Książę Harry, księżna Meghan, Harry i Meghan
Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan wyprowadziła się z posiadłości Frogmore Cottage?! Pomogła jej Amal Clooney

Harry nie jest zadowolony...

Rafał Kowalski 14 maja 2019 09:54
Książę Harry, księżna Meghan, Harry i Meghan
Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Tydzień po narodzinach pierwszego syna księcia Harry’ego i księżnej Meghan nie wszystko gra pomiędzy świeżo upieczonymi rodzicami… Portal NowToLove podał informację, z której wynika, że mama kilkudniowego Archiego zdążyła się już wyprowadzić z posiadłości Frogmore Cottage, która specjalnie dla niej i maleństwa była remontowana od kilku miesięcy… Co się stało?

Meghan Markle wyprowadziła się z dzieckiem do Amal Clooney?

Jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznych portali to Meghan Markle przeszkadzało ogromne zainteresowanie jej osobą, które w ostatnich dniach zdecydowanie się nasiliło. Kiedy młoda mama czuła się przytłoczona ilością obowiązków i brakiem spokoju w Frogmore Cottage, z pomocą przyszła jej przyjaciółka. Mowa o żonie George’a Clooneya, Amal, która zaproponowała księżnej chwilową przeprowadzkę.

Meghan miała przystać na propozycję Amal Clooney i wprowadzić się do jej wiejskiej posiadłości. Podobno teraz może skupić się na sobie i synku bez morza niepotrzebnych myśli związanych z tym, jak widzą ją media. Podobno Meghan już w czasie ciąży rozważała zamianę mieszkania w Zamku Windsor na ogromny dom swoich przyjaciół Clooneyów. Cała sytuacja miała nie spodobać się księciu Harry’emu, który stawał na głowie, żeby jego żonie podobała się odremontowana posiadłość Frogmore Cottage. Meghan miała to doceniać, ale i tak wygrała chęć spokoju i prywatności. Księżna po raz kolejny nie przejmuje się, że jej zachowanie nie jest do końca zgodne z królewskimi tradycjami…

Jakie luksusy czekały na młodą mamę i jej pociechę w wiejskiej posiadłości George’a i Amal Clooney? Prawdopodobnie żona Harry’ego ma możliwość mieszkania w osobnym, prywatnym skrzydle domu. Przyjaciółka postarała się, by Meghan mogła korzystać z pomocy personelu domu, w tym prywatnej niani. Archiemu nie zabraknie też ubranek – Amal oddała przyjaciółce wiele rzeczy, które zostały jej po bliźniakach narodzonych w 2017 roku.

Z jednej strony wiemy, jak ważna dla księżnej Meghan jest wolność i życie na jej zasadach. Z drugiej jednak mamy odrobinę nadziei, że informacje przytoczone przez serwis NowToLove są pomyłką. Pomieszkiwanie Meghan u przyjaciółki może być przecież początkiem kryzysu między księżną, a Harrym… Oby do tego absolutnie nie doszło! 

księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Goście na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle: Amal Clooney i George Clooney
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.