Anna Przybylska, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski
O TYM JEST GŁOŚNO

Film z Anną Przybylską zostanie dokończony i pojawi się na ekranie?

Jarosław Bieniuk skomentował te informacje

Olga Figaszewska 13 stycznia 2021 11:54
Anna Przybylska, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski

Od niej nie dało się oderwać wzroku. Kamera ją kochała... Anna Przybylska była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Niestety w 2014 roku przegrała walkę z chorobą nowotworową. Do dziś trudno się pogodzić z jej odejściem… Kilka miesięcy temu reżyser, Gerwazy Reguła wspominał w poruszających słowach uwielbianą przez widzów aktorkę. Wspominał również o tym, że Anna Przybylska zagrała w filmie, który nigdy nie ujrzał światła dziennego. Dziś jego twórcy chcieliby doprowadzić projekt do końca. Jest to możliwe przy wykorzystaniu nowoczesnej techniki. Co na to rodzina Anny Przybylskiej?

Film z udziałem Anny Przybylskiej na wielkim ekranie?

W filmie „Pojedynek mistrzów” Anna Przybylska wcielała się w postać policjantki. Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się w 2004 roku, ale nigdy nie zostały zakończone.

Kilka miesięcy temu w rozmowie z Super Expressem, reżyser Gerwazy Reguła opowiedział o poznaniu z Anną Przybylską. Po raz pierwszy spotkali się na planie Kariery Nikosia Dyzmy. Tam Gerwazy Reguła pełnił funkcję drugiego reżysera. Zakolegował się z aktorką.

„Wtedy nawiązała się między mną a Anią relacja koleżeńska, ale przede wszystkim byłem pod wrażeniem jej umiejętności. Policjantka z „Pojedynku mistrzów” była zupełnie inna, niż ta, którą grała w serialu. Strasznie cieszyłem się, że zgodziła się u mnie zagrać, bo stawki dla aktorów nie były zbyt wygórowane, a ona była już rozchwytywaną gwiazdą ”, tłumaczył w wywiadzie z 2020 roku.

Okazało się, że ze względu na problemy finansowe, prace nad filmem musiały zostać przerwane. Produkcja nigdy nie doczekała się dokończenia.

„Kręciliśmy w Skierniewicach. Filmowa ekipa cieszyła się takim zainteresowaniem miejscowych, że musieliśmy zatrudnić ochronę, żeby spokojnie pracować. Zrealizowaliśmy zdjęcia do ponad połowy scenariusza. W pewnym momencie zabrakło pieniędzy. Z dnia na dzień wycofał się duży sponsor, do dziś nie wiem z jakich powodów ”, wspominał Gerwazy Reguła w Super Expressie.

Czy teraz prace nad filmem zostaną teraz wznowione? Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej techniki filmowej, możliwe jest dokończenie dzieła. Anna Przybylska mogłaby wtedy pojawić się w brakujących scenach produkcji.

Co uważa na ten temat rodzina gwiazdy? W rozmowie z Dobrym Tygodniem Jarosław Bieniuk, skomentował te informacje.

„Jeśli ktoś będzie w stanie zrobić to dobrze, to na pewno byłoby to wielkie przeżycie i dla fanów, i dla nas, najbliższych. Nie słyszałem, by w Polsce ktoś robił takie rzeczy, więc byłby to precedens”, cytuje wypowiedź partnera Anny Przybylskiej Dobry Tydzień. 

Anna Przybylska, VIVA! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz

Anna Przybylska
Fot. Marek Straszewski

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.