Dorota Szelągowska wyszła za mąż, śluby gwiazd
Fot. Facebook, Dorota Szelągowska
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska wyszła za mąż?! Prezenterka podzieliła się fanami wyjątkowym wydarzeniem!

Olga Figaszewska 21 listopada 2017 13:55
Dorota Szelągowska wyszła za mąż, śluby gwiazd
Fot. Facebook, Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska chroni swoją prywatność i rzadko wypowiada się na tematy osobiste. Tym razem dyskretnie zdradziła swoim fanom, że jest już po ślubie! Kim jest jej partner?

 

Zobacz też: Dorota Szelągowska jest w ciąży?! Prezenterka skomentowała medialne doniesienia!

 

Dorota Szelągowska w ciąży

Dorocie Szelągowskiej dość długo udało się utrzymać informacje o drugiej ciąży w tajemnicy. W ostatnim czasie nie pojawiała się również na imprezach branżowych. Prowadzi kilka programów poświęconych dekorowaniu wnętrz – pracuje nad nowymi odcinkami „Domowych rewolucji”. Na swoich portalach społecznościowych Dorota Szelągowska systematycznie umieszcza zdjęcia z planu. Zwraca jednak uwagę, by nie pokazywać zbyt wiele. Dlatego jeszcze nikt nie zauważył ciążowych krągłości. Okazuje się, że już niedługo prezenterka uda się na upragniony odpoczynek. Na pewien czas zawiesi wszystkie projekty i zawodowe zobowiązania.

 

Polecamy: Adam Sztaba o rozstaniu z żoną Dorotą Szelągowską: „Rozwód to strata, ale też refleksja”

 

Dorota Szelągowska wyszła za mąż?!

Dwa lata temu po 11 latach rozstała się z Adamem Sztabą. Teraz układa sobie życie na nowo. Znalazła szczęścia u boku wymarzonego partnera. O nim samym wiemy niewiele. „Nie czuję potrzeby pokazania mojego partnera i opowiedzenia o naszej wielkiej miłości, bo to jest nasze. Pokazujesz dupę na Instagramie , no to potem się nie dziw, że jesteś pryzmat tej dupy oceniany”, zdradziła niedawno w rozmowie z „Fleszem”.


W poniedziałek Dorota Szelągowska podzieliła się z fanami na Facebooku ciekawą anegdotą. Przy okazji, zdradziła znaczący szczegół ze swojego życia. Niedawno zmieniła miejsce zamieszkania wraz ze swoim mężem. Para przeprowadził się do starego domu, w którym mieszkała kilka lat temu.

 

 

Fankom nie umknął ten szczegół. Od razu zaczęły gratulować. „No wlasnie Mąż ;) super i gratulacje! ”, „Mąż mi tu wybrzmiał – gratulacje!”, „Może mnie coś wcześniej ominęło, ale gratuluję stanu posiadania męża, pani Doroto”, piszą internauci. Obrączkę już dawno zauważyłam, pierścionek jeszcze wcześniej, no i dzidzia w drodze jest”, zaznacza jedna z wielbicielek.

 

Dorota Szelągowska do tej pory nie skomentowała tych informacji.

Dorota Szelągowska na prezentacji ramówki TVN Style
Fot. ONS

 

 

Zobacz też: Chcesz zaskoczyć gości w Święta? Dorota Szelągowska zdradza pięć przepisów na niezwykłe bożonarodzeniowe dania

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.