WIDEO VIVY.PL

Julia Kamińska napisała scenariusz do swojego pierwszego filmu. Premiera już w piątek!

W obsadzie m.in. Urszula Dudziak i Maciej Zakościelny...

Rafał Kowalski 28 września 2020 17:29

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wielu twórcom. Na szczęście niektóre projekty udało dokończyć się przed czasem izolacji i jedynie ich premiery zostały przesunięte na późniejszy termin. Dokładnie tak stało się z wyjątkowym filmem o tytule Jak zostać gwiazdą. Wyjątkowym, ponieważ jednym ze współscenarzystów została Julia Kamińska. Aktorka pojawi się jednak też na ekranie. Towarzystwo? Doborowe! Urszula Dudziak, Maciej Zakościelny, Anita Sokołowska, Krzysztof Ibisz, Tomasz Karolak… A w roli głównej? Kasia Sawczuk. Sprawdźcie, co powiedzieli nam na planie.

Film Jak zostać gwiazdą – relacja wideo, data premiery

O czym będzie film Jak zostać gwiazdą? „Wpadł mi do głowy taki pomysł, który pokazywałby, jak bardzo show-biznes różni się od tego, co pokazywane jest w telewizji. Jak ten świat jest o wiele bardziej skomplikowany, inny, gorszy, niż nam się może wydawać z perspektywy widza”, zdradziła nam Julia Kamińska

Kasia Sawczuk, która wcieli się w postać początkującej piosenkarki marzącej o sławie, zdradziła nam z kolei, że przy pracy na planie może korzystać z tego, co widziała w The Voice of Poland. Kilka lat temu, artystka była uczestniczką tego muzycznego show. „Udział w tym programie fantastycznie się dla mnie przekuwa na zbudowanie postaci. Może nie czerpię z własnych doświadczeń, ale z obserwacji innych uczestników. To duża inspiracja”, usłyszeliśmy od Kasi.

Najwięcej energii na planie płynęło jednak bezsprzecznie od Urszuli Dudziak. Może to dlatego, że właśnie spełnia się jej wielkie marzenie! „Na rolę w filmie czekałam od wielu lat, mówiłam o tym nawet oficjalnie w wywiadach, żeby mnie obsadzono! I nagle stało się. Wszystko tu dla mnie jest nowe i cudowne. Jestem w ekstazie. Jestem najszczęśliwszą kobietą świata”, powiedziała VIVIE.pl piosenkarka.

A co zdradził nam Maciej Zakościelny? Zobaczcie naszą relację, którą nagraliśmy rok temu, kiedy ekipa pracowała nad kolejnymi scenami do filmu. Jego roboczy tytuł brzmiał Ostra. Dziś jasne już jest, że w kinach i na plakatach obraz grupy ATM będzie promował tytuł Jak zostać gwiazdą. Do zobaczenia na srebrnym ekranie od 2 października! 

Jak zostać gwiazdą plakat
Fot. mat. pras.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.