Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wzięli ślub!

Zobaczcie niezwykłe zdjęcie z uroczystości

Sabina Zięba 24 grudnia 2019 18:38
Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Jeden z najpopularniejszych i najprzystojniejszych polskich piłkarzy nie jest już do wzięcia! Choć Grzegorz Krychowiak był związany z Celią Jaunat od 8 lat, nic nie zapowiadało, że zdecydują się na legalizację związku. Ku zaskoczeniu swoich fanów, właśnie ogłosili swój ślub!

Ślub Grzegorza Krychowiaka i Celii Jaunat

Grzegorz Krychowiak oświadczył się rosyjskiej modelce podczas wakacji na Bora-Bora w 2017 roku. Para nie zapowiadała jednak prędkiego ślubu. W naszym wywiadzie na pytanie o małżeństwo, piłkarz odpowiedział wówczas: „Przyszłość pokaże. Powtórzmy to pytanie po Mistrzostwach. Teraz albo… za cztery lata”.

Ostatnio para pokazała się na okładce ślubnego magazynu Wedding. Prezentowali się niezwykle wytwornie w eleganckich stylizacjach. Wtedy pojawiły się pytania, czy to zapowiedź rychłego małżeństwa, czemu zaprzeczyli. Podobno chcieli po prostu pokazać, jak stylowo się ubrać, a piłkarz dodatkowo w piśmie zaprezentował kolekcję eleganckiej włoskiej odzieży męskiej, jaką można znaleźć w jego luksusowym butiku w centrum Warszawy.

Podejrzenia fanów okazały się jednak słuszne. W wigilijny wieczór 24 grudnia 2019 roku para ogłosiła swój ślub. Choć półtora roku temu we Fleszu zdradzili: „Nie lubimy konwencjonalnych ceremonii. Dlatego myślimy o zorganizowaniu ślubu na plaży, na przykład na Bali”, ten odbył się... w Omanie. Celia Jaunat na Instagramie napisała: „Jesteśmy Krychowiakami! Najlepszy prezent świąteczny w historii. Oficjalnie wzięliśmy ślub”. Jej pierścionek naprawdę olśniewa!

Serdecznie gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Magiczne Swieta z bardzo wyjatkowego powodu 😘 Mrs & Mr Krychowiak 💍 Merry Christmas 🎁🎄

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.