Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
O TYM JEST GŁOŚNO

Lis, Rozenek, Lewandowska... Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak

Pod wpisem dziennikarki pojawiło się mnóstwo wzruszających słów

Konrad Szczęsny 14 września 2019 09:31
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka w wypadku na jeziorze Kisajno minął niemal miesiąc. Tragedia wstrząsnęła Polską, zaś bliscy producenta przez długi czas nie zabierali publicznie głosu. To zmieniło się wczoraj. Olsztyńska policja opublikowała list z podziękowaniami, który otrzymała od Anny i Jerzego Staraków, rodziców zmarłego 39-latka, zaś Agnieszka Woźniak-Starak zamieścił na swoim Instagramie poruszający wpis. Pod nim głos zabrało wiele gwiazd, które kierują pod adresem dziennikarki słowa wsparcia.

Agnieszka Woźniak-Starak o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Od momentu śmierci ukochanego Agnieszka Woźniak-Starak nie zabierała publicznie głosu na temat tragedii, która ją dotknęła. Zmieniło się to wczoraj, gdy na swoim profilu na Instagramie opublikowała fotografię magnolii i po raz pierwszy tak szczerze napisała, jakie emocje jej towarzyszą. Te słowa są naprawdę wzruszające.

„Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję”, zapewniła z mocą dziennikarka.

Dodała, że dzięki przyjaciołom i bliskim łatwiej jest przetrwać jej ten niewyobrażalnie trudny czas.

„Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne”, podkreśliła Agnieszka Woźniak-Starak.

Jej wpis wywołał lawinę komentarzy.

Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak pod wpisem na Instagramie

Wśród słów wsparcia pojawiły się te autorstwa osób z pierwszych stron gazet. Szczególnie wzruszające są te Gabi Drzewieckiej, która zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak w roli prowadzącej Big Brothera i która zawsze otrzymywała od starszej koleżanki wiele cennych rad i bezwarunkowe wsparcie.

„Aga, Twoje wsparcie i życzliwość czułam zawsze. Bardzo Ci za to dziękuję i wysyłam Ci dużo miłości”, napisała Drzewiecka.

„Wysyłamy więc jeszcze więcej ciepła”, zapewniła Margaret. „Agnieszko kochana wszyscy jesteśmy sercem i dobrymi myślami z Tobą”, dodała Anna Skura. „Całym sercem z Tobą”, zadeklarowała Maja Sablewska. „Always & forever”, napisała Zofia Ślotała, która zalicza się do grona bliskich przyjaciół Agnieszki Woźniak-Starak. „Śniłaś mi się dzisiaj. Przytulam”, czytamy w komentarzu pozostawionym przez Agnieszkę Włodarczyk.

Poza nimi wyrazy wsparcia przekazali dziennikarce także Małgorzata Rozenek-Majdan, Kinga Rusin, Paulina Krupińska czy Anna Lewandowska. Zrobili to, publikując komentarz, którego treścią był po prostu emotikon serca.

Hanna Lis o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Obszerny wpis pod zdjęciem Agnieszki Woźniak-Starak pozostawiła Hanna Lis. Okazuje się, że dziennikarka miała okazję kilka razy rozmawiać z koleżanką po fachu o działalności artystycznej jej męża i filmach, które produkował.

„Aga, pamiętam z jaką pasją i radością opowiadałaś o „Sztuce kochania”, przy której pracowaliście razem z Piotrkiem. Wypieki na twarzy, szczęście, watchout. To (tak mi się zdaje) Twoja, Wasza magnolia. Ale samolubnie, bo jesteś fantastyczną osobowością, czekam też na ciebie przed telewizorem. Ściskam”, podkreśliła Hanna Lis  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam 🖤

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Ostatnie wspólne zdjęcie Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mąż mnie odwiedził w garderobie.. #hubby 🖤 #sopotfestival #tvn #host #backstage

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.