Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo
Z życia gwiazd

Grażyna Torbicka straciła cierpliwość. Wiele lat po ślubie podjęła radykalną decyzję

Zdecydowała się na sporą zmianę

Marta Nawacka 29 marca 2024 11:59
Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018Grażyna Torbicka, VIVA! maj 2018
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo

Jest jedną z najsłynniejszych polskich prezenterek, którą od lat kojarzy się z pięknem i elegancją. Prywatnie Grażyna Torbicka od ponad czterdziestu lat związana jest z Adamem Torbickim, znanym kardiologiem i profesorem nauk medycznych. Przez bardzo długi czas małżonkowie mieszkali w Warszawie. Teraz okazuje się jednak, że zdecydowali się na radykalny krok i bardzo poważną zmianę...

Grażyna Torbicka wyprowadziła się z mężem z Warszawy

Cieszy się opinią jednej z najsłynniejszych prezenterek w Polsce, a dodatkowo jest synonimem piękna i elegancji. Grażyna Torbicka jest jednak spełniona nie tylko zawodowo, ale i prywatnie. Już od ponad czterech dekad związana jest z ukochanym Adamem Torbickim, znanym kardiologiem i profesorem nauk medycznych. Małżonkowie przez wiele lat mieszkali w domu w Warszawie, lecz okazuje się, że wielkomiejski zgiełki oraz tempo życia zdecydowanie zaczęło ich przytłaczać. Dodatkowo prezenterka nie mogła liczyć na anonimowość w stolicy naszego kraju.

W końcu Grażyna Torbicka miała dość i zdecydowała się na radykalne zmiany. Postanowiła wyprowadzić się do mniejszej miejscowości. Małżonkowie zamieszkami więc w Otwocku, gdzie Adam Torbicki zaczął pracę w Europejskim Centrum Zdrowia. Okazuje się, że w miejscu, do którego zdecydowali się przeprowadzić mieli kiedyś domek letniskowy, w którym bywali sporadycznie, przeważnie latem. Teraz postanowili przebudować go na dom idealny do codziennego mieszkania.

Czytaj też: Po chorobie nie wierzył, że znów się zakocha. Teraz Jacek Rozenek planuje przyszłość z nową partnerką

Grażyna Torbicka, Adam Torbicki, Paszporty Polityki 2006, Warszawa, 09.01.2007 rok
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Grażyna Torbicka, Adam Torbicki, Paszporty Polityki 2006, Warszawa, 09.01.2007 rok

Grażyna Torbicka, Adam Torbicki
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Grażyna Torbicka, Adam Torbicki, 2021 rok

Grażyna Torbicka: jaki jest jej sekret?

Nie jest tajemnicą, że od wielu lat Grażyna Torbicka niezmiennie kojarzy się z synonimem piękna i elegancji. Jak sama przyznaje, stara się dbać o swoją kondycję i nie zapomina o aktywności fizycznej. Często spaceruje z psem, ćwiczy jogę, a w zimie jeździ na nartach. Prezenterka nie stosuje również żadnych specjalnych diet, a jedynie pilnuje, by zachować umiar w tym, co i ile je. Nie odmawia sobie pyszności i kiedy ma ochotę na deser, to sobie nie odmawia. Pilnuje tylko jednej zasady. „Nie lubię się przejadać. Spożywam na przykład tylko połowę deseru”, wyjaśniła w rozmowie z Na Żywo.

Najczęściej Grażyna Torbicka wybiera kuchnię śródziemnomorską, bogatą w ryby i owoce morza. W jej diecie znajduje się także mnóstwo owoców i warzyw, a także oliwa z oliwek. Jak przyznaje prezenterka, przede wszystkich ceni naturalność. W jednym z wywiadów zapewniła, że to właśnie uśmiech jest najlepszym kosmetykiem. Pozostaje brać przykład!  

Zobacz także: Tworzyli piękną parę, a tu takie wieści! Akop Szostak i Sylwia Szostak po niemal 11 latach małżeństwa się rozstali

Grażyna Torbicka, Adam Torbicki
Fot. Gałązka/AKPA

Grażyna Torbicka, Adam Torbicki, 2022 rok

Grażyna Torbicka,Gala Nagrody Mariusza Waltera, 15 marca 2024
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Grażyna Torbicka, Gala Nagrody Mariusza Waltera, 15 marca 2024

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.