To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Gabriela Czernecka 15 lutego 2019 11:53

Książę Harry i księżna Meghan niestety nie mieli okazji spędzić razem tegorocznych walentynek. To pierwsze święto, które mieliby okazję świętować razem, ale niestety na kilka dni przed świętem miłości na oficjalnych profilach rodziny królewskiej w social mediach poinformowano, że książę uda się tego dnia do Norwegii do obozu szkoleniowego, by przyjrzeć się szkoleniom oddziałów. I tak też się stało, ale wnuk królowej nie zapomniał tego dnia o ukochanej i zdobył się na wyjątkowo romantyczny gest!

Walentynki - Harry i Meghan spędzili osobno

Księżna Meghan jest już w siódmym miesiącu ciąży, ale wciąż jak przystało na księżną, pełni obowiązki z ramienia królowej. Książę Harry również nie zaniedbuje swoich powinności i dlatego właśnie nie mógł wraz z Meghan spędzić walentynek. Ona spędzała walentynki w Wielkiej Brytanii, a on tego dnia wybrał się do Norwegii, by nadzorować manewry wojskowe w brytyjskim obozie. Jako generał-kapitan Royal Marines musiał nadzorować ćwiczenia.

Odwiedził oddziały, wziął udział w ćwiczeniach i spędził noc w bazie. Tego dnia nie zapomniał jednak o ukochanej. By osłodzić sobie rozłąkę z żoną zabrał ze sobą jej... zdjęcia! By nie doskwierała mu samotność postawił sobie oprawione w ramki wspólne zdjęcia ślubne. Ten wyjątkowy gest udało się uwiecznić fotoreporterom. Zobaczcie zdjęcia z wnętrza bazy, w której stacjonował książę! Czy to nie jest romantyczne? 

1/5
Książę Harry w wojsku
Copyright @Rex Features/East News
1/5

Ona spędzała walentynki w Wielkiej Brytanii, a on tego dnia wybrał się do Norwegii, by nadzorować manewry wojskowe w brytyjskim obozie. 

2/5
Książę Harry w wojsku
Copyright @RUNE STOLTZ BERTINUSSEN / NTB SC/AFP/East News
2/5

Jako generał-kapitan Royal Marines musiał nadzorować ćwiczenia.

3/5
Książę Harry w wojsku
Copyright @Victoria Jones/Press Association/East News
3/5

Odwiedził oddziały, wziął udział w ćwiczeniach i spędził noc w bazie. Tego dnia nie zapomniał jednak o ukochanej. By osłodzić sobie rozłąkę z żoną zabrał ze sobą jej... zdjęcia!

4/5
Protokół królewski: Meghan i Harry
Copyright @East News
4/5

By nie doskwierała mu samotność postawił sobie oprawione w ramki wspólne zdjęcia ślubne.

5/5
księżna Meghan i książę Harry, ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
Copyright @East News
5/5

Czy to nie jest romantyczne?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.