Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Grażyna Torbicka dostała swój program w TVN! Wiemy, kiedy będzie można go oglądać

Prezenterkę wesprą duże nazwiska!

Rafał Kowalski 15 października 2018 14:28
Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo

Dwa i pół roku – tyle czasu od odejścia Grażyny Torbickiej z Telewizji Polskiej musieli czekać wielbiciele prezenterki na nowinę o jej nowym programie. Na szczęście już na początku listopada widzowie TVN Fabuła będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek Grażyna Torbicka Zaprasza. Co wiemy już o kolejnym projekcie dziennikarki? Całkiem dużo!

Grażyna Torbicka Zaprasza w TVN Fabuła – szczegóły

Premiera programu Grażyny Torbickiej została zaplanowana na środę, 7 listopada o godzinie 11.00 w TVN Fabuła. Szefowa kanału w rozmowie z Wirtualnymi Mediami opowiedziała, na czym będzie polegała formuła magazynu. „Naszym widzom proponujemy unikalną możliwość, by poznać kino oczami twórców i zajrzeć za kulisy najważniejszych produkcji kinowych i telewizyjnych. Program Grażyny Torbickiej jest więc idealnym dopełnieniem oferty naszego kanału. Będą to rozmowy inspirujące nie tylko ze względu na zaproszonych gości, ale również postać samej prowadzącej, która jest ekspertem w dziedzinie kinematografii”, usłyszeli dziennikarze portalu.

W każdym odcinku Grażyna Torbicka przedstawi sylwetkę wybranego bohatera. Opowie o jego największych sukcesach a także zajrzy za kulisy pracy w świecie kina. Prowadząca porozmawia też z gośćmi w studiu o ich pracy twórczej. Będzie się zdarzać, że jedna osoba będzie bohaterem kilku odcinków programu. I tak pierwsze trzy uświetni Agnieszka Holland, a kolejne dwa Małgorzata Szumowska.

Przypomnijmy, że Grażyna Torbicka Zaprasza będzie pierwszym programem dziennikarki od czasów Kocham Kino, które gwiazda prowadziła w Dwójce. Dwa i pół roku temu Torbicka pożegnała się z widzami TVP. „Przez 20 lat realizując, wraz z moim zespołem, magazyn filmowy Kocham Kino gościliśmy w naszym programie wspaniałych twórców i ich dzieła, starając się obiektywnie prezentować wszystkie trendy i osiągnięcia polskiego i światowego kina. Nasi widzowie - a to już drugie pokolenie - mogli dowiedzieć się co znaczy dobre, autorskie, artystyczne kino. Dziękuję, że byliście z nami, dziękuję za wszystkie sugestie i inspiracje”, napisała wtedy Torbicka w sieci. Później na kilka miesięcy zniknęła z życia publicznego, aby w końcu nawiązać współpracę z TVN. Gwiazda wystąpiła także w filmie!

Jesteśmy przekonani, że Grażyna Torbicka Zaprasza okaże się sukcesem. Może więc z czasem program przejdzie do głównej stacji? Trzymamy kciuki za powodzenie projektu! Tęskniliście? 

Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo

Grażyna Torbicka, Viva! wrzesień 2016
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.