Dorota Szelągowska, main topic
Fot. Facebook
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

Damian Duda 11 stycznia 2018 15:00
Dorota Szelągowska, main topic
Fot. Facebook

Dorota Szelągowska została mamą! Na tę informację czekali wszyscy fani prezenterki. Gwiazda telewizji HGTV przywitała na świecie pierwszą córkę. Przez całą ciążę Szelągowska unikała rozmów z dziennikarzami. Prezenterka ani razu nie wypowiedziała się na temat ciąży. Jakie imię wybrała dla swojej córki? 

Zobacz też: Dorota Szelągowska jest w ciąży?! Prezenterka skomentowała medialne doniesienia!

Płeć i imię dziecka Doroty Szelągowskiej 

Jak donosi serwis Party.pl, niedawno najbliżsi prezenterki dowiedzieli się, że gwiazda została mamą. Prezenterka ma już syna, 16-letniego Antka, jednak teraz będzie musiała zmierzyć się z wychowaniem córki, która — według informatorów portalu — będzie nosiła imię Wanda. 

Gwiazda niechętnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. I tak było i tym razem. Kiedy w mediach pojawiły się doniesienia, że 37-letnia prezenterka spodziewa się dziecka, Dorota opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie tortu w kształcie jednorożca oraz różowe babeczki, czym potwierdziła spekulacje prasy kolorowej.

Serdecznie gratulujemy Dorocie Szelągowskiej! 

Przeczytaj też: Dorota Szelągowska wyszła za mąż?! Prezenterka podzieliła się fanami wyjątkowym wydarzeniem!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.