Dorota Szelągowska, main topic
Fot. Facebook
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

Damian Duda 11 stycznia 2018 15:00
Dorota Szelągowska, main topic
Fot. Facebook

Dorota Szelągowska została mamą! Na tę informację czekali wszyscy fani prezenterki. Gwiazda telewizji HGTV przywitała na świecie pierwszą córkę. Przez całą ciążę Szelągowska unikała rozmów z dziennikarzami. Prezenterka ani razu nie wypowiedziała się na temat ciąży. Jakie imię wybrała dla swojej córki? 

Zobacz też: Dorota Szelągowska jest w ciąży?! Prezenterka skomentowała medialne doniesienia!

Płeć i imię dziecka Doroty Szelągowskiej 

Jak donosi serwis Party.pl, niedawno najbliżsi prezenterki dowiedzieli się, że gwiazda została mamą. Prezenterka ma już syna, 16-letniego Antka, jednak teraz będzie musiała zmierzyć się z wychowaniem córki, która — według informatorów portalu — będzie nosiła imię Wanda. 

Gwiazda niechętnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. I tak było i tym razem. Kiedy w mediach pojawiły się doniesienia, że 37-letnia prezenterka spodziewa się dziecka, Dorota opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie tortu w kształcie jednorożca oraz różowe babeczki, czym potwierdziła spekulacje prasy kolorowej.

Serdecznie gratulujemy Dorocie Szelągowskiej! 

Przeczytaj też: Dorota Szelągowska wyszła za mąż?! Prezenterka podzieliła się fanami wyjątkowym wydarzeniem!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.