Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska zdradziła, jak wygląda jej codzienność w Monachium...

Czym różni się od pobytów w Polsce?

Rafał Kowalski 4 października 2019 07:01
Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy dzielą swoje życie między Polskę i Niemcy, w których mieszkają przez większą część całego roku. To także u naszych zachodnich sąsiadów zapisana do przedszkola jest córeczka pary Klara. Jak wygląda codzienność całej rodziny w Monachium? Zdradziła to Anna Lewandowska.

Plan dnia Ani Lewandowskiej

Wczoraj na Instagramie Anna Lewandowska rozpisała dokładnie swój plan dnia zaznaczając, że chodzi o cza, który wraz z bliskimi spędza w Monachium. „Kiedy jesteśmy w Niemczech, nasza codzienność wygląda tak... Pobudka o 7:00, śniadanko z KLARCIA (zdrowo!), negocjacje przy wyborze stroju do przedszkola…”, zaczęła opis trenerka dodając do niego zdjęcie córki w drodze na zajęcia.

A kiedy Klara jest już pod opieką pań z przedszkola, to… „Potem praca, czasami duuuużo praaaaaacy, ale przecież TO KOCHAM, kiedy coś się dzieje. Po drodze z przedszkola szybkie zakupy, oczywiście na zmianę z telekonferencjami, mailami, pisaniem, noooo i social media - z Wami też uwielbiam mieć kontakt. A popołudnie .. teoretycznie lubię planować, ale często czas tak szybko ucieka, że ostatnio zaczęłam doceniać spontaniczne akcje”, wyznała na Instagramie żona Roberta Lewandowska.

Trenerka przyznała też, że macierzyństwo zmieniło w niej postrzeganie wielu spraw i odróżnianie, co jest warte uwagi, a jedynie błahe i marnujące czas. „Od kiedy jestem mamą słowo "PROBLEM" nabiera innego znaczenia, słowo "PLOTKA" jest nieistotne. Skupiajmy się na tym co w życiu ważne!”, napisała w sieci Ania Lewandowska doradzając innym mamom, by postępowały tak samo.

Domyślaliście się, że tak wygląda większość dni sławnej mamy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"WYZWANIA MAMY" 😅 Kiedy jesteśmy w Niemczech, nasza codzienność wygląda tak... 💁‍♀ Pobudka o 7:00, śniadanko z KLARCIA (zdrowo💪) , negocjacje przy wyborze stroju do przedszkola 🙈 (kto zna?🤦‍♀🤪 dzisiaj Dresik w 🦄🦄😍 łapcie na @babybyann ) Potem praca, czasami duuuużo praaaaaacy 👌ale przecież TO KOCHAM, kiedy coś się dzieje. Po drodze z przedszkola szybkie zakupy, oczywiście na zmianę z telekonferencjami, mailami, pisaniem, noooo i social media - z Wami też uwielbiam mieć kontakt 😘 A popołudnie .. teoretycznie lubię planować, ale często czas tak szybko ucieka, że ostatnio zaczęłam doceniać spontaniczne akcje. Od kiedy jestem mamą słowo "PROBLEM" nabiera innego znaczenia, słowo "PLOTKA" jest nieistotne. Skupiajmy się na tym co w życiu ważne! 🙌 Jak jest u Was kochane Mamuski? PLAN czy SPONTAN? ▶️Ps. Na www.babybyann.pl kolejne nowości 🙌 Klara wybrała 😅 __________________________________ MUM CHALLENGE 😅 When we are in Germany, we have our daily routine ... 💁‍♀ Waking up at 7:00, breakfast with KLARA (healthy), negotiations when choosing a kindergarten outfit 🙈 Then its time for work, a lot of work but i love it, quick shopping,phone calls, e-mails, social media - I also love to have contact with you 😘 during the afternoon .. I theoretically like to plan things but often time is running out so fast that I recently began to appreciate spontaneous actions. Since I am a mother the word "problem" takes a different meaning, the word "gossip" is irrelevant. Let's focus on what's important in life! 🙌 #mama #dziecko#babybyAnn #annalewandowska #healthyplanbyann #fitmama #teammom #babybyAnn #baby #mom #work

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska, torebka Gucci, t-shirt Chloe
Fot. EOS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…