Halle Berry pokazała jak wygląda jej córka. Ma już 13 lat
Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Halle Berry pokazała zdjęcie z córką! Nahla odziedziczyła urodę po mamie?

Dziewczynka ma już 13 lat!

Olga Figaszewska 19 marca 2021 06:51
Halle Berry pokazała jak wygląda jej córka. Ma już 13 lat
Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Halle Berry należy do grona najlepszych i najpiękniejszych amerykańskich aktorek. Gwiazda strzeże życia prywatnego i unika zamieszczania w sieci zdjęć z najbliższymi. Na próżno szukać fotografii z dwójką jej pociech. Teraz zdobyła się na osobisty wpis. Halle Berry postanowiła zrobić wyjątek i pokazała urocze zdjęcie z córeczką. Nahla Aubry ma już 13 lat! Wyrosła na prawdziwą piękność.

Córka Halle Berry. Jak wygląda Nahla?

Pociecha aktorki skończyła trzynaście lat. Z tej okazji dumna mama zamieściła na Instagramie rozczulający kadr z malutką Nahlą. Halle Berry trzyma kilkuletnią córeczkę w objęciach, uśmiechnięte pozują do wspólnego zdjęcia.

Zobacz też: Biologiczny syn Angeliny Jolie i Brada Pitta za chwilę skończy 13 lat! 

Archiwalna fotografia z miejsca podbiła serca jej obserwatorów. Wielbiciele Halle Berry nie mają wątpliwości, że dziewczynka odziedziczyła po mamie nieprzeciętną urodę. Od razu dostrzegli, że trzynastolatka to kopia pięknej aktorki.

Zdjęcie z córką, aktorka opatrzyła osobistym wpisem. „Nieważne, ile razy mówię jej, że ją kocham, kocham ją bardziej niż to. Wszystkiego najlepszego z okazji 13. urodzin Nahla Boo”, wyznała Halle Berry.

Przeczytaj także: Córka Natalii Kukulskiej założyła profil na Instagramie. Nastolatka zachwyca urodą

„Nie wierzę, że ten czas tak szybko leci. Sto lat dla Twojej córki”, „To Twoja mała kopia. Jestem oczarowana wpisem, świetna fotografia”, pisano w komentarzach. 

Nahla jest owocem związku aktorki z kanadyjskim modelem, Gabrielem Aubry. Para poznała się w 2005 roku na planie jednej z reklam. Po kilku latach doczekali się córeczki. Jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. W dodatku po rozstaniu długo nie mogli porozumieć się w kwestii opieki nad Nahlą. Na szczęście dziś starają się utrzymywać dobre kontakty ze względu na swoją pociechę.  

Halle Berry i Nahla Ariela, 2016 rok:

Halle Berry z córką, Nahla Aubry, 2016 rok
Fot. Coleman-Rayner /EAST NEWS

Halle Berry z córką  w 2019 roku

Halle Berry z córką, Nahla Aubry, 2019 rok
Fot. Cathy Gibson / SplashNews.com/East News

Córka Halle Berry to cała mama! Dziewczynka wybiera wygodne stylizacje. Najczęściej fotoreporterom udaje się ją uchwycić na zdęciach w delikatnych sukienkach albo szortach i T-shircie. To też ulubiony zestaw Halle Berry! Sprawdź, nasze propozycje:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…