Marcin Brzeziński 15 listopada 2016 18:00
1/8
 Edyta Olszówka
Copyright @ons.pl
1/8

Wczoraj odbyła się impreza miesięcznika "Twój Styl" nosząca nazwę "Doskonałość roku", na której nagrodzono najlepsze kosmetyki 2016. Pojawiło się na niej, rzecz jasna, wielu przedstawicieli branży kosmetycznej, ale też kilka gwiazd. W tym szacownym gronie znalazło się parę świetnie ubranych pań, które, moim zdaniem, najbardziej zasługują na tytuł "doskonałości". I to nie tylko tego roku. Jak wyglądały? Zapraszam do galerii!

1. Edyta Olszówka
Piękna koszula w zabawny wzór, czarna ołówkowa spódnica i błyszcząca torebeczka. To najlepsza od lat stylizacja aktorki!

2/8
Magdalena Cielecka
Copyright @ons.pl
2/8

2. Magdalena Cielecka
Co tu dużo mówić! Magdalena Cielecka wyglądała rewelacyjnie w prostej czarnej bluzce z dekoltem i szerokich czarnych spodniach. Według mnie, aktorka zasłużyła na najwyższe podium!
 

3/8
Bogna Sworowska
Copyright @East News
3/8

3. Bogna Sworowska
Wdzięk w stanie czystym! Aby odnieść sukces wystarczyła jej elegancka jedwabna bluzka i kontrastujące z nią rockowe skórzane spodnie. Co tu dużo mówić… prosimy o oklaski!

4/8
Mariola Bojarska-Ferenc
Copyright @East News
4/8

4.  Mariola Bojarska-Ferenc
Znana trenerka podkreśliła swoją idealną figurę krótką sukienką z odsłoniętymi ramionami. Choć jej krój nie należy do moich ulubionych… to dobrane do niej akcesoria cieszą oko:)

5/8
Agnieszka Grochowska
Copyright @ons.pl
5/8

5. Agnieszka Grochowska
Minimalistyczna czarna sukienka jest niezwykle stylowa. Ale może żywszy kolor sprawiłby, że aktorka w końcu się uśmiechnie. A uśmiechu właśnie najbardziej brakuje w jej stylizacji.

6/8
Beata Sadowska
Copyright @East News
6/8

6. Beata Sadowska
Nie jest to klasyczny strój wieczorowy. Pytanie jednak, czy złota torebka wystarczy by go w taki zamienić. Moim zdaniem, nie!

7/8
Joanna Klimas
Copyright @East News
7/8

7. Joanna Klimas
Znana projektantka wybrała na ten wieczór zielone aksamitne wdzianko ze zdobieniami. I świetnie! Powinna chyba jednak przemyśleć resztę swoje stylizacji…

8/8
Dorota Soszyńska
Copyright @ons.pl
8/8

8. Dorota Soszyńska
Wieczorowa impreza ma swoje prawa. Wie o tym doskonale właścicielka firmy Oceanic. Patrzcie i uczcie się, jak to robi mistrzyni!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.