Grzegorz Czepułkowski
Fot. Grzegorz Czepułkowski/ Instagram @mr._mature
POŻEGNANIE

Nie żyje Grzegorz Czepułkowski. Aktor Barw Szczęścia miał zaledwie 46 lat

„Część Ciebie została, bądź przy nich blisko”

Olga Figaszewska 30 marca 2020 08:55
Grzegorz Czepułkowski
Fot. Grzegorz Czepułkowski/ Instagram @mr._mature

Odszedł zbyt wcześnie. W weekend dotarła do nas bardzo smutna informacja. Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Aktor, dziennikarz i bloger modowy zmarł 27 marca w wieku 46 lat. 

Grzegorz Czepułkowski nie żyje

Grzegorz Czepułkowski odszedł zbyt wcześnie. Miał zaledwie 46 lat. Informację o jego śmierci przekazali najbliżsi za pośrednictwem Facebooka. 

„Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych Ty wiesz. Część Ciebie została, bądź przy nich blisko. Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27 marca odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu, Dzieci, Rodzina i Bliscy”, napisano w poruszającym wpisie. 

Grzegorz Czepułkowski był aktorem. Widzowie mogą pamiętać go z ról w Ojcu Mateuszu, Klanie, Przepisie na życie czy Barwach Szczęścia. Na swoim koncie ma także udział w takich produkcjach jak Lejdis Bad Boy.

Swoje życie związał także z dziennikarstwem i współpracował z redakcją Realnews.pl, gdzie przeprowadzał wywiady. Był miłośnikiem podróży mody i wiedzy. Na co dzień prowadził bloga Mr. Mature. 

„Jestem zwykłym facetem, który lubi niezwykłe, niebanalne, nieoczywiste rzeczy i miejsca. Kocham podróżować, poznawać nowe miejsca, ludzi, ich kulturę i zwyczaje. Od zawsze interesuję się historią. Lubię dobre kino, muzykę przy szklance dobrej whisky. W myśl zasady, że nie stać mnie na tanie rzeczy, cenię sobie produkty wysokiej jakości. Na szczęście wysoka jakość, to nie zawsze najwyższa cena ”, mogliśmy przeczytać o nim na blogu. 

Rodzinie składamy wyrazy współczucia.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.