Dorota Szelągowska
Fot. Instagram, East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Dorota Szelągowska jest w ciąży?! Prezenterka skomentowała medialne doniesienia!

Olga Figaszewska 5 sierpnia 2017 07:00
Dorota Szelągowska
Fot. Instagram, East News

O tym, że Dorota Szelągowska jest w ciąży, mówi się już od kilku dniu. Dziennikarka skomentowała tę informację! Zdementowała krążące plotki?

 

Polecamy też: Jak je przeżyć i nie zwariować? Dorota Szelągowska zdradza trzy sposoby na udane święta!


Dorota Szelągowska w ciąży?!


To jej czas! Córce Katarzyny Grocholi układa się zarówno w życiu zawodowym, jak i w prywatnym. Dorota Szelągowska prowadzi kilka programów poświęconych dekorowaniu wnętrz – obecnie pracuje nad nowymi odcinkami „Domowych rewolucji”. I, jak donosi magazyn „Na żywo”, spodziewa się drugiego dziecka! Gwiazda od dłuższego czasu stara się chronić swoją prywatność i rzadko wypowiada się na tematy osobiste. W ostatnim czasie nie pojawiała się również na imprezach branżowych - podobno w ten sposób chciała zachować informację o ciąży w tajemnicy.


„Nie pokazuje się na starym Żoliborzu, gdzie ma urocze mieszkanie i często spacerowała z buldożką Katastrofą. Nie widać jej na planie Dorota Was urządzi, ani Polowania na dom. Jeśli wierzyć doniesieniom jej przyjaciół, szykują się zmiany w jej życiu. Dorota podobno spodziewa się dziecka”, czytamy w tabloidzie. Główna zainteresowana nie komentowała krążących plotek aż do czwartku…

 

Zobacz także: Kukulska, Mucha, Urbańska. Najpiękniejsze sesje ciążowe VIVY!

 

Dorota Szelągowska potwierdziła ciążę?

 

Na swoich portalach społecznościowych Szelągowska systematycznie umieszcza zdjęcia z planu „Domowych rewolucji”. Zwraca jednak uwagę, by nie pokazywać zbyt wiele. Dlatego jeszcze nikt nie zauważył ciążowych krągłości. Ostatnio prezenterka opublikowała film, który opatrzyła krótkim podpisem: „Zniknęłam i nie pracuję - tak przynajmniej twierdzą media. Więc całuję Was czule z planu Domowych Rewolucji”. Tym samym zaprzeczyła medialnym doniesieniom, jakoby w tym czasie wypoczywała wraz z partnerem i 16-letnim synem Antonim w swoim domu na Warmii.

 

 

Ale przed fanami nic się nie ukryje! Jedna z internautek zapytała wprost: „Ale żeby w ciąży tak ciężko pracować?”. Na odpowiedź Doroty nie trzeba było długo czekać. „W końcu ciąża to nie choroba”, skomentowała prezenterka.

 

Dorota Szelągowska
Fot. Facebook

 

Zobacz też:  Ten rok to w polskim show-biznesie prawdziwy baby boom. Które gwiazdy spodziewają się dziecka?

 

Czy to potwierdzenie plotek o ciąży? Jeśli tak, to Katarzyna Grochola wkrótce po raz drugi zostanie babcią. Pewnie już nie może się doczekać!

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.