Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska
Fot. Instagram, Marlena Bielinska
O TYM SIĘ MÓWI

„Nie jestem babcią na pełen etat”. Katarzyna Grochola nie będzie wspierać córki w opiece nad małą Wandzią?

Olga Figaszewska 9 lutego 2018 16:55
Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska
Fot. Instagram, Marlena Bielinska

 

Katarzyna Grochola w styczniu została babcią po raz drugi. Pisarka nie ukrywa radości w związku z narodzinami małej Wandzi. Czy będzie wspierać swoją córkę, Dorotę Szelągowską w opiece nad maleństwem? Ma zupełnie inne plany!

 

Zobacz też: Katarzyna Grochola o roli babci. Co zdradziła na temat swojej wnuczki?

 

Katarzyna Grochola o wnuczce

„Jeżeli mój drugi wnuczek lub wnuczka będą tak udane jak pierwsze, to tylko pozazdrościć. Oczywiście, że jestem szczęśliwa”, zdradziła podekscytowana w rozmowie z Super Expressem rok temu. Ostatnio Katarzyna Grochola otrzymała tytuł Babci Honorowej, przyznawany przez Fundację Żyj z Pasją. Odbierając nagrodę, podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat roli babci.

 

„Mam sześćdziesiąt lat i szesnastoletniego wnuka Antka, którego nauczyłam już jeździć samochodem i dwutygodniowe maleństwo, którego nie przewijam, bo się boję. Wanda jest tak malutka, że wolę ją przytulać niż przebierać”, wyznała.

 

Polecamy też: Dorota Szelągowska jest w ciąży?! Prezenterka skomentowała medialne doniesienia!, a także: Dorota Szelągowska urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

 

Jaką babcią jest Katarzyna Grochola?

Katarzyna Grochola nie zwalnia tempa. Ulubioną pisarkę Polek czekają w tym roku kolejne wyzwania! Możliwe, że na wiosnę pojawi się kolejna książka autorki. W jej życiu prywatnym, dzieje się równie sporo. Czy zamierza odciążyć swoją córkę w opiece nad małą Wandzią?

 

Wszystko wskazuje na to, że Katarzyna Grochola posiada zupełnie inną, nowoczesną wizję roli babci. Nie da się ukryć, że jest zakochana we wnuczce. Nie zamierza jednak porzucać swoich obowiązków, by całkowicie poświęcić się opiece nad wnukami. 

 

„Dorota mieszka ode mnie pięćdziesiąt kilometrów, więc nie jestem babcią na pełen etat. Na pewno nie będzie takiej sytuacji, że rzucę wszystko, by zająć się wnuczką, a córka wróci do pracy”,  powiedziała w rozmowie z Życiem na Gorąco. „Czasy się zmieniły. Dziś babcie mają swoje życie. Ciągle pracuję. Wolę spontaniczne wizyty u wnuków”, zdradziła.

 

Podkreśla jednak, że relacje z wnukami są dla niej bardzo ważne. „Wnuki są do kochania. A z Antkiem mamy świetny kontakt. Mam nadzieję, że Wanda kiedyś powie to samo. Będę ją zabierać na strzelnicę i nauczę jeździć. Antek dobrze jeździ autem, choć nie ma jeszcze prawa jazdy”, zakończyła swoją wypowiedź.

 

Zgadzacie się z nią?

 

 

#nocnagrawtabu #wigiliiciągdalszy

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 

Zobacz też: Katarzyna Grochola mówi: „Lubię grać i mam naturę gracza”, ale do kasyna już nie chodzi. Dlaczego?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.