Dorota Szelągowska
Fot. Instagram, East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Dorota Szelągowska jest w ciąży?! Prezenterka skomentowała medialne doniesienia!

Olga Figaszewska 5 sierpnia 2017 07:00
Dorota Szelągowska
Fot. Instagram, East News

O tym, że Dorota Szelągowska jest w ciąży, mówi się już od kilku dniu. Dziennikarka skomentowała tę informację! Zdementowała krążące plotki?

 

Polecamy też: Jak je przeżyć i nie zwariować? Dorota Szelągowska zdradza trzy sposoby na udane święta!


Dorota Szelągowska w ciąży?!


To jej czas! Córce Katarzyny Grocholi układa się zarówno w życiu zawodowym, jak i w prywatnym. Dorota Szelągowska prowadzi kilka programów poświęconych dekorowaniu wnętrz – obecnie pracuje nad nowymi odcinkami „Domowych rewolucji”. I, jak donosi magazyn „Na żywo”, spodziewa się drugiego dziecka! Gwiazda od dłuższego czasu stara się chronić swoją prywatność i rzadko wypowiada się na tematy osobiste. W ostatnim czasie nie pojawiała się również na imprezach branżowych - podobno w ten sposób chciała zachować informację o ciąży w tajemnicy.


„Nie pokazuje się na starym Żoliborzu, gdzie ma urocze mieszkanie i często spacerowała z buldożką Katastrofą. Nie widać jej na planie Dorota Was urządzi, ani Polowania na dom. Jeśli wierzyć doniesieniom jej przyjaciół, szykują się zmiany w jej życiu. Dorota podobno spodziewa się dziecka”, czytamy w tabloidzie. Główna zainteresowana nie komentowała krążących plotek aż do czwartku…

 

Zobacz także: Kukulska, Mucha, Urbańska. Najpiękniejsze sesje ciążowe VIVY!

 

Dorota Szelągowska potwierdziła ciążę?

 

Na swoich portalach społecznościowych Szelągowska systematycznie umieszcza zdjęcia z planu „Domowych rewolucji”. Zwraca jednak uwagę, by nie pokazywać zbyt wiele. Dlatego jeszcze nikt nie zauważył ciążowych krągłości. Ostatnio prezenterka opublikowała film, który opatrzyła krótkim podpisem: „Zniknęłam i nie pracuję - tak przynajmniej twierdzą media. Więc całuję Was czule z planu Domowych Rewolucji”. Tym samym zaprzeczyła medialnym doniesieniom, jakoby w tym czasie wypoczywała wraz z partnerem i 16-letnim synem Antonim w swoim domu na Warmii.

 

 

Ale przed fanami nic się nie ukryje! Jedna z internautek zapytała wprost: „Ale żeby w ciąży tak ciężko pracować?”. Na odpowiedź Doroty nie trzeba było długo czekać. „W końcu ciąża to nie choroba”, skomentowała prezenterka.

 

Dorota Szelągowska
Fot. Facebook

 

Zobacz też:  Ten rok to w polskim show-biznesie prawdziwy baby boom. Które gwiazdy spodziewają się dziecka?

 

Czy to potwierdzenie plotek o ciąży? Jeśli tak, to Katarzyna Grochola wkrótce po raz drugi zostanie babcią. Pewnie już nie może się doczekać!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.