Grzegorz Markowski, VIVA! maj 2010
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Grzegorz Markowski skomentował nowy związek córki. Wokalista życzy jej jednego

Patrycja Markowska zamknęła poprzedni rozdział i otworzyła serce na miłość

Olga Figaszewska 2 lutego 2024 09:02
Grzegorz Markowski, VIVA! maj 2010
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Od niedawna jest zakochana i nie ukrywa swojego szczęścia. Patrycja Markowska po rozstaniu z Jackiem Kopczyńskim układa swoje życie u boku tajemniczego partnera. Bliscy artystki są zachwyceni i mocno kibicują zakochanym. Tak Grzegorz Markowski skomentował związek córki. 

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński po rozstaniu zbudowali swoje życie na nowo

Po 16 latach ich związek przeszedł do historii. Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński jakiś czas temu potwierdzili rozstanie. Para wspólnie doczekała się syna, Filipa. Początkowo byli partnerzy starali się  nie komentować informacji o rozstaniu. Wokalistka przyznała potem w wywiadzie, że jest wdzięczna Jackowski Kopczyńskiemu, że „obydwoje nie chcieliśmy zrobić z tego szopki, jakiegoś przedstawienia”. Czas po rozstaniu był dla niej bardzo bolesny. Byli partnerzy rozstali się w zgodzie i szacunku, także ze względu na nastoletniego syna. Filip jest dla nich najważniejszy.

„Cieszę się, że to nie stało się cyrkiem i, że nie spaliliśmy z Jackiem jakichś takich najważniejszych mostów między nami. […] Mamy do siebie dużo szacunku, jesteśmy rodzicami Filipa i to mi daje takie światło w tym ciemnym tunelu. Nie ma wojny. (...)", wspominała w archiwalnym wywiadzie dla Twojego Stylu.

Czytaj też: Katarzyna Niezgoda była narzeczoną Tomasza Kammela. Teraz nostalgicznie wróciła do przeszłości

Patrycja Markowska, Jacek Kopczyński Warszawa, 30.10.2015. Premiera dla mediów spektaklu
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Patrycja Markowska, Jacek Kopczyński Warszawa, 30.10.2015. Premiera dla mediów spektaklu "Medium"

Patrycja Markowska jest zakochana. Tata artystki komentuje jej nowy związek

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński zamknęli za sobą pewien rozdział. Każde z nich poszło własną drogą i dziś buduje szczęście u boku drugich połówek. Aktor związał się z ukochaną Klaudią Kardas.  Wokalistka również nie zamknęła swojego serca na miłość. Patrycja jest zakochana, co ogłosiła niedawno na łamach Twojego Stylu. „Poznałam kogoś i czuję się jak nastolatka. To odkrywcze przekonać się, że nie ma złego wieku na miłość. Zamknęłam poprzedni rozdział”, zwierzała się. Miała obawy, czy kiedykolwiek na jej drodze pojawi się mężczyzna, który ją zachwyci, czy będzie ktoś, kto obdarzy ją szczerym uczuciem. „Wahałam się: czy jeszcze ktoś mnie szczerze pokocha i czy ktoś jest w stanie zachwycić mnie? Z wiekiem podobało mi się coraz mniej mężczyzn. Uświadomiłam sobie, że latami zagłuszałam intuicję i jeśli ktoś miał energię ściągającą mnie w dół, udawałam, że tego nie widzę. Teraz staram się otaczać ludźmi, którzy mnie wspierają, z którymi chce mi się śmiać”, dodawała.

Media donoszą, ze ukochany artystki to tajemniczy restaurator o imieniu Tomasz. Bliscy gwiazdy są zachwyceni jej wybrankiem i tym, że znalazła miłość. Grzegorz Markowski skomentował nowy związek córki. Wierzy, że Patrycja Markowska zbuduje z nim taką relację, jaka łączy jego z żoną Krystyną.

„Jestem szczęśliwy, że się realizuje. Wygrała życie, ma wspaniałego syna, świetnego nowego partnera i piękny, kolorowy zawód. Zawsze szła swoją drogą, za to ją podziwiam. Jest wspaniałą córką, matką i kobietą. Chciałbym, żeby w jesieni życia miała u swego boku kogoś, z kim będzie mogła trzymać się za ręce, jak ja z moją żoną Krystyną”, podkreślił lider zespołu Perfect w rozmowie z Na Żywo. 

Sprawdź też: Michał Szpak w domowym zaciszu z tajemniczym mężczyzną. Przekazali pilne wieści

Patrycja Markowska, Viva! 13/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz/ SameSame

Patrycja Markowska w sesji VIVY!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.