Akop Szostak, partnerka Sylwia Szostak, plan „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 21.06.2023 rok
Fot. Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Tworzyli piękną parę, a tu takie wieści! Akop Szostak i Sylwia Szostak po niemal 11 latach małżeństwa się rozstali

„To nie jest żart, ani nagła decyzja podjęta pod wpływem mojej ostatniej nieobecności – zdecydowaliśmy się na rozstanie", piszą

Karol Sowa 29 marca 2024 11:16
Akop Szostak, partnerka Sylwia Szostak, plan „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 21.06.2023 rok
Fot. Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East News

Byli piękną parą, którą śledziły tysiące internautów. Połączył ich sport i wspólne zainteresowania. Akop i Sylwia Szostakowie, którzy tworzyli jedną z najpopularniejszych par w świecie fitnessowym, podjęli ważną decyzję. Po Niemal 11 latach małżeństwa, postanowili się rozstać. 

Akop i Sylwia Szostakowie — rozstanie

Piękna para, która od wielu lat zachwycała swoimi filmikami zarówno na Instagramie, jak i na Tik Toku postanowiła się rozstać. Zaskakującą informację postanowili przekazać za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

„Chcemy się podzielić się z Wami naszą bardzo osobistą decyzją. Po wielu latach starań, wspólnych oraz indywidualnych terapii, po niezliczonych próbach budowania harmonii i unikania konfliktów, musimy przyznać, że nasze drogi się rozchodzą. To nie jest żart, ani nagła decyzja podjęta pod wpływem mojej (Sylwii) ostatniej nieobecności – zdecydowaliśmy się na rozstanie", piszą. 

Dodali jednak, że rozstali się w zgodzie. Zachowali bardzo dobre stosunki i wciąż będą razem współpracować. „Chcemy podkreślić, że mimo tej zmiany, nasz wzajemny szacunek pozostaje niezmienny. Nie będziemy wdawać się w internetowe dyskusje ani antagonizować się nawzajem. Nadal łączy nas wspólny biznes, który zamierzamy razem prowadzić. Życie nieustannie nas zaskakuje, czasem nawet bardziej, niż byśmy się tego spodziewali", skwitowali. 

CZYTAJ TEŻ: Na czterdziestkę dokonała coming outu. „Każdy z nas niesie queera w środku”, mówi Sylwia Chutnik 

Akop i Sylwia Szostakowie — ślub

I choć jest niezwykle silnym mężczyzną, wewnątrz skrywa duszę romantyka. Akop Szostak niejednokrotnie udowodnił, że swoją żonę kocha ponad wszystko. Kilka lat temu zamieścił na Instagramie zdjęcie z dnia ślubu. Piękna fotografia została oprawiona następującymi słowami: „Jesteśmy prawie siedem lat po ślubie. Wzięliśmy go szybko, po paru miesiącach znajomości. Dziś powiedziałbym, że trochę za szybko, bo tak naprawdę zupełnie się nie znaliśmy. Było ciężko, nie wszystkie chwile były kolorowe i przeszliśmy parę poważnych kryzysów. Nigdy nie wywlekaliśmy brudów publicznie, w końcu "pranie" robi się w domu. Mimo wszystko gdybym miał ponownie poprosić ją o rękę, zrobiłbym to bez chwili zawahania, ponieważ Ona jest najlepszym, co spotkało mnie w życiu! Choć by to zrozumieć, musieliśmy przejść tak dużo. Czasem warto zaryzykować, bo tylko tak można znaleźć prawdziwe szczęście. Jednak należy też pamiętać ze szczęście jest ulotne, a utrzymanie go przy sobie to ciężką praca. Związek ciągle trzeba podsycać, by nigdy nie zgasł. W miłości, jak w życiu, trzeba ciężko pracować i iść na kompromisy, by było dobrze. Kocham cię", pisał 20 listopada 2020 roku. 

Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu. Para postanowiła się rozstać. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Katarzyna Dowbor szczerze o rozstaniu z Polsatem. Jedna rzecz była dla niej wyjątkowo bolesna

Akop Szostak, partnerka Sylwia Szostak, plan „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 21.06.2023 rok

Akop Szostak, partnerka Sylwia Szostak, plan „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 21.06.2023 rok
Fot. Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East News
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.