uda się tego dnia do Norwegii do obozu szkoleniowego, by przyjrzeć się szkoleniom oddziałów. I tak też się stało, ale wnuk królowej nie zapomniał tego dnia o ukochanej i zdobył się na wyjątkowo romantyczny gest!

Walentynki - Harry i Meghan spędzili osobno

Księżna Meghan jest już w siódmym miesiącu ciąży, ale wciąż jak przystało na księżną, pełni obowiązki z ramienia królowej. Książę Harry również nie zaniedbuje swoich powinności i dlatego właśnie nie mógł wraz z Meghan spędzić walentynek. Ona spędzała walentynki w Wielkiej Brytanii, a on tego dnia wybrał się do Norwegii, by nadzorować manewry wojskowe w brytyjskim obozie. Jako generał-kapitan Royal Marines musiał nadzorować ćwiczenia.

Odwiedził oddziały, wziął udział w ćwiczeniach i spędził noc w bazie. Tego dnia nie zapomniał jednak o ukochanej. By osłodzić sobie rozłąkę z żoną zabrał ze sobą jej... zdjęcia! By nie doskwierała mu samotność postawił sobie oprawione w ramki wspólne zdjęcia ślubne. Ten wyjątkowy gest udało się uwiecznić fotoreporterom. Zobaczcie zdjęcia z wnętrza bazy, w której stacjonował książę! Czy to nie jest romantyczne? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.